Žvakutės ar sirupas nuo temperatūros?

01. Oct, 04:27

patarkit mamytes nezinau kas efektyviau....?

01. Nov 2012, 14:36

mano suneliui db pusantru ir visa laik naudojom zvakutes be jokiu kanciu ir problemu,bet turim db ir sirupuka nusipirke

kristuliuuxx kristuliuuxx 30. Oct 2012, 15:26

na mums zvakutes tai nelabai vaiko kankinimas , kadangi sirupa isgeria be problemu kai geriamia sirupa, nors namu vaistinleje turim ir zvakuciu 😀

28. Oct 2012, 20:36

kaip reikia,tai naudojam žvakutes😉

28. Oct 2012, 20:28

manajam tai zvakutes kancia.taigu turetu skaudeti

28. Oct 2012, 18:36

as naudoju zvakutes,su jom nereikia vaikucio kankint kol sirupa sugirdai 😀

28. Oct 2012, 14:19

Nuo metu laiko naudojam surupukus, nes musu dukra nebesileido zvakuciu dedama. Naudojam Ibuviva arba Ibufena...

28. Oct 2012, 13:04

Mes duodam Nurofen sirupa braskiu skonio 😀

04. Oct 2010, 08:56

mes temperatura musam zvakutemis. bet buvo atvejis, kai jos nebegelbejo, tada liepe gydytoja kartu duoti ibufena ir zvakute, ir suveike, greit baigesi musu bedos. bet, bet kokiu atveju, visada tariuosi su gydytoja, kad nepadaryciau kazko negero, ir jei reikia, vaistus israso kompensuojamus

01. Oct 2010, 21:22

mums tyaippat gydytoja rekomendavo kaitalioti, zvakutes naudojam Paracatamolio, o sirupa Ibufen'a.

01. Oct 2010, 21:05

na o mums buvo pasakyta taip jei yra temperatūros jokių garinimų ir įtrinimų, nes tai gali sukelti dar didesnę temperatūrą. Aš irgi pakaitom duodavau tai sirupą, tai žvakutę.

01. Oct 2010, 17:54

Taip, tikrai žvakutės mg pagal amžių vaikučio

01. Oct 2010, 17:52

Mano sūnus mėnesiu vyresnis, bet nesvarbu. Senokai sukarščiavus pirma duodu arbatos nuo peršalimo kiek karštesnės, nei įprastai, su medum, arba pieno šilto su medum, jei temp savaime nenukrenta tik tada griebiuosi vaistų - žvakutės ir sirupo nuo peršalimo. Manau reiktų abiejų, tik reikia būtinai lapukus informacinius paskaityti.
Dar gerai garinti - viena mama gerą idėją buvo pasiūlius, palapinėje namuose, bet čia labiau tinka, kai kosti ir netik žinoma.
Dar gerai garstyčių lapeliai, arba pipiriniai lapeliai - vaistinėse pardavinėja, nuo kosulio, skausmų.
Jei kosti vaikutis tai nepirkite aklai vaistukų nuo kosuliuko. Pradžioj paprastai būna sausas kosuliukas,tai vaistukai geriau lengvinantys atsikosėjimą, o atsiradus karkaliukams pastarieji vaistukai jau nebetinka, nes blogina situaciją, tad tada jau reikia kitų vaistukų. Daktarė arba vaistininkė patars kokių.
Sveikite

01. Oct 2010, 17:48

Vieną kartą dėk žvakutę, kitą kartą sirupą. Mes taip visada darom, nes esam gulėję ligoninėje ir mums gydytoja liepė visada kaitalioti. O kiek miligramų žvakutės? Aš anksčiau nesupratau kodėl neidavo su žvakutėmis numušti temperatūros, paskui tik sužinojau kad mum reikėjo jau 150 mg.

01. Oct 2010, 17:26

mano 1.5 karščiavo naudojau ir sirupą ir žvakute, nes niekaip nenumušėm, o temperatūra buvo aukšta

01. Oct 2010, 17:14

Aš naudoju žvakutes,sirupa nelabai geria labai saldus ir tirštas.

01. Oct 2010, 16:45

as tai panadolio sirupa

01. Oct 2010, 16:27

patarkit mamytes nezinau kas efektyviau....?