Žindanti ir maudynės vasarą

27. Apr, 08:07

Sveikos mamytės,dar tik prieš kelias dienas prisijungiau prie Jūsų ir dar nespėjau išniukštinėti viso internetinio puslapio,tad nežinau ar jau tokia tema buvo ar ne,kadangi laiko maža,o smalsumo daug,tai nusprendžiau parašyti du klausimus,kurie šiuo metu mane kankina.1. Ar galima maitinančiai mamai maudytis vasara ezere,upėje ir t.t? 2. Kaip vasara saugoti krūtis nuo vėjo perpūtimo,peršalimo..?(nes jei ir vėl tokia karšta vasara bus,tai nesinorės šiltai prisirengti...).Iš anksto dėkoju už Jūsų patarimus:)

13. May 2011, 16:14

manau galima,aisku neskaitant to,kai savaite nelyja ir po to nuplauna visus tersalus i upes ir ezerus,tada netik mamos,bet apskritai nerekomenduoja 3 dienas nesimaudyti,mano draugas vasara maudesi upeje po lietaus tai isbere visa kuna.Manau butu neblogai po maudyniu i dusa nueiti ar tiesiog nusilieti svariu vandeniu.O maziukams i baseina vandenuko ipilti tegul pliuskenasi i sveikata😀 bet cia nezinosi ar tas "svarus vanduo"is ciaupo istikruju yra svarus.

blogietee blogietee 28. Apr 2011, 20:43

na tai vasaros pabaigoje, kai didžiausi karščiai manau net ir mergytė galės atsigaivinti vėsesniu vandenuku..

28. Apr 2011, 20:22

mažylei bus 3mėnesiai vasaros pradžioje

28. Apr 2011, 19:52

as praitu metu liepa gimdziau per pacius karscius, tai nesiojau palaidines su giliom iskirptem, nes neimanoma kitaip per toki karsti... tikrai kazkaip ipatingai neziurejau, svarbu vengti skersveju visokiu, ir jei jauti kad vejas ar salciau, pasisaugoti.

blogietee blogietee 28. Apr 2011, 19:45

kiek laiko bus vasarą mažyliui?

28. Apr 2011, 17:48

na jei i ši vasara bus tokia karšta kaip praeita vasara,ta nežinau kaip reikės iškęsti

blogietee blogietee 28. Apr 2011, 17:12

vasarą prie vieno ežero kartu buvo mamytė kurios mergytei buvo 5 mėn ir jos po truputį vis įlysdavo į vandenuką.. maniškis buvo šiek tiek didesnis jau.. 9 mėnesių 😉 ir mes maudėmės ir vos ėjo išeit iš vandens..

28. Apr 2011, 16:12

as tavo vietoj,Doll,nesimaudyciau,jei manai,kad geriau palaukt,tai ir palauk😀 besisauganciam ir dievulis pagalve pakisa😀

28. Apr 2011, 16:06

o beje aš nei neketinu vakščioti vasarą su megztiniais,bet turėjau omeny,kad gal negalima nešioti marškinėlių,palaidinių su didesnėm iškirptėm ties krūtine

28. Apr 2011, 16:01

o kiek laiko kūdikiui galima pasimaudyti su mama kokiame vandens telkinyje karštą vasaros dieną?😀

blogietee blogietee 27. Apr 2011, 22:23

mamytės, nesidarykit problemų, ten kur jų nėra.. vasarą maudžiausi tiek aš tiek mano mažylis.. tai kaip jūsų manymu patenka į krūtis tie teršalai? jos pas jus kitokios? gi iš jų teka pienelis, bet ne į jas... gi prieš maitindamos nusiprausiat krūtį..
o saugot krūtis tai taip, žiemą, rudenį kai orai permainingi neišsinuoginti per daug, kad neperšaltų strenos, bet vasarą tikrai nei viena maitinanti nevaikšto apsimuturiavusi megztiniais ar panašiai..

27. Apr 2011, 21:51

aš klausiu dėl to,kad man mano giminės moterys vis kartoja man saugoti krūtis,nes vienai tetai buvo perpūtę ir jai pasidarė krūtų ir plaučių uždegimai,nu žodžiu buvo labai prastai,o atrodo mažas vėjelis buvo ir nešalta...O dėl maudynių tai irgi įdomu juk šiais laikais labai viskas užteršta...

27. Apr 2011, 21:47

visiska nesamone,aisku,akd galima maudytis 😉

27. Apr 2011, 21:18

o as kaip tik manyciau,kad geriau nesimaudyt ezere ar juroj,vistiek juk atviri kanalai,kad kokia zaraza neisimestu😀

blogietee blogietee 27. Apr 2011, 21:10

Maitinant galima maudytis visur kur nori,tiek jūroj tiek ežere, o ir nemanau kad vasarą pūs tokie stiprūs vėjai, kad perpūstų tau krūtinę.. Maitinanti moteris tai ne kažkokia išskirtinė būtybė, kuri skirtųsi nuo kitų. Dėvim tokius pat drabužius kaip ir visos, vaikštom apsirengę tiek pat daug arba tiek pat mažai kaip ir visos.. svarbiausia žiūrėtis mitybą ir poilsį sau, kad pienelio būtų, o ne sukti galvą dėl tokių smuklmenėlių 😉

27. Apr 2011, 20:07

Sveikos mamytės,dar tik prieš kelias dienas prisijungiau prie Jūsų ir dar nespėjau išniukštinėti viso internetinio puslapio,tad nežinau ar jau tokia tema buvo ar ne,kadangi laiko maža,o smalsumo daug,tai nusprendžiau parašyti du klausimus,kurie šiuo metu mane kankina.1. Ar galima maitinančiai mamai maudytis vasara ezere,upėje ir t.t? 2. Kaip vasara saugoti krūtis nuo vėjo perpūtimo,peršalimo..?(nes jei ir vėl tokia karšta vasara bus,tai nesinorės šiltai prisirengti...).Iš anksto dėkoju už Jūsų patarimus😀