Mamyčių klubas
RU
LV
Prašau labai skubios pagalbos dėl krikštynų žaidimų

Labas visoms mamytėms. Labai prašau - padėkite man sugalvoti ir patarkite, kaip geriau pasiruošti artėjančioms vaikučio krikštynoms.

 

Ruošiuosi krikštynoms, bet nežinau tinkamų krikštynoms žaidimų. Turiu keletą, bet mažokai, nes svečių bus labai daug...

 

Tad padėkite, mielosios. Juk jūsų daugelis jau rengėte krikštynas ir jau turite daug patirties. Parašykite, kokius krikštynų žaidimus žinote.

 

Ačiū iš anksto :)

Licencija CC (creative commons) - Puslapyje "Mamyčių klubas" pateiktą informaciją leidžiama publikuoti tik nurodant šaltinį ir aktyvią nuorodą į originalą nekomerciniams tikslams.
Norint komentuoti, reikia prisiregistruoti!
 
10.08.10 17:34
mes pvz. apsitarėme iš anksto su krikšto tėveliais kas už ką atsakingas, kad nebūtų per daug arba per mažai veiksmo per mažylės krikštuką:) tikiuos, kad pagelbėjau nors šiek tiek:)
397997
0
1281450894
 
10.08.10 17:33
aš viską detaliai aprašiau savo reportaže: mamyciuklubas.lt...
397989
0
1281450824
 
mutee *
10.08.10 16:12
sveika na per mano mazosios krikstynas zaidimais pasirupino kriksto teveliai ,idomiausia buvo tai kad nereikejo niekur begioti lakstyti o viskas vyko prie stalo,vienas is zaidimu tai klasuymai apie vaikuti vz kelinta val gime ir dovanos juokingos kurios ivardijamos ries klausyma pvz muzikinis centras o budavo barsutis,po to maiselis su pasizadejimais kiekviena traukia ir saito ka pasizada vienas is pasizadejimu riziureti kad visi ivydytu ,kitas tai parasyti profesija kiekvienas raso i maisiuka ir vaikas traukia ...nu buvo tikrai labai daug atsikvept nebuvo bet visi tokie kad ir senesni zmones galetu dalyvauti be lakstymu tai labai patiko
397802
0
1281445933
 
10.08.10 15:34
mes neseniai atsventem sunelio krikstynas, zaidimu nedaug, bet vienas, manau, visiems zinomas ir mano sveciams tikrai patikes tai pazadu sulinys.... surasiau ant lapuku visokiu pazadu Nedukui, ir kiekvienas svecias issitrauke po pazada, tada ant atskiro lapo su visais pazadais parasiau istraukusiojo varda, taip liks sunui prisiminimas, kas koki pazada jam zadejo ir ziuresim ar ateity ji ispildis :)
397769
0
1281443677
Rubrikos