"Lieknėkime'2017": Nugalėtojos Brigitos lieknėjimo kelias!

Аutorius: Brigitukas73, Gegužė 16, 2017, 8:24 p.m.
"Lieknėkime'2017": Nugalėtojos Brigitos lieknėjimo kelias!

Sveiki,

Esu dviejų mergyčių Gabijos 5 m. ir Godos 3 m. mama. Esu 28 metų amžiaus.  Prieš pirmąjį nėštumą svėriau 58 kg. Per jį priaugau 27 kg, , bet po nėštumo pavyko kažkiek numesti, tačiau po antro nėštumo taip lengvai jau svorio nepavyko numesti ir jau labiau rūpinausi vaikų gerovę bei buitimi, o savimi pasirūpinti pamiršau. Žinoma, savo svoriu nebuvau patenkinta ir turėjau kompleksą , kai tekdavo važiuoti prie jūros ar eiti į baseiną su šeima. Naujos suknelės jau buvo uždaresnės bei laisvesnės, nes aptempti rūbai dėl mano išvaizdos nebetikdavo, todėl labai nusivildavau, kai nerasdavau sau tinkamo rūbo. Aš juk dar labai jauna, o jau po antrojo nėštumo svėriau 70kg. Esu 1,66 m. ūgio, todėl toks svoris neleido jaustis patogiai.

Su antsvoriu kovodavau kiekvieną pavasarį. Jau ne vienus metus žadėdavau susiimti, tačiau pavykdavo numesti  tik kelis kilogramus, kai sezonas pasikeisdavo numesti kilogramai net nemirktelint grįždavo. Šią žiemą dar ir daugiau priaugau, užlipusi ant svarstyklių pamačiau 74 kg. Po naujų metų pasižadėjau, kad susiimsiu, bet praėjo mėnesis ir nieko nepadariau, tik dar labiau nusivyliau savimi, o dar labiau kai pažįstami pasveikino, kad tikriausiai laukiamės..  tada Mamyčių klube pamačiau apie rengiamą  projektą,  pamasčiusi supratau, kad tai yra būtent ko man reikia, tačiau net nesitikėjau patekti, juk mamyčių yra tiek daug. Patekimas į šį projektą mane labai paskatino susiimti, todėl su nekantrumu norėjau pradėti ryžtingai siekti savo tikslo!

20170518134758-18368.jpg

 Prasidėjus projektui apsilankiau studijoje figūra. Studijos vadovė išsamiai papasakojo kaip mes dirbsim viso projekto metu, kad pasiektume savo tikslą.  Visas naujas išgirstas žinias stengdavausi pritaikyti savo kasdieninėje rutinoje. Prieš projektą nesportuodavau, nes neturėdavau ištvermės, tačiau studijos figūros masažai, kurie tiek pat degina kalorijų man labai tiko ir patiko.

Viso projekto metu stengdavausi nepraleisti nei vieno masažo, nes man labai patiko ten eiti. Tada sužinojau, kad su masažais vanduo yra pats svarbiausias, tiek prieš procedūrą tiek po procedūros. Iki procedūros  yra patariama išgerti vandens, nes masažo metu vyksta giluminis organizmo valymas ir taip pat atstatyti organizme balansą po procedūros rekomenduoja likusią dienos dalį gerti vandenį. Masažai ir geriamas vanduo padeda sustangrinti odą, sumažinti celiulitą, išvalyti organizmą nuo šlakų bei atsikratyti nereikalingų kilogramų. 

Taip pat sužinojau, kad projekto metu gersim nepaprastą vandenį, o būtent jonizuotą vandenį ,kuris padeda dar labiau mažinti svorį taip pat  padeda labiau išvalyti organizmą nuo šlakų, kurių aš tiktai turėjau ir buvo matomas celiulitas bei spuogiukai tiek ant veido tiek ant krūtinės. Dar pirmomis savaitėmis maitinausi kaip išeidavo ir kaip suprasdavau sveiką mitybą. Jau matėsi rezultatai lankant masažus, todėl savaime norėdavosi vandens, todėl studijoje išgerdavau buteliuką vandens, kuris būdavo jonizuotas. Šis vanduo man daug skanesnis ir lengvesnis, todėl lengviau geriasi. Kiekvieną kartą  išeidama iš studijos figūros įsipildavau 1l jonizuoto vandens ir taip likusią dienos dalį gerdavau vandenį.

Po truputį didinau geriamo vandens kiekį ir po savaites išgerdavau po 3 l vandens per dieną. Dėl šio išgeriamo vandens kiekio padidinimo pirmomis savaitėmis nukrito lengvai keli kilogramai taip pat sumažėjo spuogelių ir oda tapo lygesnė. Norėjosi efektyvesnio rezultato juk projektas truks 3 mėnesius, o mano užsibrėžtas tikslas buvo grįžti į buvusias formas. Studijos vadovė pasiūlė jos turimą mitybos planą. Trūkstant žinių apie sveiką subalansuotą mitybą atrodė labai tinkamas mitybos planas , nes norėjau numesti svorio ir pradėti sveikiau gyventi dėl savo sveikatos. Mitybos plano principas organizmo valymas, todėl atsisakiau saldumynų, miltinų, bulvinių patiekalų.

20170516214134-94213.jpg

Laukdamasi mergaičių labai norėdavau saldumynų, todėl nėštumo metu įgytas įprotis, kad visur turi būti saldu. Gerdavau kava su pienu ir daug cukraus ir dar skanėstu. Atsisakiau rytines kavos, nes be pagardinimų man  ji neskani, o vietoje kavos išgerdavau vieną ar net dvi stiklines vandens. Su mitybos planu atsirado dienos režimas.  Mamyčių klubas organizavo seminarą su dietologe apie mitybą. Šio seminaro metu išgirdau labai naudingų patarimų. Pagrindinis, kuriuo visą projektą vadovavausi, tai ryte ir vakare pavalgyti sočiau.

Dėl šio patarimo vakare dingo noras užkandžiauti ir taip vakarienę rinkdavausi lengvesnę. Iki pietų suvalgius vaisių nebesinorėjo saldumynų, o  taip pat sveiki užkandžiai neleisdavo išalkti iki vakarienės. Iki projekto vakarais daug užkandžiaudavau, todėl nora užkandžiauti pakeisdavau vandeniu. Jis man labai padėdavo  projekto pradžioje, nes po truputį dingo noras dar papildomai ką nors suvalgyti. Gavau daug naudingos informacijos ir mažais žingsneliais keičiau visos šeimos mitybą, kad ir vaikų mityba būtų sveikatai kuo palankesnė.

Atsakyti ar buvo sunku negaliu, nes aš taip norėjau keistis, jog mano noras buvo didesnis nei sunkumai. Žinoma,  sunkiau būdavo svečiuose, bet ir ten stengdavausi, kad mityba būtų kuo man labiau palankesnė ir  saikinga. Viso projekto metu tik daržovėms saiko neturėjau, nes jos yra labai skanios ir vertingos mūsų organizmui.

Nesitikėjau, kad numesiu tiek svorio ir laimėsiu projektą. Mano pagrindinis tikslas buvo sveikos gyvensenos pagalba mažais žingsneliais vėl grįžti į svorį prieš nėštumą. Svorio metimo rezultatus tikrai norėjau matyti, nes pastangų įdėjau nemažai,  nes visus tingėjimus vydavau ir stengdavausi, kad mano pavyzdys padėtų šeimai pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą.

20170516214211-39545.jpg

Projektui pasibaigus stengiuosi tęsti viską kaip ir projekto metu.  Aš prieš projekto pradžią buvau užsispyrusi, kad keičiuosi visam laikui. Pasikeitė mano savijauta: atsirado energijos, nebėra noro saldumynams, nuolatinio norėjimo užkandžiauti. Pasikeitė mano skonio receptoriai kas iki projekto atrodydavo neskanu dabar mėgaujuosi jais. Vienas iš pavyzdžių daržovių patiekalai. Pasikeitė mano išvaizda, gražesnis ir lygesnis veidas, tikrai jaučiu, kad iš organizmo pasišalino šlakai. Nebeturiu spuogelių tiek ant veido, tiek ant krūtinės, oda tapo lygesnė ir labai sumažėjo celiulitas.

Žinoma, sumažėjus svoriui sumažėjo apimtys. Labai džiugu, kad tinka aptemptos ir gražios sukneles, tai man didesnis ir ilgesnis malonumas nei pyrago gabalėlis. Aš tęsiu savo savo projektą toliau ir žinau, kad didesnis iššūkis svorį  bus išlaikyti žiemą, todėl toliau domiuosi sveika mityba. Projekto laimėti prizai: jonizuoto vandens aparatas, mitybos konsultacija ir nuolaida studijos figūros masažams tikiu, kad pagelbės išlaikyti mano dabartinį svorį.

Norėčiau palinkėti visoms norinčioms sulieknėti nusistatyti savo prioritetus. Jūs turite kiekviena sau atsakyti, ko jūs norite labiausiai. Aš norėjau geros savijautos bei išvaizdos, tai dabar yra mano prioritetai.  Gyvename vieną kartą ir jauna būsiu neilgai, todėl gyventi sveikai ,manau, yra labai svarbu. Noriu palinkėti pradėti keisti gyvenimo būdą mažais žingsneliai. Vanduo – geros savijautos pagrindas, o ir kainuoja nedaug, todėl padidinkime išgeriamo vandens kiekį ir tapsime sveikesnės!