Žaidimai su mažyliaias nuo pusės metų

09. Aug, 11:40

Kokius žaidimus žaidžiat su mažyliais?

09. Nov 2009, 12:24

mano mazylis megsta ryskius zaisliukus,ivairius barskucius.turim ir sensoriniu kamuoliuku-maza ir didesni.su mazesniu jam patinka zaisti,o didesni mes naudojam mankstelem.Sensoriniai kamuoliukai,tai kamuoliukai su dygliukais,lavinamieji,ryskios spalvos.O jau labiausiai patinka jam vartyt ir plesyt zurnalus😀

01. Oct 2009, 12:53

o kokios tos sensorines kaladeles?

01. Oct 2009, 12:53

O maniskis bijo skraidymo, utat telefonai yra isslapstyti D

18. Sep 2009, 13:12

Lurdi,mano telefoną irgi patvarkė dukrytė.Seilių prileido pradžiai,o paskui ir klaviaturą ''išnagrinėjo''

29. Aug 2009, 22:47

mes taip pat paskraidom truputeli, su jo rankytem darau mazas didelis, tai jam labai patinka ir juokiasi😀

23. Aug 2009, 18:46

Pagrindiniai žaisliukai mūsų tai mamos mobiliakas ir teliko pultelis.DVD pultelis neidomus,neima.Pasupu ant rankų,paskraidom po kambarius kaip lėktuvas,ir pilvukui gerai ir vaikui linksma.Voliotis labai patinka:nusivolioja iki kito lovos krašto,aš atsitempiu ją už kojyčių,pakutenu ir paleidžiu,tada ji vel ritasi kiton pusėn ir laukia kol atsitemsiu.Sesė mimikas visokias rodo jai, irgi juokiasi labai.O kokios ten sensorinės kaladėlės?

19. Aug 2009, 01:39

viskas telefono nebeturiu,,patvarke mano mazasis draugas,o vakar tai geriausia istrauke visa razete su laidais,,tai net prakaitas ispyle,

17. Aug 2009, 17:33

sensorines kaladeles

16. Aug 2009, 20:23

pasiemu kad ir laikrasty,,tuoj atima,,ir pleso,,10 min namuose ramybe,,

16. Aug 2009, 12:58

Na maniskiui tai irgi pultas, kompo klaviatura, mobiliakas ir siaip visokios nesamones yra geriausi zaislai, jau kai patraukiu juos i sona, neduodu, tai supyksta, dudas paleidzia. Su maziuku pasokam, pazaiziu su zaisliukais su juo, padainuoju, o jis klauso ir juokiasi. Klausykit, mamytes, o nuo kada pradejot ar zadat pradet skaityt knygeles? As tai jau labai noreciau, vaikutis greiciau prades pazinti viska.

15. Aug 2009, 17:38

na jau mobiliakas ir kompiuteris geriausi zaislai,,pukuotu isvis nemegsta,,o zaidziame ,,,matau nematau su rankytem,,labai patinka,,

14. Aug 2009, 19:15

maniškė labiausiai mėgsta laižyti mobiluji telefoną, o kai neleidžiu tai paleidžia gerkle... O šiaip patinka jai lego ir kamuoliukai... O dar jai labai patinka kartoti mane.... Pasakau a o ji iš paskos... ir taip toliau...

13. Aug 2009, 21:29

smagu pasiskaityti kaip lawinasi ir zaidzia mazyliai😀mano mazoji,tj wisai nesidomi zaislais,jai rupi tokie dalykai kuriu jai negalimama,pwz tw pultas ir pan.tad tenka parinkti tokiu daiktu kad butu nekenksmingi ar nepawojingi😀

12. Aug 2009, 10:30

pritariu Laurai, svarbu vaikui duoti kuo ivairesniu zaisliuku

11. Aug 2009, 14:21

labai svarbu duot vaikiui kuo daugiau ivairius formos daiktu tam atvejui labai padeda sensorines kaladeles

09. Aug 2009, 23:40

Kokius žaidimus žaidžiat su mažyliais?