Žindymas ir soliariumas

25. Mar, 11:00

sveiki, norejau pasiteirauti turiu sunu jam 1menesis ir maitinu ji krutine, ar i soliariumus galima eiti ar ne? man sako galima bet nejaugi tai neatsilieps vaikuj ir pienuj?

03. Apr 2013, 08:44

sveikos dar karta, turiu klausima:
nestumo metu priaugau visa svori ant klubu ir koju tad kojos sutrukinejo, o pilvas ne kadangi buvo labai mazas, noriu paklausti ar yra galimybe kaip nors panaikinti tas strijas nuo koju?

25. Mar 2013, 19:27

Saulei esant itin kaitriai žmonės, žinantys apie melanomą, ir vengia tiesioginių saulės spindulių. Nepakenks, aišku, keli apsilankymai ar reti, tačiau dažni ir po ilgo laiko tarpo tikrai atsilieps.

Krisliukas Krisliukas 25. Mar 2013, 18:55

aš maitinau ir ėjau į soliariumą..aišku saikingai, tik po 5 min,tepiausi spec. kremais, dariau kelių dienu pertrauką... kas ten gali pakenkt ir patekt į pieną? tuomet ir lauke ant saulės nebūkim, kenkia dar labiau negu soliariumas..jokio šalutinio poveikio nepastebėjau 😀

25. Mar 2013, 18:10

na taip zinau kad kenkia bet buvau girdejusi kad galima tad norejau suzinot is kitu dar nuomone, kadangi kazkaip keista jog nejau nera salutinio poveikio tarkime pienuj, na dabar zinosiu, dekui😀

25. Mar 2013, 11:52

Sveika,as buvau irgi domejusis ar galima ar ne,tai nelabai nes vistiek vaikutis gers is kruties o inai bus po soliarumo,nu tai ir jam klius tu visu nesamoniu.

25. Mar 2013, 11:06

Sveika, apskritai soliariumas kenkia sveikatai.

25. Mar 2013, 11:00

sveiki, norejau pasiteirauti turiu sunu jam 1menesis ir maitinu ji krutine, ar i soliariumus galima eiti ar ne? man sako galima bet nejaugi tai neatsilieps vaikuj ir pienuj?