Žindymo sunkumai

10. Apr, 12:09

Sveikos mamytes, auginu beveik 4 menesiu dukryte. Paskutiniai maitinimai krutimi kosmaras . Truputi pavalgo ir pradeda verkti, duodu kita-vistiek verkia. Galvojau gal pieno neuztenka, bet su rankom traukiant jo yra. Miegot miega neblogai, ziurejau burnyte atrodo jokiu zaizdeliu nera. Ka galit patart?

13. Jun 2013, 17:30

man tas pats yra, anksciau visada imdavo ir nulusdavo o dabar ir pasispirioja neima kada ne kada buna buna 😀 nieko tokio praeis.. 😀

12. Apr 2013, 12:52

sveika, na gal tiesiog dantukai dyksta ir jai tiesiog skauda todel ir verkia seip mano mergyte ir daznai verke valgydama, as ja apraminu ir vel duodu kruty, aisku cia gaunas zaidimas bet ka padarysi jai kitaip neina😀

12. Apr 2013, 10:26

man bega greit, bet anksciau valge puikiai. Daviau buteliuka, spjauna lauk ir cypia.

10. Apr 2013, 13:57

sveika,man budavo taip kai maitindavau krutimi,maniske pradedavo verkti,nes jai pienukas per greitai begdavo ir ji nespedavo ryti,tai tau irgi gali buti panasiai,arba gali buti taip,kad kaip tik per letai bega ir ji pyksta,kad reik dirbi daug 😀

10. Apr 2013, 12:09

Sveikos mamytes, auginu beveik 4 menesiu dukryte. Paskutiniai maitinimai krutimi kosmaras . Truputi pavalgo ir pradeda verkti, duodu kita-vistiek verkia. Galvojau gal pieno neuztenka, bet su rankom traukiant jo yra. Miegot miega neblogai, ziurejau burnyte atrodo jokiu zaizdeliu nera. Ka galit patart?