Žindyvių maistas

22. Nov, 04:45

labas mamytes :) gal kas galit patarti kas ka valgot ir ko nvalgot ( gal ko privengti reikia) tom kurios maitina krutimi

10. Oct 2012, 21:07

Aišku 😀

10. Oct 2012, 21:04

Man tiesiog vaistinėj pasiūlė nio diegliukų probiotikus, nes turim šią bėdukę ir niekas nepadėjo, tai jie šiek tiek padėjo. Manau, jei viskas gerai, tai gal ir nereikia.

10. Oct 2012, 20:58

Manoji irgi tik skystai tuštinasi. Mums 2,5 mėnesiuko, geria tik mano pienuką. Gerųjų bakterijų neduodu. Kaži jų reikia duoti, jei viskas kaip ir gerai, kol kas kiekvieną dieną tuštinasi, diegliukų irgi didelių neturime?

10. Oct 2012, 20:44

Tai čia geriau į gyd. kreiptis.

10. Oct 2012, 19:44

ji pati maitina.mazyliui dar tik nepilnai 2savaites

10. Oct 2012, 17:50

Ali, jei maitina mišinuku, tai gali keistis ir gali net viduriuoti, kas ten žino, geriausia kreiptis į gyd., jei pradžioj buvo kietesni viduriukai, o dabar jau ne. Aijos, mano mažiukė jau mėnesiuko ir savaitės, ir vistiek skystai daro, man gyd. sakė, kad nuo mamos pienuko visąlaik vaikučio viduriukai paprastai būna skysti, jei viskas ok, ypatingai pirmąjį savo mėnesiuką. Probiotikų aš irgi duodu, jie labai gerai, padeda ir nuo diegliukų.

10. Oct 2012, 16:17

Man tai gydytoja dar ligonineje pasake, kad bent jau pradzioje privengti darzoviu, vaisiu. Vyras su dukryte geria svieziai spaustas sultis, o as vengiu. Nors taip noretusi kazko gaivaus ir vitaminingo. Mano mazyle taip pat labai skystai tustinasi, su vyru galvojom, kad viduriuoja. Kaip ir Silvijana rase, kartais bekeiciant sauskelnes, kad pavaro ciurksle... Bet siandien buvo gydytoja atejusi ir ji mus nuramino, kad kol mazyle pripras prie mano pienuko kol kas taip ir tustinsis. Dar sake geru bakteriju duoti

10. Oct 2012, 15:14

na as nemaciau tad tiksliai negaliu pasakyti ar tikrai viduriuoja.man tik sake kad pradzioj dare kieciau o dabar kaip vandenukas.ir drauges mama sake kad lelius viduriuoja

10. Oct 2012, 14:32

Aš bijau grynas sultis gerti, jas skiedžiu. Man šiaip daug kas sakė, kad mano mažiukei pučia pilvą kaip ir daugeliui mažiukų ir ne nuo mano maisto tai priklauso, bet pastebėjau, kad kartais pučia mažiau, kartais daugiau. Ali, ar tikrai naujagimis viduriuoja? Šiaip naujagimiai ir taip daro skystai, būdavo, jei keičiu pampersą ir mažiukė netyčia pasituština, tai čiurkšle varo kelis metrus net 😃 Čia ne viduriavimas, nors taip atrodo ir naujagimiams tų pamepersų paprastai sueina ne mažiau 10 per dieną, ir vos tik keiti ir pilnas skystų išmatų. Bent jau man taip buvo ir, kiek skaičiau, daugeliui vaikų taip būna, tai normalu.

10. Oct 2012, 13:36

mano drauge geria sultis ir naujagymis pradejo viduriuoti.manes klause ar gali sultys daryti itaka.as tai manau kad viduriuoja nuo mamos isgertu sulciu

10. Oct 2012, 12:56

na tikriausiai cia nuo vaikiuko priklauso,bent jau mano abiem dukrytem nepute pilvuko,nors galima sakyti viska absoliuciai valgiau,ka ir valgydavau pries nestuma ar nestumo metu.tikrai tada sunku,jei vaikiukas taip reaguoja i maista.

10. Oct 2012, 12:48

Ar gali maitinamti meteris gerti sultis? pvz ananasu,obuoliu,apelsinu ar multivitaminu ? vaikiukui gali pusti pilvuka?

10. Oct 2012, 12:43

O aš daug ko negaliu valgyti, nors tikrai galvojau, kad galėsiu beveik viską. Geriausia sekti vaikelio savijautą ir bus aišku, nes kai aš pradėjau valgyti beveik viską, tai mažoji tiesiog žviegė ... ☹

10. Oct 2012, 12:42

na bent jau as tai valgiau viska,tik astriai ne,nors ir siaip labai astraus maisto nemegstu.o plova tai drasiai valgyk 😉

10. Oct 2012, 12:38

nuo kopustu tai tikrai yr anes is karta pilviukas suskausta jam 😀 vienuzodziu galima valgyti viska

10. Oct 2012, 12:29

sveika 😉 o kodel tu manai,kad plovas blogai?as viska valgiau,tik pradzioje obuoliu vengdavau ir kopustu.

10. Oct 2012, 12:12

noreciau paklausti ar galima zindyvei valgyti plova ?nes lbj noreciau bet nezinau kokia rekcija butu jam

18. Nov 2011, 13:39

zodziu visos viska valgot bet saikingai😃

10. Jul 2010, 01:15

As valgau viska nuo a iki z. Vien delto kad pati maitinu, maisto nerankioju, valgau viska kas sveika ir nesveika... tik va pries menesiuka midiju be saiko prisirijau, tai juodai apsinuodijau, ir laseline state, bet vaika vistiek toliau maitinau ir jam nieko nuo to nebuvo.. Na gal jam buvo pienas karstokas krutyse kai su 40C temperaturos tampiausi visa savaite 😃 😃

28. Jun 2010, 00:24

Protingai pasakyta.Kiekviena mama gali maitinti, bet va ne visos tinkamai moka ta isnaudoti.O gel maisto as beveik viska valgau, bet saikingai

27. Jun 2010, 21:50

Niu, svarbu nepanikuoti. 😀 Valgyti viska su saiku galima. Tu nenorek 10 d. po gimdymo tureti 3 litrus pieno. 😀 Kad gydytoja sako, kad vaikutis iki 4 men. maitinamas krutimi turi valgyti neva 6 kartus per diena po 125 gramus, tai nereiskia, kad taip ir bus. 😃 Pas mane pirma menesi valge kas pusvalandi, o valgymo procesas uztrukdavo po 40 min. Naktim reciau. 😀 Tiesa, mano sunelis nuo pat pradziu duodavo man naktim miegoti.
Jau kazkur rasiau apie ta pieno gamyba. 😃 Bet pasikartosiu. Pas karve pieno daugiau neatsiranda del to, kad ji geria kmynu arbata uzsikasdama chalva ar dar kuom. 😀 Svarbu vartoti skyscius, ar tai arbatos, ar pienas, ar sriubos, ar paprastas vanduo. As isgeriu labai daug. Bet cia tik as. Kazkur 5 litrai vandens, kitaip negaliu. Gliukoze tyriaus, sake norma. Leido gerti ir toliau tiek daug, bet priesingu atveju tai neva galetu buti diabetas... Nezinau.
Jei nusprendei zindyti krutimi, tai ir zindyk ir maziau panikuok, nes vat ta panika, susirupinimas ir pan. tikrai mazina pieno gamyba. Bent jau is asmenines patirties sakau.
Bert vaikuti bers nuo bet ko ka tu pirma karta valgysi ji zindydama. 😀 Suvalgiau, va 3 braskes, pabere. Suvalgiau kazkada grikiu koses, buvo pabertas. Suvalgiau perliniu kruopu koses, pabere. 😃 Vienu zodziu, maniski beria nuo visko, ko as dar esu nevalgius, kai ji zindau. 😀 Kaip jo gali neberti, jei jis gyvenime neragaves tu produktu? Mums 5.5 men. ir tuoj pradesim valgyti zmoniu maista. 😃 tada jau gal bus aisku nuo ko beria, nuo ko ne.😀

laurora laurora 25. Jun 2010, 15:04

jolituke, kad uogu visai negalima.

laurora laurora 25. Jun 2010, 15:03

mums dar tik 10 dieneliu po gimimo. nors pieno nedaug turiu, bet stengiuosi duoti ir kelis lasiukus vaikuciui. tik jau su maistu kosmaras 😕 neismanau, nei ka valgyt, nei kiek. pageriau kmynu arbateles pienui skatint, tai uzkietejo mazylei viduriukai, kita diena persika suvalgiau (maniau, palaisvinsiu jai), tai nemigos naktis buvo su pilvuko putimu ☹ oi dar kiek reiks visko patirt man, zaliai mamytei

26. Nov 2009, 21:01

as valgiau viska... ypac uogas, nes mano klecke gime vasaros pradzioj.. ir nieko..

25. Nov 2009, 20:14

as suvalgiau pora mandarinu ir kaip mat isbere mano pipiriuka ☹

24. Nov 2009, 18:20

sutinku su tavimi regina. nes as ir maitinu krutimi ir negaliu valgyti daug baltyminio maisto, nes pradeda berti maziuka. kaip kalbejo naturalaus maitinimo atstove, reikia valgyti viska, tik labai ziureti, kaip i tavo valgoma maista reaguoja maziukai

23. Nov 2009, 22:02

blizgute, chalva pades nebent lasinukam priaukti, bet ne pienukui atsirasti ar jo padaugeti😃 valgau viska. na pusryciam kopustu raugintu nekertu😉 isimtys maist ir ira taikoma isimtinais atvejais. pvz maziukas elergiskas kazkam. netolruoja kokio produkto. va kokia mano nuomone😀

23. Nov 2009, 19:23

maitinu krutimi dar tik antra savaite, bet broblemu nera, valgau sriubas, vistiena, o kad daugiau pieno butu tai labai gerai chalva, balinta kmynu arbata... o taip geriausia visko po truputi,tik ne sintetini maista😀:-p

23. Nov 2009, 17:11

ligonineje tas maistas toks neskanus,kad galima ir be jo apsieiti.na zinoma,jeigu is namuku yra kam atnesti.as turejau problema,kad auginant vaikiuka,buvau atpratus graziai valgyti,megautis maistu.rupestelio tiek,kad tik sukisdavai maista ir tiek.aisku,valgydavau tai,ko reikia maziukui,bet paskubomis,kitaip visai alkanas gali likti.

23. Nov 2009, 15:08

nors idomiai pasijauciau,kai ligonineje atnese zirniu sriubos.o kita diena kopustiene buvo.

1 2