Žindymas ir temperatūra

22. Mar, 07:43

sveikos mamytes ar galima duoti mano pieneli jai as turiu temperaturos?

26. Mar 2010, 10:32

mano vyras dirba bet va kaip yik ta sunkiausia diena nedirbo tai man pasiseka😀

25. Mar 2010, 22:47

as irgi taip galvojau bet daktare pasake kad tik nenustot maitint ir nepergyvent vaikuciui nk nenutiks nes tuo paciu ir vaikui musama temperatura 😀 jei jos yra 😀 gerai jei vyras nedirba ir yra tuo metu namie kai blogai kas.. o manasis pervarges is po darbo ir dar as su savo bedom 😀 bet kai pasakiau tai iskart liepe rengtis ir vaziuot pas daktaru kad paziuretu ar viskas gerai 😀

25. Mar 2010, 18:20

as maniau kad jai temperaturos ira negalima maitinti tai pieneli nutraukiau ir i saldytuve pergyvenauir as del savo temperaturos gerai kad vyras palaike paguode mane padejo priziureti mazyle

25. Mar 2010, 15:39

joa, ir as taip sakau man ir smagu pasiteiraut kas kur ir kaip kam buvo.. as pati asmeniskai taip daugiau pasitikejimo dasidedu sau dar vyras palaiko tai tada visai gerai buna... kaip del savo temperaturos buvau lb issigandus.. bet palengvejo pasiskaicius😉

24. Mar 2010, 18:49

niu toks tas skausmas kenteti galima😀as ir manau kad kiekvienai skirtingai su tom krutinem bet vistiek malonu kiekvienos mamytes isgyvenimus paskaityti

24. Mar 2010, 13:01

man tai toj vietoj melsva buvo 😀 bet pienukas neapmazejo, cia manau ir kiekvienai skirtingai turbut 😀 o del dantu tai ne neisivaizduoju, gal ir galima gi jei skauda tai nemanau kad gerai kankint save.. 😀

24. Mar 2010, 12:28

tai reiskia man ira guzas ☹ o mamytes paklausiu ne cia skirtoj vietoj bet kad jau nebereiktu kurti temu😀Ar db kai maitinu savo pieneliu galiu lankytis as stomotologa ar ne?pvz;noreciau dantuka issitraukti?

23. Mar 2010, 22:58

man irgi parausta.Seniau po tokiu guzeliu dingo pienukas is vienos kruties, o db is kitos tik apmazejo, aciu dievui

23. Mar 2010, 22:47

gali parausti. man vienoje puseje buvo dinges pienas, bet guzams isnykus po truputi daugejo, tik iki buvusio kiekio neatsistate

23. Mar 2010, 22:41

o krutine parausta toj vietoj kur ira guzas?nes man ta vieta raudona kur skauda ir uzciuopiau guza☹tikiuos didesniu pasekmiu nebus pakaks mano masaziuku,o pienelio nesumazeja kai atsiranda guzai?

23. Mar 2010, 20:33

man tai dingo... palaipsiui mazejo kol nebeliko.. 😀 bet aisku nereikia iskart labai issigast taip buna todel kad pienukas nusistovi, nes vaikiukas neisgeria visko. turbut cia visom pasitaiko tokiu bedu 😀

23. Mar 2010, 20:31

man tai dingo... palaipsiui mazejo kol nebeliko.. 😀 bet aisku nereikia iskart labai issigast taip buna todel kad pienukas nusistovi, nes vaikiukas neisgeria visko. turbut cia visom pasitaiko tokiu bedu 😀

23. Mar 2010, 16:50

as ir liepu arbata geriu,o tai tie guziukai patys nedingsta maitinant?nes man atrodo kad as ant vienos krutines uzciupai guza☹

23. Mar 2010, 15:39

as ir buvau su 39 temperatura bet maitint nenustojau nes daktare liepe, krutine visa dege, dejau kopusto lapa kad karsti istrauktu , ir maitinau kuo dazniau tai mazoji man istrauke viska.. sake dar galima badyt kad vaiko smakriukas butu toj pusej kur ir guziukas.. taip greiciau praeina.. o masazuoti tai patarciau duot vyrui.. nes tada pati atsipalaiduoji ir maziau galvoji apie ta guziuka ir geriau ismazuoja tada 😀 va kaip as siulyciau pabandyt.. o temperatura numusiau tik su liepu liedu arbata nes niekas nepadejo 😀

23. Mar 2010, 14:59

jei temperatura nera 38 ir daugiau, tai vaistu kaip ir nereikia gerti. tik aukstai temperaturai musti vaistus gerti., svarbu daug arbatu. kai man buvo temperaturos daugiau nei 38 tai geriau vaistus ir maitinau mazyli, sake nestoti maitinus, o maziukui nieko nenutiks. taip ir buvo, nes labai bijojau del mazylio

23. Mar 2010, 14:26

tai ne juokas, reiks dar bandyti paciai, o jei ne lekti pas daktare

23. Mar 2010, 14:09

man temperatura nukrito, bet va guziukas dar yra, nemoku gal jo ismasazuoti☹ O maitinti tai maitinu ir su temperatura, bet va stengiuosi gerti tik arbatas, o ne vaistukus.Mazyle tai jauciu jaute, kad sirgau, nes kazkokia nerami buvo, bet jai temperatura nesukilo

23. Mar 2010, 12:10

😉jo tik daktares ir klausau😉

23. Mar 2010, 10:31

niu as taip galvoju kad nuo krutines nes labai skaudejo ir karstos buvo bet siandien jau geriau aisku iskyrus temperatura☹

23. Mar 2010, 10:03

as daktares ir klausau tiklabai jokinga kai ji ginciojas😀

23. Mar 2010, 10:03

linuciuke5 temperaturai tau esat tu lelyte maitini taigi lelytei nepersidave temperatura?nes sako jai mama serga maitindama tai ir vaikui persiduoda bet tfu tfu mano lelytei nera temperaturos

23. Mar 2010, 10:01

sveikutes niu man nera krutinei guziuku tik karsta krutine buvo bet siandien jau geriau nuo vakar dejaus kopusto lapo tai istrauke karsti,tik dar vis temperaturos ira geriu paracetamoli,mamytes ar jai temperatura aukstesne nei 38tikrai negalima maitinti?pvz man vakar buvo sukilusi iki 39,7pasiskambinau daktarei bet ji pasake kad galiu maitinti,o drauge sako kad negalima jai didesne nei 38tai kaip istikro ira

22. Mar 2010, 20:26

o nezinojau del mineralinio😀

22. Mar 2010, 17:07

Man viena gydytoja, esant aukštai temperatūrai, patarė gerti paracetamolį ir daug sūraus mineralinio vandens, pvz., "vytautas", tik reikia palaikyti, kad burbuliukų kuo mažiau liktų. O ant krūtinės guziukų galima dėti ir degtinės kompresus, vatą suvilgyti 3🤓40 % degtine ir palaikyti 1-2 val. (ilgiau gali odą nudeginti) ir taip kelis kartus per dieną, karštį ištraukia ir plius išmasažuoti 😀

22. Mar 2010, 16:40

dove 12 sveikite😉 as irgi jau antra karta vargstu su temperatura ir krutines guziukais.Po pirmo karto dingo pienukas is vienos kruties.O db ir ta vienintele, is kurios maitinu skauda.dedu ant jos kopusta, ledukus, geriu arbateles.Sake ir parecatamoli galima naudoti, jei jau didele temperatura

22. Mar 2010, 16:29

Dove12, ir aš tau linkiu kuo greičiau pasveikti 😀 taip laukiam pavasario, o ta pirmoji saulutė ir atšilimas tiek bėdelių pridaro...reikia itin saugotis ir neskubėti išsirengti...

22. Mar 2010, 15:52

man ir buvo, kai maitinau temperatura sukilusi, tai sake maitinti toliau ir gerti paracetamoli su daug arbatu. per pora dienu padetis pagerejo😀sveikit😀

22. Mar 2010, 11:22

sveika siaip man kaip buvo temperaturos tai daktare sake kad galima paracetamoli vartoti kad numusti karsti sveikatytes jums😀

22. Mar 2010, 10:36

kai oras atsyla tai pradeda ligos kibti, reikia labai saugotis.kuo greiciau sveik dove12😀

22. Mar 2010, 10:33

ok as katikparejau is daktares sake galima maitinti,krutineja guziuku nera tik labai karsta krutine☹labai skauda😥

1 2