Žindydama rūko bei geria

27. Jun, 06:56

Sveikos drauges, noreciau suzinoti jusu nuomones ka jus manote apie krutimi zindancias mamytes kurios neatsisako zalingu yprociu pvz: rukalu bei alkoholiniu gerimu nestipresniu kaip 8 laipsnei? mano nuomone tai labai negerai, nes is savo draugiu nestukiu suzinojau ka tai pienui kenkia ir pan...

04. Jul 2011, 12:49

As isvis nesuprantu tokiu mamu, kurios zindo vaika ir vartoja alkoholi bei ruko. jei koks gimtadienis nieks nesako, kad viena taure vyno ar koks alaus kokteilis 0,3ltr labai pakenks, bet jei dar ir rukyti, tai jau isvis nekas.

03. Jul 2011, 16:28

ziezula ,as aplamai kalbejau apie tokias mamas ir cia buvo parasyta,kad mano tokia nuomone,o ne visu!

27. Jun 2011, 21:29

kira ne as tai tikrai nei rukau nei geriu, tik mano keletas pazystamu ruko ir mes jai norim tik paaiskint kad ir vaikui blogai ir jai paciai.

27. Jun 2011, 21:17

manau, kad yra labai negerai maitinti kudiki krutimi ir rukyti ar vartoti alkoholi juk kenkia jusu vaikui, bet cia turetu pagalvoti pati mama apie savo kudikio sveikata, na kira nereikia smerkti mamytes del tokiu zalingu iprociu, ji turetu pati pagalvoti ka daro negerai, na gal ir jus turit kazkokiu samerktinu iprociu, bet juk jusu niekas nesmerkia, pirma reiktu apie save pagalvoti o tik paskui kazka smerkti, nes dazniausiai tos kurios smerkia kitus pacios saves nemato

27. Jun 2011, 20:55

alkoholis kenkia visu pirma vaikui,nes jis ji gauna kartu su pienuku,o tom kas ruko pienas greit pasibaigia,jos savo mazyliu neismaitina,o beto ir pienas buna savotisko skonio.as tai smerkiu tokias mamas kurios kenkia sitaip vaikiukam, jei jau rukai ar geri tai tada ir nemaitink.cia tokia mano nuomone😀

27. Jun 2011, 18:56

Sveikos drauges, noreciau suzinoti jusu nuomones ka jus manote apie krutimi zindancias mamytes kurios neatsisako zalingu yprociu pvz: rukalu bei alkoholiniu gerimu nestipresniu kaip 8 laipsnei? mano nuomone tai labai negerai, nes is savo draugiu nestukiu suzinojau ka tai pienui kenkia ir pan...