Ruošiamės šventėms kartu su LEGO® DUPLO® gidu

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 5. Gruodis 2016 07:00
1016

Artėja gražiausios metų šventės ir visi susimąsto, ką nuveikti su visa šeima, kad liktų kuo gražiausi prisiminimai. Kalėdinės mugės, pasivažinėjimas rogutėmis nuo kalniuko, šokoladiniai medaliai ir monetos ir, žinoma, neįkainojamas laikas, praleistas su visa šeima. 

O magija negalima be tinkamo pasiruošimo. Jeigu galvojate apie dovanas, tai mes turime keletą gerų idėjų, juk su LEGO Duplo niekada nebūna nuobodu!

Linkime nepamirštamo, stebuklingo šv.Kalėdų laukimo!

LEGO® DUPLO® Меchanikas (10572)

20161108141922-17444.jpg

Rinkinys "Mechanikas" - vienas iš 2016 metų naujienų iš LEGO DUPLO serijos, kurioje gausybė DUPLO kubelių linksmai statybai ir kūrybos puoselėjimui. Pagrindinis rinkinio elementas - mašinos pagrindas su užapvalintais kraštais ir besisukančiais ratais.

Šiame rinkinyje taip pat yra 2 atsidarantys langai, mielas šuo, kubeliai su skaičiais ir įvairūs dekorui skirti kubeliai, kurie padės jūsų vaikučiui pradėti mokytis skaičiuoti. Jame papildomai yra klasikiniai Duplo kubeliai, kad kiekviename žaidime sugalvotumėte kažką naujo.

Į komplektą įeina DUPLO berniuko figūrėlė.

Amžius: 1½-5.

LEGO DUPLO Mano pirmasis sunkvežimis (10818).

20161108142117-49631.jpg

Padėkite vaikučiui išmokti sudaryti poras kartu su rinkiniu "Mano pirmasis sunkvežimis" iš LEGO ® DUPLO®. Sunkvežimį lengva surinkti, naudojant tūrinius kubelius DUPLO, specialiai suprojektuotus taip, kad būtų patogūs ir saugūs mažoms rankytėms. Į komplektą įeina 8 poros skirtingų spalvų kubelių, kurie papuošti produktų paveikslėliais, idealiai tinkančiais sudaryti poras, arba žaidimams atminčiai lavinti. Taip pat čia rasite turgaus kioskelį, puikiai tinkantį vaidmenų žaidimams. Į komplektą įeina 2 LEGO DUPLO vaikų figūrėlės ir katė.

Amžius: 1½-5.

LEGO DUPLO Mano pirmosios mašinėlės (10816).

20161108142205-84880.jpg

Su rinkiniu "Mano pirmosios mašinėlės" LEGO ® DUPLO® vaikai išmoks derinti ratus ir spalvingus kubelius, kad sukurtų įvairių formų ir dydžių automobilius. Šis įkvepiantis rinkinys siūlo begalines galimybes kūrybiškumo ir istorijų vystymui. Čia yra dekoruoti kubeliai ir kortelės, kurios padės sugalvoti naujų idėjų.

Amžius: 1½-5.

LEGO DUPLO Skaičiuok ir žaisk (10558).

Taip smagu dėlioti skaičius su "Galvok ir dirbk" rinkiniu! LEGO®DUPLO® kubelių su numeriais ir 3 kajučių pagalba mažiehi statybininkai įgys matematinių įgūdžių, kurdami ir rinkdami savo traukinuką! Galima statyti tunelį, pastatą, šuns būdą ir dar daugiau. Rinkinį sudaro vaiko ir šuns figūrėlės. 

Amžius: 1½-5.

LEGO DUPLO Aplink pasaulį (10805).

Rinkinys "Aplink pasaulį" iš LEGO ® DUPLO® supažindins Jus su laukinių gyvūnų pasauliu! Mažieji tyrinėtojai galės keliauti iš vienos vietos į kitą laivu ar lėktuvu, sužinoti apie įvairius gyvūnus ir jų buveines. Į komplektą įeina 5 LEGO®DUPLO® figūrėlės bei 17 gyvūnų iš viso pasaulio, tarp jų ir banginis su atsidarančia burna!

Amžius: 2-5

LEGO DUPLO Mano pirmasis traukinys (10507).

20161108142704-98746.jpg

Atverkite savo vaikui traukinių ir statybos pasaulį su LEGO ® DUPLO® rinkiniu "Mano pirmasis traukinys". Sukurti ryškų lokomotyvą su garso efektais, keleiviniu vagonu, su bilietų kioskeliu ir kt. Šiame rinkinyje yra daug DUPLO kubelių, geležinkelis, kurio ilgis - daugiau kaip 55 cm. Jis puikiai tinka pradedantiesiems statybininkams, kurie gali valandų balandas žaisti su traukinukais. Į komplektą įeina DUPLO figūrėlės, vaizduojančios traukinio mašinistą ir vaiką.

Amžius 2-5

Rinkinys LEGO® DUPLO® linksmam žaidimui (10813).

Suteikite vaikui smagumą su žaidimo dėžute Deluxe iš serijos LEGO® DUPLO®. Šis rinkinys yra puiki pradžia ištyrinėti įdomų LEGO pasaulį, jis turi daugybę klasikinių ir specialių DUPLO kubelių. Ši žaidimų dėžutė atvers visą mokymosi ir kūrybiškumo pasaulį jūsų mažam statybininkui - kubeliais su numeriaiss pagalba jis galės mokytis skaičiuoti, o Duplo figūrėlės įkvėps vaidmenų žaidimams. Be to, į komplektą įeina pagrindinė kėbulo detalė, ryškiųspalvų langų ir durų elementai, kuriais taip mėgsta žaisti mažieji. Visas rinkinys yra praktiškoje, lengvai atpažįstamoje LEGO kubo formos dėžėjė, kurioje rasite ir konstravimo idėjų, padėsiančių jums ir jūsų vaikui sukurti puikų aukštą namą bei kitus įdomius pastatus. Į komplektą įeina 2 Duplo vaikų figūrėlės.

 

Amžius 2-5

LEGO DUPLO Namelis paplūdimyje Мiki & draugai (10827)

20161108143043-79910.jpg

Padėkite savo vaikučiui pasodinti Ančiuką Donaldą į katerį ir kartu patempkite Gufį ant banglentės, kol Peliukas Mikis fotografuoja draugus, stovėdamas šalia savo namo paplūdimyje. Mažiesiems Disney gerbėjams patiks rinkti ir rekonstruoti šį modelį, sukuriant savo istorijas atostogų tema. Į komplektą įeina 3 figūrėlės LEGO® DUPLO®: Peliukas Mikis, Ančiukas Donaldas ir Gufis.

Amžius 2-5

LEGO DUPLO Betmeno nuotykiai™  (10599).

20161108143241-30473.jpg

Mažieji galės sukurti kažką iš kubelių su Betmenu, Supermenu ir Supermoterimi. Komplekte: judantis tiltas, Betmeno kateris, Supermoters motociklas ir katė, kurią reikia išgelbėti

 

Amžius: 2-5

LEGO DUPLO Mickey & Minnie gimimo diena (10597)

20161202232516-22401.jpg

Tiems, kurie ruošiasi linksmai švęsti savo gimtadienį, Mickey ir Minnie pastatė šventinį garvežį!

Priešais matyti didžiulis lokomotyvą su juodu vamzdžiu, geltonos šviesos ir raudona mašinisto kabinoa. Naudojant specialias detales, prie lokomotyvo prijungti du vagonai - mėlyos ir žalios spalvos. Ant kiekvieno iš jų galite krauti viską, ko reikia šventei: balionus, tortą su žvakutėmis ir, žinoma, dovanas. Įdomūs ryškūs kubeliai su skaičiukais. Jie padeda mokytis matematikos pagrindų, taip pat išmokti spalvų pavadinimus. Jų pagalba galima kurti pyragaičius, atsižvelgiant į mažylio švenčiamą gimtadienį.

Amžius: 2-5

Ieškote dar idėjų kūrybai? Užsukite į LEGO DUPLO!

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
saulelydis123 5. Gruodis 2016 10:09

Nuostabūs rinkiniai - tikra vaikystė s pasaka (L)

Ganesas 5. Gruodis 2016 08:20

Kiek rinkinių, ir atrodo, kad visų reikia :D

Mergaičių draugystė su "Cheeki mees"!

Draugystė su Cheeki mees kalbančia figūrėle

Draugystė su Cheeki mees kalbančia figūrėle

Fausta testuoja Cheeki mees!

Fausta testuoja Cheeki mees!

Pirmas kartas su Cheeki mees :)

Pirmas kartas su Cheeki mees :)

Babycity/Toycity - nuo pirmųjų dienų!

Kaip vaikai "prisijaukino" JORDAN dantų siūlą

Išbandome Jordan dantų siūlą!

Išbandome Jordan dantų siūlą!

Sveiki dantys = gera nuotaika

Sveiki dantys = gera nuotaika

JORDAN - sveiki dantukai

JORDAN - sveiki dantukai

Naudojant Jordan sveikesni vaikų dantukai

Naudojant Jordan sveikesni vaikų dantukai

Kūdikio krikštynos: idėjos ir patarimai

Fotografė Greta: "Nėra nieko gražiau už tikras vaiko emocijas"

Fotografė Greta: "Nėra nieko gražiau už tikras vaiko emocijas"

Kaip aprengti vaiką šventei?

Kaip aprengti vaiką šventei?

Kaip iškelti gražias, bet nebrangias krikštynas?

Kaip iškelti gražias, bet nebrangias krikštynas?

Fotografo G.Gražio patarimai krikštynoms

Fotografo G.Gražio patarimai krikštynoms

10 dovanų idėjų kūdikiams

10 dovanų idėjų kūdikiams

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok