Pradėjau domėtis tuo, kas kažkada manęs visai netraukė, atrodė tarsi banalybė. Be galo pamilau fotografiją ir viską, kas susiję su montažu, redagavimu.
Daug kas tai įvertino, bet dirbti su tuo, manau, dar per anksti, nes nėra patirties ir žinių. Bet skaitau literatūrą bei žinias bandau pateikti praktikoje. Už visą tai esu dėkinga savo vaikui, nes jos dėka aš supratau, kas man patinka, kur aš randu nusiraminimą, jei kartais aplanko liūdni momentai.
Tad aplankius liūdnoms akimirkoms į rankas paimu fotoaparatą ir taip randu nusiraminimą


mano pagrindinis modeliukas

beje, Rusnė dėl tam tikrų priežasčių nusprendė truputį pasikeisti šukuoseną

Na kitas mano pomėgis - tai nuotraukų redagavimas, koregavimas. Tai reikalauja kantrybės, geros akies, truputį meniškumo.
Gal ateity norėtusi imtis fotografės amato, tačiau tam reik truputį investicijų, kurios dabar labai ribotos, na bet tikiu, jog tai laikina ir svajonės juk kartais pildosi.


Fotografija ir video montavimas yra labai susiję dalykai. Ypač jei galvoji užsiimti vestuvių, krikštynų ar kitų progų fotografavimu. Visai nesenai susipažinau su viena montavimo programėle, kuri yra skirta būtent tiems tikslams.
Už šią pažintį esu dėkinga mamytei Vaidai (vaiduleliux), kuri man atsiuntė pavyzdėlį, kurio dėka sužinojau tos programėlės vardą. Tad štai kokiuose vandenynuose dabar maudausi. Už visa tai esu dėkinga savo šeimai ir mane supantiems žmonėms. Beje, mano šeimos dalis yra ir MK, nes jo dėka suradau tikrų draugų.
Mano klipukas sukurtas mano šeimai - tai video albumas, į kurį sudėta visa mano meilė. Dabar kuriu mintyse viziją - sukurti video filmą apie Mamyčių klubą, jo gyvenimą, susitikimus ir pan. ir laukiu mūsų kalėdinio susitikimo...
