Mokyklinukams: Laimėk knygą "Eliotas ir ištrūkęs demonas"

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 7. Rugsėjis 2018 07:00
566

MAZ EVANS (Mazė Evans) – garsi britų dramaturgė, žurnalistė, kritikė ir dainų kūrėja. Ji nuo vaikystės domėjosi graikų mitologija ir vieną dieną parašė smagią knygą apie senovės dievų nuotykius mūsų pasaulyje. „Eliotas ir ištrūkęs demonas“ – jos pirmoji knyga vaikams (ir ne tik).

Dvylikametis Eliotas turi bėdų mokykloje, jo mama sunkiai serga ir jam tenka vienam rūpintis namais, o kišenėse švilpauja vėjai. Maža to, jei jis per savaitę negaus dvidešimties tūkstančių svarų, juodu su mama neteks namų! Eliotui belieka tikėtis stebuklo... Bet, svajodamas apie stebuklą, Eliotas negalvojo, kad į jo kiemą ims ir nukris tikras žvaigždynas. O Mergelė, jauniausioji Zodiako Tarybos narė, pasišovusi įvykdyti svarbią užduotį, tikrai negalvojo, kad jos skrydis į Žemę baigsis Elioto tvarte... Kartu jie užverda tokią košę, kad tenka į pagalbą kviestis Olimpo dievus: į pensiją išėjusį Dzeusą su jo šauniuoju žirgu Pegasu, stilingąjį dievų pasiuntinį Hermį, išminties deivę Atėnę bei meilės deivę Afroditę. Bet ar pasaulis pasiruošęs priimti tokią gelbėtojų komandą?

Jei mėgsti kvapą gniaužiančius nuotykius ir nori sužinoti, kas tas ištrūkęs demonas, ši knyga kaip tik tau! O jei manai, kad senovės dievai nuobodūs, atsiversk 156 puslapį!

Esi antrokas, trečiokas ar vyresnio amžiaus moksleivis?

Parašyk, kokios mėgstamiausios tavo knygos (apie ką labiausiai mėgsti skaityti) ir kodėl?

Laimėtoją traukiame ketvirtadieniais

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
jaldija 12. Rugsėjis 2018 16:57

Šeštokas Airidas daugiausia mėgsta fantastines knygas.
Buvo metas kai daug skaitė autoriaus Paul van Loon knygas. Pradėjo nuo serijos apie Vilkolakiuką Dolfą, tada perėjo prie serijos "Siaubų autobusas".
Mielai renkasi lengvesnes knygeles. Kartais pagalvoju, kad gal jis skaito pernelyg vaikiškas knygeles. Bet ir vėl save raminu, juk svarbiausiai skaito. Blogiau būtų jei visai neskaitytų. O jis pats kartą pasakė: mama, juk ir suaugę skaito pasakas.
Tikra tiesa, juk suaugę taip pat mėgsta pasakas, o ir kai kurios vaikiškos knygelės man gražios, ir multikai visai patinka
:D
Tad nelabai ir kišuosi į sūnaus pasirinkimą.
Visai smagu būtų laimėti naują knygelę. Laikant naują knygą rankose apima toks geras jausmas:)

Renata_SG 11. Rugsėjis 2018 15:07

Antrokas Simonas susižavėjęs knyga "Brolis, kurio nereikėjo". Kai laukiausi Ignoto skaitėme šią knygą. Ir vaikas suprato, kad nebūtnai brolis yra tas, kurį mamytė pagimdė, brolis gali būti ir įvaikintas, ir jis ne ką mažiau mylimas ir tikrai ne prastesnis nei vaikas, kuris pagimdomas. Džiaugiuosi, kad vaikui patiko ši knyga ir jis suvokė gyvenimiškas vertybes.

ausryte12 10. Rugsėjis 2018 22:47

Antrokui Dominykui patinka KOMIKSAI. Labiausiai žinoma iš Donaldo kolekcijos. Jis juose tiesiog paskendęs, kaip dažnai sakau - įkritęs . Jie lydi Dominyką visur- valgant prie stalo, skaito juos tarp žaidimų, pasiima eidamas vakare į lovą :) be komiksų - nei dienos! :D

kristuliuuxx 10. Rugsėjis 2018 13:46

Antrokas Arnas, mėgsta skaityti knygas apie nuotykius, kuriuose daug veiksmo. :)

Gintarep 7. Rugsėjis 2018 18:17

Birutės ketvirtokėlės mintys: "Pastaruoju metu nesiseka nieko laimėti, tai nors knygą pavyktų, nes mėgstu skaityti , ypač patiko "Prietrankos dienoraščius", kuriuos visus ir perskaičiau... Ai, bet gal ir nenoriu laimėti...Geriau iš bibliotekos paimsiu... Nes kam man kaupti knygas, jei jas nemokamai skolina"...

lina_baj 7. Rugsėjis 2018 11:54

Mūsų sūnus trečiokad Rokas labai mėgsta skaityti apoe panašaus amžiais vaikų nuotykius bei įvairius eksperimentus

juddita 7. Rugsėjis 2018 11:41

Mano sūnus pradėjo lankyti ketvirtą klasę ir skaito gana nemažai. Greičiausia ir smagiausia jam skaityti juokingas knygas apie tokius pramuštgalvius kaip jis pats. Kadangi lanko futbolą,tai knygos apie įžymius sportininkus yra „valgomos”,o man tai patinka,nes vaikas motyvuotas

Vaikų knygų klubas - ką skaitome vaikams?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Ar galima vaikams skaityti baisias pasakas?

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Knyga „Popieriniai lėktuvėliai“

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Forumas: VAIKŲ KNYGŲ KLUBAS

Mamaaaaa, noriu šuniuko

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis šunį?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis ...

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Jeigu vaikas svajoja apie šuniuką

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su gyvūnu

Kaip išmokyti vaiką saugiai elgtis su ...

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Kokį namų gyvūnėlį išsirinkti?

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok