9 taisyklės, kaip parduotuvėje apsipirkinėti su vaiku

9 taisyklės, kaip parduotuvėje apsipirkinėti su vaiku

08. Apr 2016, 10:00 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

Išsiruošimas su vaikais į prekybos centrą ne vienai šeimai sukelia tam tikrą įtampą. Štai devynios taisyklės, kurios, tikimės, padės išvengti streso.

Taisyklė Nr.1

Labai svarbu išsirinkti, kur eiti apsipirkti. Žinoma, žymiai patogesni didieji prekybos centrai, kur yra daugybė kasų ir nereikia laukti ilgose eilėse. Juolab, kad yra specialios kasos, skirtos šeimoms su mažyliais. Beje, tokiuose prekybos centruose yra viskas vienoje vietoje, ko gali prireikti apsiperkant.

Einant su vaikučiu apsipirkti, neeksperimentuokite su parduotuvėmis – eikite į žinomas, kuriose galima laisvai patekti su vaikišku vežimėliu.

Taisyklė Nr.2

Venkite tų parduotuvių, kuriose pirkėjai viliojami įvairiomis akcijomis, nes tuomet bus grūstis ir susidarys didelės eilės. Aplenkite ir tokias parduotuves, kuriose sunku ką nors rasti, tuomet krepšyje, tikėtina, jog atsidurs visai nereikalingos prekės.

Taisyklė Nr.3

Jei visgi negali atsilaikyti prieš nuolaidas ir akcijas, o po to namuose neretai atsiduria mažai reikalingi pirkiniai, geriausias tokiu atveju pagalbininkas – pirkinių sąrašas!

Jei nusprendei pasinaudoti nuolaidomis, dar namie išanalizuok reklaminėse skrajutėse, ką konkrečiai pirksi, užsirašyk ir parduotuvėje nenukrypk nuo savo „kurso“.

Taisyklė Nr.4

Išsirink tinkamiausią laiką apsipirkimui! Vargu, ar verta leistis į parduotuves su mažyliu šeštadienio rytą arba besibaigiant darbo dienai – nuo 17 iki 19 val.

Geriausia eiti į parduotuves priešpiet darbo dienomis arba pietų metu savaitgalį.

Taisyklė Nr.5

Pasiruošiame žygiui į parduotuves iš anksto! Alkis ir nuovargis – ne patys tinkamiausi palydovai.

Jeigu planuoji prekybos centre užtrukti ilgai, tuomet prieš tai pavalgydink mažylį, įsidėk papildomų sauskelnių, o geriausia – prieš tai pasivaikščiok su vaikučiu. Gali būti, kad mažylis miegos apsipirkimo metu.

Taisyklė Nr.6

Jei įmanoma, neik į prekybos centrą pirmąjį kūdikio gyvenimo mėnesį. Taip pat nesodink vaikučio į prekybinį vežimėlį, o jei be to negalima apsieiti – prieš tai sėdynę nuvalyk drėgna servetėle.

Atsimink, jog daugelio ligų sukėlėjų galima „pasigauti“ nuo įvairių daiktų. 

Taisyklė Nr.7

Prieš eidama į kasą atidžiai patikrink, ar vikrus mažylis neįdėjo ten ko nors nereikalingo. Juk nenorėtum po to aiškintis su apsaugos darbuotojais.

Taisyklė Nr.8

Įtrauk vyresnius savo vaikus į apsipirkimą. Kai mažylis jau paūgėjo, tegu jis būna Tavo asistentu – tegu atneša lengvas prekes ar stumia prekybinį vežimėlį.

Svarbu, kad nuo mažens vaikutis suvoktų, jog reikia pirkti tik tai, kas reikalinga, o ne viską iš eilės. 

Taisyklė Nr.9

Prie kasos išlik neperkalbama mažylio, kuris vis prašo nupirkti šalia esančių saldainių, ledinukų ar kramtomos gumos.

Tie tėveliai, kurie išlieka ramūs ir laikosi savo pozicijos, visam gyvenimui vaikui suteikia pamoką: „Ne visko, ko norime, mes gauname. Tačiau kartu mums smagu eiti apsipirkti ir tu gali man padėti“.

Kad ir kas nutiktų parduotuvėje, prisimink svarbiausia – išlik rami bet kokioje situacijoje!

Nepatyrusiems tėvams atrodo, kad į juos su vaiku visi žiūri, netyčia susidūrus su kitu vežimėliu ar vaikui garsiai kalbant, verkiant. Tik nesijaudinkite! Greitai nerimas praeis ir grįš pasitikėjimas savimi!

Jei mažylis netyčia ką nors numetė parduotuvėje, nepaverskite to tragedija. O jei vaikas užsispyrė žūt būt gauti „Kinder siurprizą“ ar isteriškai reikalauja kokio žaislo, vienas iš variantų (jei apsiperkate ne viena) – tegu tėtis ar kitas artimas žmogus išveda vaiką iš parduotuvės.

Parduotuvė – ne vieta auklėti. O svarbiausia nepasiduoti dažnoms vaiko provokacijoms – nusileisi vieną kartą (nupirkusi daiktą, kurio mažylis išsireikalavo su ašaromis), po to tai reikės daryti visą laiką.

Kaip dažniau apsiperkate parduotuvėse: viena ar su vaiku?

floryte floryte 08. Apr 2016, 20:14

Paskutiniu metu visi Augustės keliai veda į parduotuvę! Tiesiog po darželio mašinoje vežama namo jau prašo vežti į parduotuvę😃