Vakar, kai pasiėmiau savo mažylius iš darželio, tai jie visą kelią kalbėjo kaip nori kokio sveikuoliško kokteilio, nes šaltuoju metu reikia saugotis ligų. O gamint užsimanė būtent lauke:) Ir štai kas gavosi:)
Gabytės ir Karoliuko sveikuolių kokteilis imuniteto stiprinimui:)
18. Oct 2013, 09:25
Skaityti daugiau
Trijų sūnų mama išbando MARIA produktus
Moterų klubas
22. Apr 19:15
Nuoširdžiai rekomenduoju MARIA produkciją kiekvienai
Moterų klubas
22. Apr 18:48
Pigmentinės dėmės: kodėl jos atsiranda ir kaip efektyviai jų atsikratyti?
Moterų klubas
21. Apr 21:39
Mamų mugė jau 12 metų neišeina iš mados
Moterų klubas
19. Apr 22:27
tai sveikuoliška gavosi dvigubai - vaisinis ir kad lauke!!! 👍
Kokteilis grynam ore, net užpavydėjau 😛
Kaip fainEI jums čia sekėsi 👍 o kokeilis jaučiu tikrai skanus gavos, net rodos jaučiu kvapą👍😛