Ieškome testuotojų: TRI-BIO produktai - tau ir tavo šeimai

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 6. Lapkritis 2018 07:10
506

Nori gyventi pasaulyje, kur kiekvienas mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe, rūpinasi savo ir savo artimųjų sveikata, rūpinasi aplinka, kurioje gyvena ir kurioje gyvens mūsų vaikai ir anūkai? Ir visa tai, neeikvojant laiko, energijos ir išteklių?

TRI-BIO skatinta vartotojus naudoti kuo daugiau ekologiškai draugiškų produktų. Nori įrodyti, kad ekologiškos priemonės gali būti tokios pat veiksmingos ir pasiekiamos už prieinamą kainą.

TRI-BIO valymo priemonių sudėtyje nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, jos rekomenduojamos vaikams ir žmonėms, turintiems jautrią odą ar polinkį į astmą ar alergiją. Visi produktai turi EKO sertifikatą.

Kiekvienam malonu, kai namai spindi švara, todėl dar visai neseniai priemones dažnas rinkdavosi pagal principą "kuo efektyvesnė ir stipresnė, tuo geriau”. Laimei, vis dažniau užduodame sau klausimą, kaip šios chemiškai stiprios valymo priemonės veikia mus, mūsų vaikus ir aplinką, kurioje gyvename.

Tai svarbu. Bet ar būtina atsisakyti baltos patalynės ir pradėti pirkti specialiose ekologinėse parduotuvėse, išleidžiant palyginus didelę pinigų sumą? Tokį klausimą sau iškėlė ekologiškų produktų gamintojai "Sonata Enterprise Inc” Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagaliau buvo pasiūlytas sprendimas: naujos kartos ekologinės, natūralios ir probiotinės valymo priemonės TRI-BIO.

Šios priemonės taip pat efektyvios kaip ir ir gerai žinomos cheminės priemonės (kompanijos devizas: EKO, KURI VALO), bet nekenksmingos žmonėms, įskaitant vaikus ir jautrią odą turinčius asmenis.

Šios priemonės tausoja paviršių ir aplinką.

Produktų gamybai naudojami aukščiausios kokybės komponentai ir naujausios biocheminės technologijos. 

Produkcija koncentruota, todėl ekonomiška naudoti. 

Visi produktai yra iš natūralių augalų ir mineralų (TRI-BIO NATŪRALŪS) ir / arba turi probiotikų - naudingų gyvų mikroorganizmų, kurie ypač gerai išvalo mikroskopiniame lygmenyje (TRI-BIO PROBIOTIKAI). Po išplovimo paviršiuje susiformuoja nematomas apsauginis sluoksnis, kuris stabdo kenksmingų mikroorganizmų dauginimąsi ir sumažina infekcijų riziką.

Ir dar - produktų kaina prieinama visiems.

Pabandykite produktus TRI-BIO kartą ir visada juos naudosite!

Šį kartą jums siūlome išbandyti:

TRI-BIO NATŪRALŲ EKO INDŲ IR RANKŲ PLOVIKLĮ

NATŪRALUS EKO SKYSTAS DRABUŽIŲ SKALBIKLIS “SENSITIVE”

NATŪRALUS EKO SKALBINIŲ MINKŠTIKLIS

NATŪRALUS EKO DĖMIŲ VALIKLIS

PROBIOTINIS EKO UNIVERSALUS GRINDŲ VALIKLIS


Visos, norinčios pretenduoti į TRI-BIO testavimą, rašykite komentaruose:

-Kodėl jums svarbu plauti ir valyti su eko priemonėmis?

-Kokias priemones iki šiol naudojote buityje?

-Ar tikrai esate pasiryžusios ir turėsite laiko bei noro parašyti išsamų blogą su nuotraukomis po savaitės, gavus ir išbandžius visus produktus?

5 testuotojas, kurios gaus minėtų produktų komplektą ir aprašys išsamų blogą, rinksime lapkričio 12 d.

 

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Gintarep 22. Lapkritis 2018 08:19

O kur dabar skwlbiamos testuotojos?

Mamatorija 16. Lapkritis 2018 16:54 DandM

Aš irgi vis pasitikrinu, tik manau dar nepaskelbė

DandM 13. Lapkritis 2018 14:06

O, kas testuos? :)(party)

irmantaite 11. Lapkritis 2018 23:43

Kol neturi vaikų tai į tą eko produktų pasiūlą gan skeptiškai žvelgiam, bet vat gimus vaikams norisi saugios ir švaresnės aplinkos. Man svarbu kuo valyti ir skalbti vaikų drabužius. MK puikiai pristato daug gerų eko produktų gamintojų, bei testavimo galimybę. Po išbandymų ir lūkesčių atitikimo testuoti produktai patampa kasdien vartojamais ir tikrais buities pagalbininkais. Mums prigijo ProBiotic produktai, Tri-bio indų ploviklis, Neutral skalbiklis, Ringuvos produkcija. Labai smalsu būtų išbandyti TRI-BIO skalbiklį. Karts nuo karto norisi keisti ir į buities ruošą įsileisti naujienų - dar nebandytų produktų. Sėkmės atveju viską aprašysim, ištestuosim, nufotografuosim ir su visais pasidalinsim savo įspūdžiais :)

Mergaiciukas 11. Lapkritis 2018 22:43

Namus valau su ekologiškomis priemonėmis, nes auginame du mažus vaikučius. Vienas, kuriam dabar 5 serga astma. Ačiū ačiū ačiū ačiū Dievui ir net nežinau kam dar, bet jis taip seniai turėjo astmos paūmėjimą, kosulį, dusulį, naktinius nemiegojimus. Labai labai žiūrime, ką jis valgo, kaip aprengtas, kuo skalbti jo drabužiai, ypač indaplovių tabletes, indų ploviklį ir drabužių ploviklį žiūriu, kad sudėtis būtų kuo draugiškesnė vaikui ir mums. Iki šiol naudojame Neutral, Ringuva, Balance priemones. Bandžiau ir sodą su citrinos sultimis, taip pat veiksmingos priemonės. Tikrai parašysiu išsamų aprašymą su nuotraukomis, kas kaip mums tiko, ar buvo kokia reakcija vaikams ar mums.

Sonrisita 11. Lapkritis 2018 22:26

Eko priemonėmis susidomėjau, kai laukiausi primagimio. Nuo tada skalbiklius ir indu ploviklius naudoju tik ekologiškus. Taip pripratau prie bekvapių priemonių, kad prie stiprios chemijos ir negalėčiau grįžti :) Iš Tri-Bio priemonų naudoju skalbiklį (turiu vaikiškiems drabužiams skirtą). Išties puikus kainos-kokybės santykis :) Kartais naudoju Balance, Ringuva, Sonnet priemones. Norėčiau išmėginti ir kitas Tri-Bio priemones, nes, manau, man jos patiktų irgi :) Blogas su atsiliepimais be abejo bus :)

Raudonas balionėlis 8. Lapkritis 2018 13:39

Čia tai bent testavimas!!!
Man namuose svarbu naudoti kuo sveikesnes, eco priemones, nes chemijos ir taip aplink visur pilna. Tad namuose stengiuosi sukurti kuo palankesnę aplinką. Juk namuose ne tik mes, o ir vaikai.
Iki šiol teko naudoti įvairias priemones nuo cheminių iki įvairių eco priemonių, tai ir Frosh, Balance,, Ringuva, bandžiau ir turi bio indų ploviklįStengiuosi pabandyti kuo įvairesnius valiklius, kad antraščiau tą vienintelį gerą tiek kokybė, tiek kaina.
Esu pasiryžusi parašyti itin išsamų ir gausiai fotografijomis iliustruotą atsiliepimą :) Labai tikiuosi, kad laimė nusišypsos :D

saulelydis123 8. Lapkritis 2018 11:32

Nors esu už ekologiškas priemones, bet dažniausiai tenka pirkti pigiausias ir prasčiausias, kad ir kaip kuo geriau norėtųsi pasirūpinti savo didele šeima. Nežinau priežasčių kas kaip ir kodėl, bet mano 5metė jau kelis metus vargsta su atopiniu dermatitu. Norėčiau pabandyti ekologiškas Trio-bio priemones ir kurį laiką pastebėti situaciją- gal iš tikro chemija įtakoja Dorotėjos sveikatą. Taip pat auga ir mažoji metinukė dėl kurios irgi norėtųsi naudot priemones atsižvelgiant į jų ekologiškumą. Pažadu parašyt išsamų straipsnį.

Mamatorija 8. Lapkritis 2018 00:49

Kol nebuvo sūnelio su vyru labai skeptiškai žiūrėjome į tuos visus neutralius ir visokius bio,eko skalbiklius, nors ir pati turiu jautrią odą,tačiau pasitepdavau kremu ir gerai. O atsiradus mažajam.mūsų namuose mums pasidarė labai svarbu su kuo mes plauname savo indus,kuo skalbiame drabužius ir patalynę, bei kokios priemonėm plaunam paviršius. Net kai kurie neutralūs minkštikliai ir skalbikliai muma nevisada tiko ir patiko. Šiai dienai indus plauname su frosh baby indų plovikliu, skabiniams naudojame balance arba frosh skalbiklius,o grindis ir paviršius valome su neutral priemonėmis :) neturime kažkokio favorito,todėl būtų labai smagu išbandyti ir šią produktų liniją :)

ikke 7. Lapkritis 2018 08:18

Manau, kad mūsų gyvenime ir taip daug chemijos ir visokiausių kenksmingų priedų, tad norisi kuo mažiau kenkti tiek sau, šeimai, tiek aplinkai. Todėl bandome kiek įmanoma daugiau rinktis ekologiškas priemones, deja, ne visada pavyksta dėl didokos kainos.
Iki šiol naudojome tik ekologišką skalbiklį ir indų ploviklį.
Tikrai turėtume laiko viską išmėginti ir aprašyti :)

Gintarep 6. Lapkritis 2018 19:33

Labai didelį dėmesį skiriu kuo natūrelesnėms priemonėms. TRI-BIO man vis uzkliudavo prekybos lentynose ir MK kai vykde testavimą, nebuvau viena iš laimingųjų. O pirkti daiktą, kurio nebandei, kažkaip nėra drąsu. Kai šeimoje auga vaikas, stengiesi kuo daugiau pereiti prie natūralumo ir kad kuo mažiau kenktų vaikui. Esu bandžiusi šiuos http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/aciu-uz-priobiotic-produktus-48545/ likau patenkinta ir toliau jie vyrauja mano ūkyje. Būtų puiku išbandyti ir kitus, gal jie labiau patiks? Gal ir jie apsigyvens mūsų namučiuose, kuriuose vyrauja kiek galima sveikesnė aplinka.

Ausriki6 6. Lapkritis 2018 18:03

Anksčiau nelabai kreipdavau dėmesį į valymo priemonių sudėtį, buvo svarbu kad gerai plautų ir skaniai kvepėtų. Tačiau dabar, kai namie ropoja 8 mėnesių dukrytė, kuri viską deda į burną, pasidarė svarbu ir sudėtis. Renkamės hipoalerginius skalbiklį ir minkštiklį mažosios drabužėliams, grindis dažnai plaunam tiesiog garais be chemijos. Kažkada teko bandyti keletą probiotinių valiklių- tualetui, voniai. Visai patiko. Mielai išbandytume ir šiuos produktus, bei parašyčiau išsamų atsiliepimą.

floryte 6. Lapkritis 2018 15:51

Norime testuoti TRI-BIO, nes, vengiame agresyvių buitinių plovimo ir valymo priemonių. Juk ir taip pakankamai užterštoje aplinkoje gyvename, tai nors namie, tai ką gali rinktis, stengiesi naudoti produktus, mažiau pavojingus aplinkai ir žmogui. Buityje naudoju Froch, Balance, Ringuva priemones.
Pažadu po savaitės, išbandžius produktus, parašyti išsamų blogą su nuotraukomis.

KIND 6. Lapkritis 2018 15:05

Labai norėčiau išmėginti TRI-Bio priemones. Šiuo metu auginu 8 mėn. dukrytę, kai ji pradėjo šliaužioti ir viską ragauti, ekologiškos valymo priemonės tapo ypač aktualios. Prisipažinsiu, kad ekologiškų valymo priemonių iki šiol nesu mėginusi, nelabai žinau ką rinktis...Šis testavimas būtų puiki proga tai padaryti.

Egelė 6. Lapkritis 2018 14:08

Labai norim testuoti šias priemones. Esu skaičiusu, kad geros, bet vis dar neteko pabandyti, tad labai norėtume. Auginu dvi mergaites, tad eko priemones visada atkreipia mano dèmesį, taip pat vyresnèlės oda yra labai jautri, tai negaliu niekur naudoti stiprios chemijos. Šiuo metu dažniausiai renkuosi Balance priemones.
Tikiuosi atrinksit mus testavimui, bus ir nuotraukos ir išsamus aprašymas :)

DandM 6. Lapkritis 2018 13:52

- Mūsų šeimai svarbu plauti ir valyti su EKO priemonėmis, nes namuose gyvena jautriosios odos gyventojai, tad rūpinamės ne tik kūdikio, bet ir savo sveikata. EKO produktai neturi dažiklių ir kvapniųjų medžiagų, kas įpratsai erzina ir alergizuoja.
- Šiuo metu naudojame FROSCH BABY, EKO CHANTE CLAIR VERT (kūdikio drabužėliams skalbti); PERSIL, FROSCH, BIO 4CORNERS (suaugusiųjų drabužiams skalbti); MEDICLEAN, BALANCE, DOLPHIN (valymo priemones virtuvei, voniai) - mėgstame įvairovę, tada dažnai bandome vis naujus produktus.
- Esu pasiryžusi ir tikrai turėsiu laiko išsamiam blogui su nuotraukomis, juk kūdikio drabužiai skalbiami vos ne kas antrą dieną, dėmių dėmelių, o ir vyro darbiniai drabužiai kartais būna didelis iššūkis išskalbti. Be to, mažasis namų gyventojas kasdien 'šluoja' grindis ant pilvo surinkdamas visas namų dulkes :)

kristuliuuxx 6. Lapkritis 2018 12:31

Man kaip mamai labai svarbu, su kuo plaunu rūbus, namus, kokiomis priemonėmis prausiamės patys ir vaikai. Sūnu ir dukrytę dažnai kamuoja alerginės slogos, tai tvarkydama namus, plaudama rųūbus, indus renluosi kuo naturalesnes priemones. O svarbu, kad tėvelių pavizdžiu seka ir vaikučiai. :)
Stengiuosi naudoti priemones kuriuose nebūtų cheminių medžiagų. Yra teke testuoti TRI-BIO produkcija, tik ne šiuos produktus.Labai įdomu kokios šios priemonės, ar tokios pat puikios kaip ir tas kurias esu bandžiusi. :) Su malonumu pasidalinsiu testavimo metu patirtais įspūdžiais, su vaizdingomis nuotraukomis. :)

Renata_SG 6. Lapkritis 2018 12:18

Labai norim, kai namie 3 vaikai be galo svarbu, kad valymo priemonės būtų saugios ir draugiškos vaikoms. Išsamų priemonių aprašymą būtinai pateiktume.

Kristina B. 6. Lapkritis 2018 12:04

Labai norėčiau išbandyti šias priemones. Auginu du padaužas, tad aktualu ekologiškos priemonės, juo labiau, kad abu tipiški berniukai - visada sugalvoja naujų būdų išsipurvinti patys ir išpurvinti dar ką nors. Dabar viską valau su soda ir kartais į pagalbą pasikviečiu kokį neitin ekologišką valiklį. Būtų puiku pakaupti patirtį šioje srityje. Nuotraukas ir išsamų aprašymą - garantuoju.

AudraAudra 6. Lapkritis 2018 11:16

Kai namie keli padaužos tai yra būtina tokia namų chemija, kuri valo efektyviai, greitai ir nereikalauja papildomų pastangų. Ekologiškų valiklių namie nedaug, nes prisipažinsiu, nei vienas kolkas nesužavėjo savo efektyvumu. Galbūt TRI-BIO šį mano sugalvotą mitą paneigs.
Noriu išbandyti, nes šį krūvelė siūlomų priemonių atitinka mano kasdienius ritalus :D Plaut, skalbt, išvalyt dėmes ir grindis. Tad nenaudojami tikrai nedulkės, o turės savaitę kasdienio darbelio

Sabrina 6. Lapkritis 2018 10:42

Esu įsitikinusi, kad norint kažko pasiekti, reikia pradėti nuo savęs, kalbant apie rūpinimasi aplinką. Seniai nenaudojam kvapių indų ploviklių, renkuosi neturinčius fosfatų ir kitų kenksmingų priemaišų, nes juk vanduo su visu tuo "geriu" keliauja atgal į žemę. Gimus dukrai pakeitėm ir skalbimo priemones, aktyviau ėmėm rūšiuoti šiukles, jos sauskelnių keitimui ėmiau naudoti daugkartines palutes (reiktų apientai gal įrašo? :) ). Man svarbu kokiam pasaulyje gyvens mano vaikas, tad jau dabar reikia kuo labiau juo rūpintis.

Raudona braškė 6. Lapkritis 2018 09:40

Namie kūdikis ir keturmetis, kuris didžiąją laiko dalį praleidžia žaisdamas ant žemės, tyrinėdamas viską čiupinėja, todėl man itin svarbu, kad namų valymo priemonės būtų ne tik veiksmingos, bet ir nekenksmingos, ekologiškos.
Namų švarai palaikyti naudoju kiek įmanoma ekologiškesnes priemones, dažnai panaudoju tiesiog sodą. Aišku, neitin patogu, bet agresyvių valiklių naudoti tiesiog nesinori ir dėl erzinančių jų kvapų ir dėl sudėties.
Esu tvirtai pasiryžusi išbandyti, aprašyti ir sukurti fotoreportažą, kadangi šios siūlomos testuoti priemonės šiuo metu mūsų šeimai ypač aktualios. Labai sudėtinga rasti ploviklį, kuris tiktų ir kūdikio buteliuko švarai palaikyti, o ir veiksmingų eko ploviklių su žiburiu nerasi. Tad išties būtų super proga susipažinti su šiais gaminiais (Y)

Dovilė 1991 6. Lapkritis 2018 08:49

Man svarbu plauti ir valyti su eko priemonėmis, nes namuose yra dukrytė. Namuose ne visos valymo priemonės yra ekologiškos. Bet norėtųsi pakeisti situaciją. Noriu, kad namuose būtų saugu, nereikėtų kontaktuoti su pavojingais chemikalais, tausoti savo sveikatą. Labai norime išbandyti šias priemones ir butinai parašysiu atsiliepimą apie jas su nuotraukomis :)

lina_baj 6. Lapkritis 2018 08:02

Namuose naudojame ekologiškas priemones, bent jau stengiamės visose srityse. Juk mes juose gyvename, kvėpuojame, miegame, liečiame, valgome. Tad tikrai svarbu kuo kvėpuojame, iš ko valgome ir kuo apsirengiame. Nesinori aiškintis bėrimų priežasčių ar gydyti alerginę slogą. Tik va skalbimo priemonės ne visos ekologiškos, labai norėtųsi išbandyti šias. Tikrai esame pasiruošę išbandyti naujus ir kokybiškus produktus bei juos aprašyti!

Mamyčių klube smagu gaminti kartu!

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

3 neįprasti receptai su bulvėmis

3 neįprasti receptai su bulvėmis

Naminis limonadas

Naminis limonadas

Šokoladinis pudingas

Šokoladinis pudingas

Versli mama: apie moteris, kurias įkvepia motinystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Biblioteka - ką skaito mamos?

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" - finansinio stabilumo vadovas

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" ...

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Laukiame naujagimio“

„Laukiame naujagimio“

Būkime gražios - viskas apie grožį ir išvaizdą

10 vaisių kaukių veidui

10 vaisių kaukių veidui

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ...

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mūsų susitikimai - kaip "Mamyčių klubas" linksminasi, mokosi ir bendrauja

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku Emuku

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku ...

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport time komanda!

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport ...

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja Indre: visi žaislai nuostabūs!

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja ...

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir ...

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Rašyk BLOG'Ą ir aktyviai įsitrauk į Mamyčių klubo gyvenimą!

Tokia mūsų kasdienybė

Tokia mūsų kasdienybė

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Igno krikštynos

Igno krikštynos

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kūrybinga, praktiška ir šiuolaikiška

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ar ją kepti?

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ...

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok