Matuko dienotvarkė lankant darželį!

Solveiga25
Solveiga25 21. Rugsėjis 2016 16:39
941

Sveiki! Šį kartą mes su Jums norime pasidalinti apie rutiną lankant darželį. Plačiau apie tai, kaip mums sekasi keltis rytais, rengtis, kada ir kur valgome, kada Matukas grįžta iš darželio, ką po jo veikia ir ar nepervargsta. Tad nieko nelaukdami pradedam pasakoti !:)

PABUDOME IR KELIAMĖS...

Mūsų kiekvienas darbo dienos rytas prasideda taip:

20160921151712-24723.jpg  

6:30 val. pirmiausiai nubundu aš. Kol Matukas dar miega turiu laiko susiruošti į darbą.

20160921152026-15599.jpg 

7:00 val. laikas keltis Matukui. Rytai mums būna labai sunkūs, nes vis dar norime miegelio ir mamytės šilumos. Tad nieko nelaukdama apkabinu savo sūnelį ir švelniai pabučiuoju, sveikindama su nauja dienos pradžia.

APRANGOS KODAS:

Kiekvieną vakarą Matuko drabužėlius suruošiu ir pakabinu jo kambaryje, kad išaušus rytui  nereiktų ieškoti kuo aprengti.

20160921153207-61350.jpg 

Štai taip atrodo mūsų pasiruošimas į darželį. Šalia padėta tašė, kurioje sudėti higienos reikmenys bei atsarginiai drabužėliai. Taip pat paruošiu ir Matuko mėgiamą kuprinę, į kurią įdedu jo mėgstamiausią gertuvę bei vieną nedidelį žailsą- mašinytę.

Dažniausiai Matuko apsirengimo procesas vyksta dar lovytėje. Vėliau, kai jau Matukas supranta, kad atėjo metas eiti į darželį kiek įmanydamas tvirčiau į mane įsikabina, kad niekur nepabėgčiau ir jo nepalikčiau. Tad likęs pasiruošimas į darželį vyksta mamytei ant rankų.

7:20 kartu su Matuku uždarome ir užrakiname namų duris ir draugiškai žygiuojame į darželį.

MATUKO DIENOS RITMAS BŪNANT DARŽELYJE:

20160921154050-59941.jpg 

Labai džiaugiamės, kad Matukas darželyje įsidrąsino valgyti, nes anksčiau mums sunkiai sekėsi tai daryti. Taip pat pradėjo eiti kartu su kitais vaikais miegelio, nes iš pat pradžių visai nenorėdavo ten miegoti ir grįždavo namo pervargęs ir piktas. Todėl aš, kaip mamytė labai džiaugiuosi, kad Matuko adaptacija mažais žingsneliais žengia į priekį! :)

KELIAUJAME NAMUČIO...

20160921155008-93054.jpg 

17:00 val. mamytė pasiima Matuką iš darželio. Jei tėvelis tą dieną nedirba,tai Matuką pasiima apie 15:30 val. Tuomet jis labai džiaugiasi, kad gali namučio grįžti šiek tiek anksčiau. Eiti į namus mums sekasi žymiai geriau, nei rytais keliauti į darželį! :) Juk savaime suprantama - ”Visur gerai, bet namuose yra geriausia”. Akivaizdu, kad ir Matukas taip jaučiasi, nes net ir milijonas žailsų, kurių yra tikrai visa galybė darželyje, niekada nepakeis šiltų ir jaukių namų. Todėl ir aš visuomet laukiu savo darbo pabaigos, kad galėčiau kuo greičiau pasiimti savo sūnelį iš darželio ir vyktumėme kartu į namus! :)

SMAGŪS UŽSIĖMIMAI PO DARŽELIO...

20160921155925-73201.jpg 

Dažniausiai Matukas grįžta iš darželio geros nuotaikos ir būna kupinas energijos. Tada nori žaisti, piešti, dėlioti dėliones ir padėti mamytei namų ruošos darbuose. Bet pastarosios dienos mums buvo nekokios :(. Matukas iš darželio grįždavo irzlus ir piktas. Tuomet ir naktys tapdavo košmariškos, nes sūnelis tiesiog isteriškai pradėdavo verkti ir lipti iš lovos. Ramindavau ir supdavau jį ant kelių pasisodinusi, kol galiausiai užmigdavome...O kai pagaliau šiąnakt Matukas puikiai išmiegojo nė karto nenubudęs prasidėjo kitos problemos. 

MATUKAS SERGA :( ...

Taip ir mus ištiko ši bėda. Vis girdėdavau kalbas iš kitų mamyčių, kai vaikas pradės lankyti darželį, tai prasidės ir ligos. Ši diena mums prasidėjo įprastai, kai man atidirbus pusdienį paskambino auklėtoja ir pranešė, kad Matas ėmė viduriuoti. Kuo greičiau skubėjau į darželį pasiimti Matuko ir vykome pas savo gydytoją. Gydytojos išvada - virusinė infekcija, kuri pasireiškia viduriavimu. Jei viskas susitvarkys ir greit pasveiksime, tai jau pirmadienį vėl grįšime į darželį...Tad palinkėkite mums greičiau pasveikti ir vėl grįžti į normalų dienos ritmą.

Atsisveikiname iki greito! Kitame įraše pateiksiu išvadas: ką darėme gerai, o ką vis dėl to ne, ko pritrūko, ruošiantis į darželį ir ko reiktų atsisakyti. Taigi apie viską kitame įraše! :)

Šilčiausi linkėjimai visiems ! ;)

 

Matukas ir jo mamytė Solveiga.

 

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
violetta1 2. Spalis 2016 16:16

kokia smagi istorija:) sveikit ir nesirkite dažnai;)

Dovileab 22. Rugsėjis 2016 17:15

Tikrai linkim, kad kuo greičiau pasveiktumėt :)!

Vytulka 21. Rugsėjis 2016 22:02

Sveikite

Sonrisita 21. Rugsėjis 2016 18:56

Sveikite :)

jaldija 21. Rugsėjis 2016 18:18

Sveikit (F)

Vaikų knygų klubas - ką skaitome vaikams?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Mamaaaaa, noriu šuniuko

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis šunį?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis ...

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su gyvūnu

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su ...

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok