Matuko auklėtoja ir naujieji draugai :)

Solveiga25
Solveiga25 16. Rugsėjis 2016 09:50
942

Labas visiems! :) Štai ir praėjo antroji savaitė kupina įspūdžių, kai Matukas lanko darželį. Buvo daug rytinių ašarų bei dar daugiau džiaugsmo, kai ateidavome pasiimti Matuko iš darželio. Džiaugiuosi, kad mums su kiekviena diena sekasi vis geriau adaptuotis į naują aplinką, o grįžę į namus būname kupini energijos ir geros nuotaikos. Dažnai pagalvoju, iš kur pas Matuką tiek daug energijos po darželio? Juk turėtų per visą dieną darželyje išsikrauti, bet jis būna aktyvus iki pat miegelio. Vis dėl to manau, kad tai yra geras požymis, nes pasitaiko į savaitę bent viena diena, kai Matukas iš darželio grįžta visas piktas, nežaidžia, o mieliau būna apsikabinęs mamytę. Pastebėjau, kad tai nutinka tuomet, kai keičiasi auklėtojos. Tad pradėsiu nuo to, kaip Matukas myli savo auklėtoją. 

Matuko ryšys su auklėtoja:

Džiaugiamės, kad Matukas turi tokią gerą auklėtoją. Kaip aš visiems sakau, kad pas ją man Matuką ramu palikti, nes ji elgiasi kaip tikra mama. Pastebėjau ir tai, kad vos tik praverus mūsų ”Varpelio” grupės duris, Matukas iškart puola auklėtojai į glėbį ir stipriai apsikabina bei iškart nurimsta nors prieš tai būna su ašaromis akytėse. Tai mane labai ramina, nes žinau, kad mano berniukas jaučiasi saugus su savo auklėtoja. Manau, kad svarbiausia vaikui naujoje aplinkoje saugumo jausmas, kuris be mamytės sunkiai įsivaizduojamas. Bet būna dienų, kai mūsų mylimą auklėtoją pakeičia pavaduojanti. Tos dienos mums būna labai sunkios, Matukas praveria grupės duris ir nenori pas ją eiti. Kai dirba kita auklėtoja Matukas darželyje nemiega ir atėjus jo pasiimti randu su ašaromis. Grįžus į namus Matukas būna piktas ir aišku dėl ko. Tokios dienos mums būna sunkios, nes prarandame normalų dienos rėžimą. Na, bet kitą dieną išvydęs savo mylimą auklėtoją Matukas vėl nudžiunga ir visą dieną puikiai išbūna darželyje. Netgi vakar likau labai nustebinta, kai atėjusi Matuko pasiimti radau jį vaikštantį su auklėtoja darželio kieme. Jis buvo laimingas ir vis kažką pasakojo savo auklėtojai, rodydamas pirštu į vieną ar kitą daiktą. Ir kaip mamytės širdis gali nesidžiaugti, tai matydama. Aš tyliai priėjau prie jų, su aulėtoja pradėjome kalbėti ir paimiau Matuką už rankos, o už kitos rankytės vedė auklėtoja. Ir nutiko, tai, ko aš visai nesitikėjau. Matukas ir toliau sau eina patenkintas ir net nemato, kad aš jį vedu už rankos. Tik staiga pažiūrėjo į viršų ir pamatė mane ir vėl nuleido akis, bet atsirado plati šypsena. Tada supratau, kad tikrai jam auklėtoja sukuria saugumo jausmą, nes su ja jaučiasi puikiai ir netgi pakvietus eiti namo su manimi eiti nesutiko tol, kol auklėtoja nepaimė už rankos ir kartu su mumis nepradėjo eiti į namus :)).

Išvada tokia, kad auklėtoja yra puiki ir turi savo metodus, kaip prieiti prie kiekvieno vaiko, kad jie jaustųsi gerai būdami darželyje.

Darželio draugai: 

Matuko grupę sudaro 16 vaikučių, bet dar ne visi lanko darželį. Su tais, kurie jau lanko, Matukas puikiai sutaria, noriai bendrauja bei dalinasi žaislais. Kartu su Matuku tą pačią grupę lanko ir mūsų draugų mergytė Maja. Manau Matukui yra daug smagiau matyti pažįstamus vaikus, kurie pas mus lankosi ir namuose. Taip pat gera draugė yra Samanta, mūsų giminaitė. Su ja Matukas iš pat pradžių draugiškai nemiegodavo, todėl dažnai palaikydavo vienas kitam kompaniją. Kol kas Matukas neišskiria draugų ir puikiai su visais leidžia laiką ir bendrauja. Vėliau manau atsiras geriausias draugas ir manau toks bus ne vienas! :)

Atsisveikiname iki kito karto, kuriame kalbėsime apie rutiną, kaip mums sekasi atsikelti ir ruoštis į darželį bei kaip Matukas jaučiasi grįžęs į namučius.

Siunčiame visiems linkėjimus ! ;) Gražaus visiems savaitgalio ! :)

20160916094538-53102.jpg

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Dovileab 16. Rugsėjis 2016 14:13

Auklėtojos vaikučiams tikrai labai svarbios, juk dabar su jomis praleidžia daugiau laiko nei su tėveliais. Tikrai labai gera ir ramu, kai palieki auklėtojai, kuria pasitiki ir žinai, kad vaikučiui saugu ir ramu :)!

Loreta_K 16. Rugsėjis 2016 11:22

Šaunus berniukas, smagu, kad turit tokią puikią auklėtoją, su kuria mažylis jaučiasi saugiai! ;)(F)

Vaikų knygų klubas - ką skaitome vaikams?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Mamaaaaa, noriu šuniuko

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis šunį?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis ...

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su gyvūnu

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su ...

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok