Žiemai: kombinezonas ar striukė?

12. Nov, 05:33

S veikos mamytes , turiu dukryte, mums greit jau metukai , noreciau pasiteiraut jusu nuomoiu, koki apsiausta geriau pirkt dukrytei, ar dar reikia tu kombinzonu?ar jau galiu mauti striukyte?

04. Jan 2010, 10:58

as buvau pripirkus kombinezonu bet kol atejo ziema jis isaugo, dar kai einam i lauka dedames striuke silta, ir storesnes kelnes, ir buna silta jam

19. Nov 2009, 14:07

mes tai pat jokiu kombinezonu neperkame turime silta striuke ir paprastas kelnias ir gerai mano vaikas pradejo ju nemegti tai tenkinamies tai kas jam patinka

16. Nov 2009, 21:59

As tai irgi pirkdavau kombinzonus iki metuku o paskui jau nebepatikdavo sunku vaikui zaisti lauke.manau kad vaikam labiau patinka striukytes😀

15. Nov 2009, 11:32

mum 1,6m , mes ir nepirkom jokiu kombinezonu.. turim ziemini paltuka ir zieminiu ilgus batu, storu kelniu ir uzteks, nelaikysi vaiko lauke 3 val, manau nesusals 😀

13. Nov 2009, 10:41

mes esam metuku, bet nepirkau kombinzono, nes jis pyksta, nepatinka. tai turim striukyte ir kelnes, kurias as vadinu slidinimo, ir siltus batukus. vaikas visada siltas grizta is lauko

12. Nov 2009, 21:36

dukra jau paruosta ziemai suniukui liko tik zieminius batus nupirkt

12. Nov 2009, 20:23

Mano dukryte nors vieneriu metuku pirkau kombinezona, kad nesusaltu, rudeni, ziema, nes pas mus oru tokiu nera, kad visus metus pakaktu striukytes tokiam mazam vaikuciui.O jei su striukyte pabuna, tai rankytes, kojytes saltuteles.Nerizikuoju vaikucio sveikata

12. Nov 2009, 17:33

S veikos mamytes , turiu dukryte, mums greit jau metukai , noreciau pasiteiraut jusu nuomoiu, koki apsiausta geriau pirkt dukrytei, ar dar reikia tu kombinzonu?ar jau galiu mauti striukyte?