Viskas apie MACRO rezima

20. Jan, 03:28

Na va,mamytes,galime cia apie macro pasisnekuciuot :) man pagaliau isejo vaikiuka nufotkint su macro :) supratau,ka ne taip dariau,kad pries tai neisejo.. jungdavau super macro rezima,o ten atstumas turi buti lb lb mazazas,tai ant paprasto macro isejo kazkas.. :) neuzilgo idesiu jusu nuosprendziui :D

02. Feb 2010, 11:42

Na pabandysiu butinai:]

01. Feb 2010, 18:16

>>>rasyte džiugu, kad prisijungiai 😉 yra temelė 'pokalbiuos prie kavos' apie fotografijos mėgėjas ten viskas apie macro yra, mamos stebuklės patarimai, nes ji fotografė 😀 gal susidomėsi ir pabandysi turėdama laiko pafotografuoti 😀

01. Feb 2010, 14:53

na pagaliau gryzom i senas vezias tai vel galiu dometis siais patarimais,del zmogaus kokios nors vietos macro-man neiseina,kalbu butent apie vaikiuka,nustatau fotika macro rezimu ir bandau fotkinti savo dukryte,jei gaunasi tai vistiek net taip gerai,mergyte juda todel daznai susilieja vaizdas,jei fotkinu rezimu kuris skirtas judantiems vaikams vaizdas geras,bet cia gi tada ne macro rezimas,zodziu dar bandysiu😀dar norejau paklausti turbut stebukles,jau kazkas klause apie pakraunamas baterijas,tai as jau nuo senu senoves tokias naudoju,nes su praprastom galiu padaryt tik kelias foto,bet jau antros baterijos kurias ruosiuosi mesti,labai trumpai jos man patarnauja,paskui buna tik pakrautos o net 20 fotkiu neuztenka padaryt,tai ar cia man nekokybiskos papuola ar kaip?

31. Jan 2010, 19:28

Na va aš ir jungiuosi prie jusu:]robke pasiūle,aciu tau

25. Jan 2010, 01:14

ačiū 😉 pusė velnio 😀

25. Jan 2010, 00:48

nu graziai isejo tau 😀

25. Jan 2010, 00:46

Na va įkėliau 😀
Kažkaip apmirė tema.

24. Jan 2010, 12:55

o aš visai tokų skaičiukų diafragmos nerandu ☹

24. Jan 2010, 12:30

Pabandžiau ir aš macro su daikteliu, su akyte įkelt tik reik 😀

22. Jan 2010, 14:53

Mergaites, kad gautusi vaizdas ryskus, o uz ko issiliejes, tai nera bedra su macro. Macro - mazas daiktas. O jau jei puse zmogaus, tai ir yra puse zmogaus- portretas. Tada reik ziuret, kad butu diafragma🌷 kuo mazesnis skaiciukas 1; 1,2; 1,4; 1,8...3; 3,5. Cia priklauso nuo aparato, kokius jis nustatymus turi. Ar viskas ant auto, ar turi diafragmos prioritetus ir t.t.

austyte, kartoju: zmogaus makrinimas: pirsciukas, akyte, blakstiena ir t.t. mazas objektas.

22. Jan 2010, 13:42

o zmogaus makrinimas? nes sunkiai gaunas visos 😀

22. Jan 2010, 13:40

pagrindinė taisyklė: macro- fotografavimas mažo daikto ir arti. Tarkim jusu aparatas nesufokusuos(nepagaus ryškumo), jei bus neijungtas macro rezimas, is maziau nei 10 cm. Tam ir skirtas macro.
tarkim jei nori pamakrint zmogu, tai fotografuoji ne visa ranka, bet pirsciuka, jei nori akyte, tai fotkini aki, o ne puse veido ir t.t. kisi aparata prie objekto 8 cm atstumu ir fotografuoji.

20. Jan 2010, 21:21

idejau 😃

20. Jan 2010, 19:07

bus idomu pamatyti 😃

20. Jan 2010, 16:16

na va kaip gerai,o man vis neiseina,nesuprantu ka reik nustatyt,jei nustatau tiesiog macro rezima vaikiukas susilieja nes juk jis juda,jei nustatau judanciam vaikui fotkinti tai tada ne macro gaunasi,na niekaip nesuprantu ka ne taip darau,juk mazyle pamacius fotika ramiai nepabuna, okai vos vos sujuda ir susilieja veidukas ☹

20. Jan 2010, 15:28

Na va,mamytes,galime cia apie macro pasisnekuciuot 😀
man pagaliau isejo vaikiuka nufotkint su macro 😀 supratau,ka ne taip dariau,kad pries tai neisejo.. jungdavau super macro rezima,o ten atstumas turi buti lb lb mazazas,tai ant paprasto macro isejo kazkas.. 😀 neuzilgo idesiu jusu nuosprendziui 😃