vitaminai nėštumo metu

04. Aug, 11:57

Kokius vitaminus, ar maisto papildus vartojate? ar dar papildomai geriate magni, kalci?

27. Aug 2014, 15:04

Gėriau žuvų taukus 😀 Jie tikrai nieko nekenkia, gydytoja rekomendavo 😀 Vitaminus buavu pirkusi iš http://www.vaistine.lt/Vitaminai_ir_maisto_papildai/CatalogStore.aspx?CatID=PL_630
Greit atsiuntė, o ir eilėse stovėt nereikėjo, kas manau nėščiosioms labai aktualu 😉

13. Nov 2009, 12:22

Man pirmom nestumo savaitem gydytoja israse folio rugsti bet as negeriau nes pykino..O darbar geliu Elevit. Tikrai nesiskundziu,gera savijauta,nepykina 😀

24. Oct 2009, 23:14

Geriu elevit ir papildomai calcigran.

22. Oct 2009, 10:06

gal ir tikrai is tu vitaminu nieko gero, tik reklama, kaip raso zivile. nes musu mamos jokiu vitaminu negere ir pagimde mus sveikus. mano mama negere, nzn kaip kitos. atrodo ir tu vitaminu nebuvo

22. Oct 2009, 10:04

geriau irgi folio rugsti, vitaminus mama vit

06. Sep 2009, 17:36

as geriau folio rugsti o paskui kalci ir zuvu taukus, kitu vitaminu nerekomendavo gert

04. Sep 2009, 12:16

as taip pat folio rugsti, retkarciais magvita, o ant rudens-ziemos sezono, gydytoja sake, gal kokiu polivitaminu reiks pagert 😀

02. Sep 2009, 16:57

As taip pat geriau Pregnacare vitaminus. Bet man jie tiko ir patiko. Beto mazylis gime sveikas ir stiprus, tik nzn ar cia vitaminu deka, bet visvien manau kazkiek dasidejo 😀

25. Aug 2009, 00:40

folio rugstis ir pregnanatcare vitaminai..😉

22. Aug 2009, 01:59

kalci geriau,folio ruksti,,ir morku sultis,,dievinu jas,,

21. Aug 2009, 22:43

Kai pradejom planuot leliuka folio rugsti rekomendavo gert, paskui pastojus dar 3 men geriau. Kai tik pastojus klausiau gydytojos apie vitaminus, papildus - sake "maziau ziuret reklamu". Jei viska valgau, mesa, darzoves ir t.t. - sake "kam tie sintetiniai". Sake jei noriu vitaminu - eit i darza 😉 Valgau viska, tyrimai visa nestuma puikus, tik nesenai gelezies profilaktiskai gert pradejau (lyg ir hemoglobinas sumazejo, bet dar normoj). Kojos patinsta, kadangi sporto niekad nemylejau, tai matyt joms sunku prisitaikyt prie padidejusio kuno svorio, bet palaikau pakeltas, pamasazuoju ir aprimsta...

18. Aug 2009, 12:08

pirmus tris menesius geriau folio rugsti, paskui viso nestumo metu pregnacare. o i pabaiga nestumo teko dar papildomai gerti ir gelezies, nes truko.

13. Aug 2009, 08:34

As, tai geriu Pregnacare vitaminus. Gal kam teko ka nors apie juos gero blogo girdeti? 😀

12. Aug 2009, 18:26

As geriu Elevit ir folio rugsti.

11. Aug 2009, 13:28

Geriu vitaminus, skirtus besilaukiančioms, folio rūgštį, neseniai pradėjau vartot kalcį ir geležį papildomai. Nes kraujo tyrimas parodė geležies trūkumą.

07. Aug 2009, 13:10

negeriu jokiu vitaminu,nes dabar puikus metas kai gali gauti visus reikiamus vitaminus ir gamtoje is vaisiu ir darzoviu, tad manau papildomai organizmui nieko nereikia vasara.tik pirmuosis tris menesius geriau foli.

06. Aug 2009, 23:27

As geriau ELEVIT nestumo metu ir dabar, kai jau auginu pupyte ir dar maitinu ja...

06. Aug 2009, 13:17

gal vasara ir nereikia viatminu, bet jei mazakraujyste ir truksta gelezies tai jau tenka vartoti, o tada neisvengiamai ir kalci papildomai. Gelezis kaupiasi leciau nei mes laukiames

vaidlina vaidlina 06. Aug 2009, 08:43

Kai laukiausi pirmagimes,tai geriau 3 rusiu maisto papildus nesciosioms,dar plius magni atskirai. O daba geriu tik kalci-magni-cinka. tikrai manau,kad tie visi papildai ir vitaminai duoda ne tik nauda...

05. Aug 2009, 22:01

kiek zinau tai gelezis isstumia kalci. Man liepe menesi gerti papildomai gelezi "Tothem" nes truko iki normos nors ir Prenatal Cre geriu visuomet, ir kai pakilo gelezis liepe pakeisti kalciu papildomai 5oo mg, nes tipo menesi laiko gelezis neleido pakankamai isisavinti kalcio. Ir tikrai pajutau, kad man nustojo sanarius skaudeti po 30 kalcio kapsuliu.

05. Aug 2009, 19:08

Aš tai dabar taip galvoju: liepė gerti folį (vis dar), kalci, magni, kali ir E. Mėsos praryti negaliu - tad reikia ir geležies, taip? Ar labai čia blogai, kad vitaminus geriu ne atskirai, o viename komplekse?

05. Aug 2009, 18:45

Prenatal care "Gamtos namai" turi 300mg folio rugsties. Gydytojai sako, kad reikia 400mg. Folio rugstis tiesiog tik gerina gelezies "gaudyma", todel geriau naturaliai padidinti pacios gelezies racijona, o ne folio rugsti. Pazistama mamte pagimdė 7 menesiu nestume, nes padaugino folio rugsties -priezasti istyre gydytojai.

05. Aug 2009, 12:55

pregnacare pradejau gert kelis menesius pries pastojima ir geriu iki siol, dabar man 25 savaites. Gydytoja nieko kito neskyre, sake, kad folio uztenka tiek kiek yra pregnacare.

05. Aug 2009, 09:55

folio rugsti iki 3men,po to dar 1men pregnacare,o dabar vasara-vitaminu ir taip daug.

05. Aug 2009, 09:40

o mes iki 3 menesiu gerdavome kalci , magni, ir B, o veliau gėrėmė mamavita ir pregnatcare, o kai pagimžiau tai slinko labai palukai , tai vartojau, vitaminus stiprinti plaukam, nagam ir odai,jų visokių daug ir įvairių yra.

05. Aug 2009, 09:29

O man patare nieko negert, nes motina gamta sutvere moters organizma taip, kad vaikelis galetu is jos issiurbti visa kas imanoma jo vystymuisi, nes daznai nuo vitaminu vaikiukai ir dideli gimsta ir alergikai gali buti kazkokiai tai vitamino sudedamai daliai..Na bet sake, jei matysis, kad veliau ims trukti kazkokiu medziagu, jei nesugebesiu maitintis taip, kad viskuo apsirupinciau( o taip ir bus) , tai lieps kazka pagert... O kaip ten istikruju, tai velniai zino, kiekviena gydytoja vis kitaip sneka...

04. Aug 2009, 23:29

as ir foli pradziai, o paskui su pertraukom prenacare, arba tiesiog uogytes is sodo😀

04. Aug 2009, 21:06

geriau visus vitaminus kur daktaras rase,o kojos ir man tindavo,labai,nors ir sakydavo nuo skysciu,,bet kad jau taip daug ir negeriau,,

04. Aug 2009, 21:00

jei nieko pasalinio nejauti,jokiu blogumu tai manau,kad nepakenks😉

04. Aug 2009, 19:22

Aš pirmus mėnesius gėriau foli, kaip ir visos 😉 Dar vitaminą E. Kaip ir indrex - duphalac nuo vidurių užkietėjimo turiu, bet man jis nepadeda. Nuo hemarojaus išgeriu cyclo3fort kapsulių pora - greitai praeina. o dabar pradėjau gerti multivit. neščiosioms ir maitinančioms (taip ir vadinasi). Gydytoja neliepė komplekso gerti, bet kadangi reikia ir geležies, ir magnio, ir kalcio namanau, kad pakenks. O ką manot jūs?

1 2