Zindymas

11. Mar, 08:48

labas rytas,mamytes :) noreciau,kad patartumet man,ka daryt? mano maziukei jau daugiau nei 5men. maitinau visa laika pati,bet nuo 4men pradejau duot misinuka,nes pienuko sumazejo,bent jau as taip galvojau,o galbut mazyle neisvalgydavo pilnai kruties,ir pradedavo prasyt kito papuko. galbut tai ir paskatino sumazeti pienukui. stengiuos po kiekvieno maitinimo nusitraukt,bet lieka vos keli lasai tik. Siuo metu jau pradejom valgyt darzoviene,ir dienos metu maitinu misinuku. Is krutines valgo nakti,ir tai tik viena karta. Ir jauciu,kad papukai kiekviena diena vis minkstesni tampa,o taip norisi maitinti paciai. Ka daryt,kad nedingtu pienukas? Duodu ir dienos metu papuli,bet ji tik pasiurbcioja biski,ir meta,verkt pradeda,biski tinginiuke yra,tingi padirbeti. Geriu daug skysciu,bet niekas nepadeda...padekit mamytes,ka daryt???

Aciu uz atsakymus 

EmilijaK EmilijaK 30. Mar 2022, 18:05

Labas, pabandyk ant krūtų užsidėti šildančius kompresus prieš maitinimą, pamasažuoti, man padėdavo. Dar labai svarbu tavo pačios mityba, pridedu straipsnį, kuriame detaliai aprašyta, kaip turėtum maitinitis, sėkmės! https://www.auksveikai.lt/straipsniai/kudikio-zindymas/