Žindyvės mityba

19. May, 02:10

mamytes papasakokit ka jus valgot kai maitinant savo pienuku? ar labai griestai ziurit mityba? pvz ka valgot is darzoviu ir vaisiu? nes as dar sviezia mamyte tai man taip sunku su ta savo mityba taip bijau kad ko blogo nesuvalgius ir maziui nebutu pilvuko putimo..

07. Jul 2010, 14:39

kas 1,5 menesio buna pieno krizes

07. Jul 2010, 13:49

beje yra "pieno krizes" dabar nepamenu kas kiek laiko jos buna, tuo metu geriausiai kuo dazniau glaust maziuka prie saves ir labai daug gert bei nusiteikt kad pienuko vel bus 😀

07. Jul 2010, 13:47

Mano vyrukui jau greit du metai bet vat neatsisako dar pienuko ir gana o ir jo jau ten upeliais nebebega. Pradzioj pirmus galim sakyt 4men labai ziurejau maista, daug gerdavau arbatos zindancioms(euro vaistineje yra labai nebloga ir nebrangi) o poto jau valgiau ka norejau, aisku nepiknaudziaudavau astriais patiekalais ir gazuotais gerimais.

07. Jul 2010, 13:13

as skaiciau kad kas pusantro menesio pienuko sumazeja o po kiek laiko vel normaliai buna nes ten tipo kazkas su hormonais tai taip normalu yra

07. Jul 2010, 12:35

Pas mane irgi mazejo pienuko, mano dukriukui 2 men, galvojau, kad dings pienukas, taciau paskaitykit puslapy www.zindyk.lt patikekit taip psichologiskai paveikia, ten tiek graziu dalyku prirasyta, kad pienas iskart pradeda gamintis masiskai ir begti 😀 😉

23. Jun 2010, 21:25

Sveikutes, as pati galima sakyti viska valgau aisku viskas su saiku ir su protu 😀) . Taip pat esam jau pereje ta pienuko sumazejima ( tiksliau, kai maziukui jo reikia daugiau ). Man padejo: gerdavau daug skysciu, taip pat kmynu arbata su pienu; ir savaitgalis su maziuku lovoje, vis valgem valgem (kas valanda, kas pusvalandi), ir vis save itikinejau, kad atsiras to pienelio vis daugiau ir daugiau. Maziukas gerokai pyko, bet dabar viskas gerai, pienuko uztenka.
Labai svarbus nusiteikimas ir noras 😀

20. Jun 2010, 00:35

sveikutes,mamytes😀 neseniai nete kazkur isskaiciau nauja recepteli laktacijai skatinti: i stikline isipili nedaug alaus ir likusia dali uzpili pieno ir isgeri😉 tik as nenorejau tokio mixo gerti ir geriau puse stiklines pieno ir puse stiklines alaus atkirai,nezinau sutapimas ar ne, bet pieno tikrai padaugejo. gal kam pades😉

20. Jun 2010, 00:27

taip linciuke tu teisi ir as pastebejau, kad jei geriu daugiau arbatu, ne tik kmynu ir pienuko yra, jei neturiu kada arbatos atsigert per diena tai ziurek ir pienelio pamazeja

19. Jun 2010, 23:22

As irgi geriau kmynus, nes atrode, kad baigsis pienukas vis.O taip bet kokia arbata karsta man skatindavo gamyba.Db jau 7 menesiai mazylei ir ji nelb benori papuko

19. Jun 2010, 23:20

sveikos mamytes, as irgi maitinu savo mazyle pieneliu jau 3 menesi, bet deja kuri laika labai atsargiai rinkausi ka valgyt, nes mano dukryte bere, bet dabar jau valgau beveik viska, nevalgau tik sokoladu, riesutu, nes gyd sake kad jie didziausi elergenai, o kad nepustu pilvelio vengiu obuoliu, kopustu, zirniu, pupu, kefyro. Dar stengiuos valgyt kuo maziau kepto maisto. Ir girdejau kad kmynu arbata su pienu padeda labiau gamintis pieneliui, bet nzn ar cia tiesa, kartais atsigeriu tokios arbatos kai atrodo kad pienelio mazeja, bet nzn ar ji padeda ar kas kita, kad kol kas yra to pieno 😀

19. Jun 2010, 12:43

tai as neseniai tik prisiregistravau MK vis nebuvo laiko.

18. Jun 2010, 23:01

Is Vilniaus 😀 smagu, kad yra bendraamziu. bet tai tu niekada neuzsukdavai i ta tema, kur Kovo menesi gimdancios...reikia kurti nauja tema 😉

18. Jun 2010, 23:00

simute as is Kretingos , o is kur tu esi?

18. Jun 2010, 22:54

zodziu drauge maitinanti ilgai irgi nuejo pas gyd ir sako,kad geria kmynus,gal del to tiek pieno daug,tai ta pasake,kad kmynai padeda tik pirmom sav. 😀 as negaliu valgyti mandarinu ir braskiu,nes beria mazyte,o pradzioj tai tu paciu priduktu vengiau,kaip ir kitos mamytes,dabar megaujuosi viskuo isskyrus siuos vaisius 😀

18. Jun 2010, 22:51

skruzdelyte, ohooo kaip smagu 😀 ta pacia diena gime musu mazieji 😀 is kur tu esi?
man irgi atrodo, kad mazeja pienuko, bet maziui dar uztenka, aisku, jau valgom is abieju krutu...

18. Jun 2010, 22:37

sveika simute mums irgi birzelio 24 bus 3 men.

18. Jun 2010, 22:35

taip taip as ta zinau kuo dazniau maitinti jai jau tuoj bus 3men. geriu ir kmynu arbata ir skysciu nemazai bet matyt jai nelabai uztenka mano pienuko.tris kartu jau turejau uzdegimus gilejau su 39 bet vistiek noriu maitinti.

18. Jun 2010, 22:33

as tai ir dabar geriu kmynu arbata, bent jau man, aisku, cia gal daugiau psichologiskai, tai padeda 😀 plius viena mama dar sake, kad ji geria kazkokia Hipp arbata ir jai tai padeda, reikes ir man jos pabandyti, nes man atrodo, kad pienuko mazeja...mums birzelio 24d bus jau 3 menesiukai

18. Jun 2010, 22:31

as tai daugiau maziau valgau viska...aisku nevalgau kopustu ir kitu guziniu darzoviu. o siaip viska po truputi ragauju ir ziuriu, kaip mazuliukas reaguoja... beda, kad negaliu sokolado atsisakyti, nors del to labai su savimi kovoju 😀 ir aisku jokiu gazuotu negeriu gerimu...nors kazkada vyras parnese kolos buteli, tai gurksteljau, nes taip norejau 😉 nusidejau

18. Jun 2010, 22:29

sveika skruzdelyte,sako pradzioj pirma menesi padeda kmynu arbata,bet itariu,akd tau tas laikotarois jau praejo,tai zinok nieko nepadarysi,tik dazniau glausk prie kruties,kuo daugiau ji valgys,tuo daugiau gaminsis,na bet ir ta zinai 😉

18. Jun 2010, 22:25

sveikos mamytes patarkit gal koki receptuka turit kad pieno daugiau butu, nes mano mazoji neprivalgo gydytoja sake primaitinti.Su pirmaja dukra neturejau jokiu problemu maitinau iki 9men. nereikejo jokiu misinuku.

24. May 2010, 10:12

mums trys menesiukai nevalgau kopustu agurku raugintu,rukytu gaminiu,bet jau galvoju po truputi pradeti valgyti,as negaliu gerti pirktinio pieno nes mazyle buvo isbere o seip tai viska valgau ir viskas gerai neberia ir neskauda pilvuko mazylei aciu dievui😀gazuotu gerimu dar negeriu

23. May 2010, 23:10

as nevalgau kopustu, raugintu agurku, rukytu gaminiu ir stengiuosi isvengti dabartiniu vaisiu ir darzoviu is parduotuves, nes ten tik chemija ir nieko naudingo. Siaip valgau viska ir labai daug, apetitas zveriskas. kiek zinau reikia saldumynu atsisakyti maitinant krutimi, bet pyragu atsisakyti nepajegiu..

21. May 2010, 16:30

mums beveik 3 men ir as tai valgau viska. aisku proto ribose😀 viena karta tik mazyle isbere. manau, kad nuo zemes riesutu chalvos, tai jos nebevalgau 😀

20. May 2010, 11:09

dekui erkule😀 niu pradzioje pirmom dienom visko buvo ir papuliai nugriausti bet per asaras ir kantrybe uzsigydziau ir toliau maitinu sekmingai.. tik jau mazas mano labai valgus mazai diena miega pagrinde valgo ir valgo..😀

19. May 2010, 22:15

sekmes, lyra221, svarbu tik labai noreti ir pamatysi kad ir pati ilgai ismaitinsis savo angeliuka😀sekms

19. May 2010, 20:14

pamatysi pavyks, tik reikia nepabūgti nesėkmių pvz.:gali būti pieno krizės ar laktacija padidėt ir temperatūra pakilt, bet viską galima įveikti ir ilgai savo mažylius maitinti😀

19. May 2010, 20:12

as tai labai ziuriu ka valgau,nevalgau jokiu produktu su E ,nevalgau jokiu darzoviu is parduotuviu,daktare sake kad geriau savo konservuotos negu is parduotuviu,nevalgau nieko rukyto stengiuosi kepto valgyti mazai,nevalgau produktu nuo kuriu pustu pilvuka maziukui,o maitinu beveik 5 menesius

19. May 2010, 19:57

nu saunuoles kad maitinate dar savo pieneliu! sito ir as labai trokstu.. tikiuosi kad pavyks ir man taip ilgai ismaitinti..

19. May 2010, 19:09

as tai pirma men prisisaugojau,nevalgiau pupeliu ,zirniuku,agurku,kopustu,kefyro.o paskui valgiau viska ir nebuvo jokiu problemu.dabar musu maziukui jau 8men ir dar tebevalgo MP 😀

1 2