FOTOreportažas: po kalanetikos treniruotės išlieti prakaito lašai ir mamų šypsenos: "Buvo verta!"

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 10. Spalis 2013 17:28
3442
Pasiruošę? Pradedame...
Monika-troja: "Galvoju ir galvoju, kaip čia gražiau parašius apie mankštelę su vaikiukais, bet kai labai sopa raumenis, automatiškai teigiama mano smegenų pusė išsijungia :)))) Jei rimtai tai buvo smagu kaip visada. Aš pamankštinau savo miegančius po gimdymo raumenis, dukrytė pažaidė su kitais vaikiukais (nors man pasirodė, kad jai didžiausią įspūdį paliko sienos- veidrodžiai). Iškart po nėštumo buvau keliuose kalanektikos užsiėmimuose, bet šį kartą mane suviliojo būtent mankšta su kūdikiais, nes surasti laiko sportuoti namuose yra misija neįmanoma, tuo labiau išeiti bent valandai iš namų palikus kūdikį.
Mankštos metu kilo mintis suburti draugėn dukrytės bendraamžių mamas ir kartą per savaitę sportuoti kartu. Sveikame kūne, sakoma, sveika ir siela :) Ačiū už suteiktą galimybę, buvo kaip visada smagu :)
Na o kas čia tokia gražuolė...ar tik ne Evutė - Romenos dukrytė.
Renata -bajorine: Pirmiausia noriu padėkoti Mamyčių klubui už šią gerą suorganizuotą pramogą - sportinė treniruotė leido gerai pamankštinti raumenukus ir smagiai praleisti laiką. Kalanetikos treniruotėje dalyvavau pirmą kartą ir dar su savo vaikučiu.
Iš pradžių nerimavau, kaip seksis sportuoti su savo vienerių metuku dukrele pašonėje - ji nuolatos reikalauja dėmesio ir neleidžia mamytei per daug ilgai atsikvėpti.
Bet mano nuostabai, treniruotės metu ji visur šliaužiojo, nuo vieno kilimėlio prie kito, susirasdama veiklos su kitais vaikučiais, ir leido mamai sportuoti visą treniruotę. Super!
Dėl to iš tiesų galėjau pajusti sportavimo malonumą: labai patiko trenerės užsimėmimo vedimas, patys pratimai, vieni lengvesni, kiti sunkesni, bet sportuojant nuoširdžiai – labai naudingi. Pajutau, kokius raumenis turėčiau labiau pastiprinti ir apskritai - daugiau pasportuoti. Be to, pati treniruotė gerai prablaškė mintis, suteikė daugiau energijos, buvo tiesiog smagus laiko praleidimas.
Dabar jau mažiau nerimauju, kaip reaguos dukrytė, jei kitą kartą eičiau sportuoti. Žodžiu, esu labai patenkinta šia patirtimi ir tikiuosi toliau ją tęsti. Ačiū labai.
Joginta -joginta atėjo su 9 mėnesių Adele: Visų pirma noriu padėkoti už tokią šaunią idėją. Užsiregistravau į treniruotę, nesitikėdama, kad papulsiu. O kai gavau jūsų laiškelį, tai labai nudžiugau, ir su nekantrumu laukiau treniruotės. Į kalanetikos treniruotę važiavau geros nuotaikos, tokia ji liko ir po jos. Nors žinojau, kas manęs laukia, nes esu lankiusi kalanetikos užsiėmimus prieš nėštumą ir nėštumo metu.
O štai ir linksmoji Adelė...Mamytė sako žinojusi, kad reikės nubraukti prakaito lašą (jei tikrai darai viską nuo dūšios): "Tik buvo įdomu, kaip visa tai vyks, dar ir vaikeliui dalyvaujant. Ir nereikėjo bijoti, nes dukrytė elgėsi labai puikiai, per visą treniruotę gal tik kokias 10 minučių buvo prie manęs, o visą likusį laiką sau ramiausiai žaidė ir bendravo su kitais vaikais. O dėl išėjimo į treniruotę su vaiku bent jau man nėra lengva, nes niekada nežinau, kokiu laiku dukrytė užsinorės miego, tai jau labai reikia derinti"
Bet tikiuosi, kai dar šiek tiek paaugs, bus lengviau ir galėsim kartu sportuoti - ir man bus nauda, ir ji galės draugų susirasti :). Tad dar kartą dėkoju už šaunią idėją susitikti su mamoms ir pasportuoti.
Keliam keliam ranką, keliam keliam koją... :)
Mankštoje turėjom ir pačią mažiausią "sportininkę" - mėnesiuko Aurėją.
Aurėja mamytei Ramintai pradžioje leido pasportuoti, bet po to pareikalvo: "Vaaaalgyt!"
Ar visos spėjame su trenere?
Spėkite, kas čia toks gražuolis? Ogi Marijos (marija) sūnelis Vakaris, jam jau trys mėnesiukai :)
Marija: "Ačiū labai už galimybę išbandyti man visiškai naują sporto šaką – kalanetiką. Labai smagu buvo susitikti su kitomis mamytėmis ir jų vaikiukais. Labai laukiau šios mankštos, nes smalsu buvo, kaip kas vyksta, kaip seksis su mažiuku. Po mankštos nuotaikos tikrai labai geros buvo, matyt, dėl keletos priežasčių: pačios mankštos, savijautos po jos ir dėl bendravimo su MK mamomis.
Pratimai atrodo nesunkūs, bet savijauta juos atlikus išties atneša tam tikrų vidinių emocijų. Jautiesi kur kas geriau tiek fiziškai , tiek emociškai. Labai smagu būtų lankytis tokiose treniruotėse, bet deja, būtent „Stimulus“ siūlomas grafikas neatitinka mažiuko dienos grafiko. Labiau mums tiktų rytinės mankštos. Nebent kitas sprendimas būtų palaukti, kol jis paaugs ir eiti jau vienai :) Su mažyliu išsiruošti išties man nesunku, nes nesu iš tų mamų, kurios kažko bijo, nuogąstauja ir sėdi namuose... Priešingai, mes daug visur lankomės, keliaujam. Ačiū."
Renata su dviejų mėnesių Dovydu: Įspūdžiai po treniruotės labai geri! Mums su Dovydu LABAI patiko :) - Treniruotė man labai patiko. Kitą dieną jaučiau visus kūno raumenukus :D Iš treniruotės išėjau puikios nuotaikos ir labai laiminga. Puikiai praleidau dieną kartu su savo mažyliu! - Tokio pobūdžio treniruotė pirma man ir ji labai patiko. Nelankiukioms kalanetikos savo draugėms tikrai pasiūlysiu pabandyti.
Tikrai maniau, bus sudėtinga sportuoti su kūdikiu, tačiau mano baimė nepasitvirtino! Mano mažylis buvo labai geras: pusę treniruotės jis stebėjo mane, aplinką, klausėsi kitų mažylių, stebėjo juos, o kitą pusę - miegojo ant šoniuko :) Todėl galėjau kuo puikiausiai mankštintis. - Kalanetika - kaip tik man, kadangi jos metu treniruojami visi kūno raumenys ir tai vyksta man tinkančiu ritmu ir greičiu. Man asmeniškai labiau patinka pratimus atlikti neskubant, po truputį. Tikrai rimtai svarstau galimybę lankyti kalanetikos treniruotes, nes jaučiu, jog po nėštumo atsiradę papildomi keli kilogramai nesunkiai ištirptų bei sustiprėtų viso kūno raumenys. O dar puikiau būtų, kad galėtų susiburti ir kitos mamytės su vaikučiais, kad galėtume visi kartu sportuoti. Būtų labai šaunu, kadangi nereikėtų rūpintis, kur palikti mažylį.
- Visų pirma, didelis AČIŪ Mamyčių klubui už šią suorganizuotą treniruotę, po kurios buvau laiminga ne tik pati, bet ir mano sūnelis. Tai buvo pirmas mūsų "išėjimas į visuomenę" tik su mažyliu dviese. Prisipažinsiu - tikrai jaudinausi, kad mano 2 mėnesių kūdikis dar per mažas, maniau tikrai nepavyks sportuoti, bet pabandyti buvo verta! Įsitikinau, kad mažyliui patiko. Buvo šaunu prie puodelio šiltos arbatos pasišnekėti su kitomis mamytėmis įvairiomis temomis. Tai mano pirmasis vaikelis, todėl iškyla daugybė įvairių klausimų. Laiminga mama - laimingas ir jos mažylis :) Su nekantrumu lauksiu kitų susitikimų su Mamyčių klubu!
Romena, atvykusi į mankštą su 1,4 m. Evute, jautėsi lyg Merė Popins - beveik visos mankštos metu ją supo mažyliai :)
štai kaip aukštai galima iškelti kojas :)
Na o pasimankštinus privalu ramiai pasimėgauti žolelių arbata su keliais sausainukais! Ačiū "Stimulus" (http://www.stimulus.lt/) už puikią treniruotę ir skanią arbatą! :)
"Kaip jautiesi? Man tai viskas skauda...O aš beveik nejaučiu raumenų...Bet kaip gera..." - puiki nuotaika tryško iš mamyčių, atėjusių į kalanetikos treniruotę su savo mažyliais treniruočių studijoje „Stimulus“ Vilniuje.

Štai mūsų didžiosios sportininkės:

Marija - _marija_ su 3 mėnesių Vakariu

Renata - Bajorine su 1 metukų Adele

Monika - Troja su 1,5 metų Felicija

Joginta - joginta su 9 mėnesių Adele

Raminta - raminta su pačiu mažiausiu leliuku - 1 mėnesiuko Aurėja

Romena - anemor su 1,4 metų Evute

Renata - Reaqua su 2 mėnesių Dovydu.

Kaip mamytėms sekėsi kalanetikos treniruotėje - įspūdžiai fotobloge!

Ačiū STIMULUS kalanetikos trenerei Gintarei Pivoriūtei!!!

Kuo naudinga kalanetika mamytėms?

padidina makšties ir pilvo sienelės tamprumą;

atpalaiduoja ir masažuoja vidaus organus;

gerina lankstumą ir kraujotaką;

formuoja taisyklingą laikyseną – atpalaiduoja nugarą, sprandą, pečius.

Pasak trenerės, kalanetikos mankštoje didelis dėmesys skiriamas dubens dugno raumenų stiprinimui. Šie raumenys  – plaštakos dydžio ir storio raumenų raizginys, jungiantis gaktikaulį ir uodegikaulį bei vieną sėdynkaulį su kitu – turi didžiulę reikšmę taisyklingai griaučių / nugaros padėčiai, o integruoti į mankštą –  padidina jos efektyvumą.

Mankštą sudaro raumenų tvirtinimo ir tempimo pratimai, atliekami „kalanetikos metodu“ – pulsuojant – suspaudžiant arba tempiant raumenį, naudojant labai mažus (iki 1 cm) impulsus. Jų kiekis tam tikroje pozicijoje reguliuojamas savarankiškai, pagal savo pajėgumus ir pagal atliekamą pratimą. Vidutiniškai tai trunka 1 minutę. Pakanka naudoti tik savo kūno svorį ir jėgą, bet gali būti naudojamos ir papildomos priemonės (baleto atrama, svareliai, kamuoliai, lazdos, gumos ir kt.).

Vienu metu dažniausiai treniruojama viena raumenų grupė (pvz., tik sėdmenys, tik šlaunys ar kt.). Atliekant pratimus tam tikrose pozose, treniruojami sunkiai pasiekiami, dažniausiai anksčiau „neatrasti“ gilieji raumenys. Spaudimo / įtempimo metu jaučiame kaip atitinkamos kūno dalys net dega!

IKI KITŲ ŠAUNIŲ SUSITIKIMŲ!

 20131001150016-80094.jpg

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
sraigiukas 7. Lapkritis 2013 10:40

Labai lauksim antro dublio ;) nes kažkaip galvojau kad su metinuke eit nelabai, kad ji jau didelė :) o pasirodo buvo mamyčių ir su vyresniais vaikučiais :)

linalu 11. Spalis 2013 09:23

Niu fainiai čia, merginos :) mes irgi kažkaip nesiregistravom vien dėl to, kad supratau, jog esame tam reikalui per didelės :) o būtų visai smagu :)
O kalanetiką aš irgi pernai metais atradau, man labai patiko, sąžiningai su užsidegimu visą sezoną atlankiau, kūnas po gimdymo tapo lankstesnis, apskritai bendra savijauta pagerėjo, taisyklingai išmokau kvėpuoti, netgi elementariausią lygsvarą išmokau išlaikyti, dubenį valdyti ;) taigi, pagerėjo ne tik fizinė sveikata, bet ir apskritai savijauta :)

Goda_Mamyciuklubas.lt 10. Spalis 2013 18:21

Man atrodo reikės daryti antrą dublį - kalanetika su vyresniais vaikiukais :D

gintarerei 10. Spalis 2013 18:15

kaip smagu buvo :) as irgi galvojau kad cia su mazuliukais vaikiukais kvieciama, butumem ir mes su Jonuku bande prisijungti paselti :)

Egle_Mamyciuklubas.lt 10. Spalis 2013 17:31

Man irgi kalanetika nerealiai patinka, kažkada lankiau ir nutraukiau - tuo ir patiko kad beveik nieko nesušyli, nebent seniai esi nesportavusi :), nereikia šokinėti kaip aerobikoje, o po to jauti visus raumenukus - taip išsitampius gera gera :)

_marija_ 10. Spalis 2013 17:19

super buvo... gaila, tik anksciau teko nutraukti sportus

Goda_Mamyciuklubas.lt 10. Spalis 2013 17:07

Nerealus reportažas! visos kaip stengiasi gražu žiūrėt :)
Aš esu didelė kalanetikos ir Stimulus fanė, nes tai vienintelis sportas leidžiamas mano vargšei nugarytei ir nerealiai padeda. Tad visoms, kurioms skauda nugaras - prašom čia! ir kitas privalumas - po tokio sporto nereikia dušo, nereikia ypatingos sportinės aprangos ir net batų.

Krisliukas 10. Spalis 2013 16:49

ooo kaip jūs čia šauniai sportuojate :)
žiūriu,kad ir didesnių vaikučių yra, maniau, kad tik visai su pypliukais sportuojama :) būtume ir mes užsirašę į treniruotę :)

Mamyčių klube smagu gaminti kartu!

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

3 neįprasti receptai su bulvėmis

3 neįprasti receptai su bulvėmis

Naminis limonadas

Naminis limonadas

Šokoladinis pudingas

Šokoladinis pudingas

Versli mama: apie moteris, kurias įkvepia motinystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Biblioteka - ką skaito mamos?

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" - finansinio stabilumo vadovas

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" ...

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Laukiame naujagimio“

„Laukiame naujagimio“

Būkime gražios - viskas apie grožį ir išvaizdą

10 vaisių kaukių veidui

10 vaisių kaukių veidui

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ...

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mūsų susitikimai - kaip "Mamyčių klubas" linksminasi, mokosi ir bendrauja

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku Emuku

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku ...

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport time komanda!

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport ...

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja Indre: visi žaislai nuostabūs!

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja ...

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir ...

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Rašyk BLOG'Ą ir aktyviai įsitrauk į Mamyčių klubo gyvenimą!

Tokia mūsų kasdienybė

Tokia mūsų kasdienybė

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Igno krikštynos

Igno krikštynos

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kūrybinga, praktiška ir šiuolaikiška

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ar ją kepti?

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ...

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!