Pasidalink savo žindymo istorija ir laimėk MARIA produktų krepšelį!

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 29. Spalis 2016 06:30
1524

Ne viena krūtimi maitinanti mama yra susidūrusi su situacija, kai atrodo, jog pieno sumažėjo ir natūraliai kyla abejonių, ar jo netrūksta kūdikiui. Taip pat žindant kūdikį neretai skauda suskeldėjusius spenelius. Tai tik kelios su žindymu susijusius bėdos. 

Jei jūs šiuo metu maitinate mažylį ir susiduriate su įvairiomis problemomis arba tiesiog norite pasidalinti savo sėkminga ar liūdnesne žindymo istorija - kviečiame dalyvauti komentarų konkurse!

Štai kokie prizų komplektai laukia 3 laimėtojų!

Maria Lactation – natūralių augalinių medžiagų kompleksas žindyvių laktacijos stimuliacijai!

20160419162754-63813.jpg

Kuo jis ypatingas? Jame yra natūralių aliejų, kurie skatina pieno išsiskyrimą, be to, šio preparato vartojimas paprastas - reikia gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu, išgeriant stiklinę vandens. Sudėtyje yra bičių pienelio, stimuliuojančio laktaciją; pankolių ir Romos kmynų (kumino sėklų) milteliai sumažins pilvo pūtimą; milteliai, kiaulpienės šaknų milteliai skatins apetitą; o gudobelės lapų ir žiedų milteliai stiprins širdies ir kraujagyslių sistemą.

"Maria Nipple" kremas, skirtas krūties speneliams!

20160419163257-73458.jpg

Kremas savo sudėtyje turi ypač minkštos konsistencijos lanolino, ypatingai švarus (atitinka aukšto švarumo kriterijus, naudojamus farmacijos pramonėje). Maria Nipple kremas padeda apsaugoti ir pagydyti sausus, suskeldėjusius spenelius nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi. Sudėtis: Lanolinas, takoferolis. Be konservantų ir aromatizatorių.

Kaip dalyvauti konkurse?

Komentaruose tereikia trumpai papasakoti apie savo žindymo istoriją - kiek laiko žindate mažylį, kaip sekasi ir kodėl norite laimėti MARIA produktų komplektą? 

Laimėtojas rinksime spalio 31 d..

Daugiau informacijos: www.marialine.lt

20160331155925-88340.jpg

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
C.neringa 27. Spalis 2016 14:09

Mano manymu kudikiui geriausias motinos pienas. Abipuse nauda tiek mazyliui, tiek mamai yra irodyta ir nenugincijama. Mano sveiko proto motinystes esme - kad mums reiketu kuo maziau jaudintis del grieztu taisykliu ir tvarkarasciu , susijusiu su tuo, ka valgo kudikis, ir tiesiog stengtis patenkinti svarbiausius poreikius, kad visiems seimos nariams gyvenimas taptu dziugus ir paprastas. Pirmaji savo sunu zindziau iki metu ir triju menesiu, taip naturaliai nusprendeme su suneliu:) Man zindymas vyko sklandziai, naturaliai, vaikutis buvo aktyvus valgytojas tad vyko viskas be galo naturaliai ir jokiu bedeliu nebuvo. Pieno turejau daug, tad mazulis netingedavo valgydavo ir pirmus tris menesius po pusantro kg. priaugdavome, po to jau maziau:) Antroji atzala dukryte pasauli isvydo ta pacia diena, kai broliui suejo du metukai ir lygiai 8 menesiai (abu gime antra diena, tik skirtingi menesiai). Mergytei 9 men. dar maitinu, o ar pralenksime broli ar ne su zindymo laiku bus matyti kaip aplinkybes ir norai leis. Mazoji ne tokia aktyvi valgytoja, tad kol prisitaikeme prie jos pirmuju pora menesiu, i savaite karta tekdavo nusitraukti pieno pertekliu, tad uzsisalde turime kosytem pieno atsargu. O siaip viskas vyksta sklandziai. Daug ka lemia nusiteikimas, aplinkos malonios pasirinkimas bei zinoma pats kudikis. Abu vaikucius zindau pagal ju poreikius, tai svarbiausia. Zindymas yra naturalu, tad dekoju Dievuliui, kad leido man tai daryti ir zindyti du mazulius pagal musu individualius poreikius. O laimeti siuos Maria produktus butu laimeti del dvieju priezasciu. Viena palepinciau savo spenelius krutu kremu, nes geru dalyku niekada nebus per daug, o antra turiu drauge kuriai pienelio truksta, tad pagelbeciau jai laktacijos stimuliacijoje. Zindymas tai darbas bet kito jo puse be galo maloni ir pati geriausia, ekonomiskiausia, sveikiausia ir t.t Jusu didziausiam turtui vaikeliui.

Raudonas balionėlis 22. Spalis 2016 08:42

Dar kai laukiausi pirmagimio, buvau tvirtai pasiryžusi maitinti pati ir tik pati...bet būna gamta pakoreguoja planus...Pirmąėnesį maitinau tik pati ir maniau, kad viskas yra tvarkoj, tik neramino vis nedingstanti naujagimių gelta. Po apsilankymo ligoninėje paaiškėjo, kad vaikas negauna pakankamai skysčių, kad iš organizmo išeitų bilirubinas, tuomet buvo aišku ir tai, kodėl vaikiukas toks neramus kai nemiega. Tad pasiryžau duoti mišinuko - per 3 dienas vismas susitvarkė. Tuomet kibau į darbą ir norėjau, kaf atsirastų daugiau pienelio. Na ir čia neužteko nei didelių pastangų, nei mano kantrybės - sūnelis buvo tinginiukas, per mažao patraukdavo ir dažniausiai valgydamas užmigdavo. Tad taip ir liko maitinimas ir mamos pienu ir mišinuku. Pati žindžiau iki metų, tada sūnus pats atsisakydavo kai kurių valgymų, tad neskausmingai tai ir nutraukiau. Labai norėčiai laimėti ir išbandyti Maria produktus, ypač laktaciją skatinantį kompleksą tam, kad greit gimsiančiam vaikeliui nereikėtų ragauti mišinėlio, o galėtų gauti tik mamos pienelį. Tai ir man būtų smagiau, nes neišmaitinti vaiko savo pienu tikrai nėra smagus jausmas...kurį laiką labai prastai dėl to jaučiausi tad nesinori to patirti dar kartą. :)

Žibutė25 21. Spalis 2016 14:18

Savo sūnelį maitinau krūtimi tik pirmąsias 5 savaites, nes su kiekviena savaite vis mažėjo pieno. Kol galiausiai jo visiškai nebeliko, t. y. buvo tik keli lašeliai, kurie susikaupdavo per kelias dienas. Po 5 savaičių pradėjau maitinti mišinuku, nuo tada ir sūnelis ramenis tapo. Manau, kad jam trūko pieno. Labiausiai iš to laikotarpio prisimenu didelį skausmą. Kiekvienąkart maitindama krūtimi kūdikėlį, jausdavau didelį spenelių skausmą. Pradėjusi tepti tepaliukais, skausmą kiek pavyko sušvelninti.
Kodėl norėčiau laimėti MARIA produktų komplektą? Nes laukiuosi antrojo vaikelio. Jei viskas gerai, po 2 mėnesių vėl galėsiu patirti šį jausmą. Tik šįkart norėtųsi be skausmo. Tikiu, kad pradėjus naudoti šiuos produktus, šįkart maitinimas nesuteiks tiek skausmo. Viliuosi, kad antrą kartą galbūt pavyks ilgiau maitinti krūtimi.

Zylutee 21. Spalis 2016 09:36

Mano žindymo stažas kolkas yra metai ir du mėnesiai :) su trijų metų atostogomis. Pirmagimę žindžiau metus, o šiuo metu du mėnesius žindau sūnų. Su sūnumi visai kita situacija. Po CP priešpienio turėjau tik kelis lašiukus, iki kol atsirado tikrasis pienas. Teko laukti dvi paras. Laukimas tikrai žudė. Visa dieną kūdikis prakybojo prie krūties, o naktį jau klykė iš alkio. Iš bejėgiškumo ne viena ašara nuriedėjo. O atsiradus pienui supratau kad nemoku paduoti tinkamai krūties. Elgiausi taip pat kaip su dukryte, bet ji iš prigimties mokėjo išsižioti plačiai ir apžioti tinkamai krūties spenelį. O sūnus elegantiškai tik patį galiuka...To pasekoje išbandžiau pieno nusitraukimo malonumus, maitinimą švirkštu, anspenius ir Maria kremuką spenialiams. Atsiradus pieneliui keiksnojau mintyse visus kurie prilinkėjo man pieno upių. Nors man buvo gal net pieno jūra. Likusias tris paras su sūneliu maudėmės piene. Jis springo ir gausiai atpylinėjo. Aš keturis kartus per parą keisdavau naktinius. Teko ne kartą keist ir patalynę. Grįžus namo viskas susitvarkė. Tačiau niekaip nepavyksta nustatyti vaikui maitinimosi rėžimo. Vyrukas myli miegoti naktį. Nenori keltis kas tris- keturias valandas. Dieną užtat atsigriebia ir ypač prieš miegą vakare. Sugeba nusnaudęs 15 min prašytis valgyt...Jaučiu kartais kad nespėja vakare pienas gamintis. Tai būna visko ir ašarų ir pykčio ir klykimo. Ir pati finale jaučiuosi kaip išsunktas buteliukas. Pastoviai geriu pankoliu arbatą. Išbandžiau ir laktus srong arbatą. Padeda šiek tiek. Aišku prasidėjus diegliukams, ir pirmąjai pieno krizei (kuri buvo po pirmojo mėnesio) visada kirba mintis ar užtenka mažyliui pienelio. Ir dažnai pagalvoju, kad nesu garantuota, jog sūnų pajėgsiu ilgai maityti. Tiesiog jaučiu tai iš jo valgymo manieros. Tingi vargt dėl riebesnio pieno. Po dviejų savatėlių vargo neįpratinau keltis sūnų naktį. Jis vis dar stengiasi kas 15 minučių prisivalgyti prieš pirmą valandą nakties, tada išmiegoti iki šešių ryto. Naktį pažadintas tik apžiojęs krūtį kietai įmiega. Nepadeda nei sauskelnių keitimas, nei pažastėlių plovimas. Ryte pabunda geros nuotaikos ir pabūdrauja ir pamiega tris valandėles. Maitinimasis kas 15 minučių prasideda po šeštos vakaro. Tai ir sukuosi kaip voverė tokiam sūnaus rėžime. Su kiekvieną vakarą kirbančia mintimi ar jam užtenka vakare mano pieno. Tiesa svoris kolkas atitinka standartus. Pgal taip kaip jis maitinasi ir gausiai atpylinėja man išviso mistika iš kur sugebėjo priaugti per mėnesį virš kilogramo.

violetta2016 21. Spalis 2016 00:07

Mano mažojo sūnelio pasaulis susideda iš nuolatinio pažinimo, žaidimų, naujų emocijų ir įspūdžių patyrimo. visus šiuos nepakartojamus jausmus, jo žvalumą, energiją, saugumą ir laimę padeda patirti mano pienukas, kurį mažasis jau skanauja 1 metukus ir 10 mėnesiukų. Maitinimas krūtimi tiek mano sūneliui, tiek ir man kelia daugybę tik teigiamų jausmų ir emocijų, užtikrina saugumo jausmą, meilę, stiprų abipusį ryšį, o kiekvieno maitinimo metu nepakartojamas akimirkas kartu. MARIA produktų komplektą norėčiau laimėti, nes šiuose produktų komplektuose yra natūralių augalinių medžiagų, kurie stimuliuoja žindyvių laktaciją ir padeda mamoms, maitinančioms krūtimi - pasirūpinti savimi vienu iš nuostabiausiu gyvenime periodu - maitinant savo mažąjį stebuklą.

Sonrisita 20. Spalis 2016 23:40

Žindymas - nuostabus dalykas, neskaitant man poros gana svarbių niuansų. Vyresnėlį žindžiau 2 m. (kol pastojus pienelis natūraliai pasibaigė). Pagalbos speneliams prireikė pirmomis žindymo dienomis. Toliau viskas ėjosi sklandžiai, kol per pieno krizę beveik vidurnaktį išsiunčiau vyrą mišinėlio pirkti (jam išvažiavus išsiaiškinau tiksliau apie tas krizes), tad mišinukas taip ir liko nepraimtas. O kai vos kelių mėnesių sūnus atsisakė gerti pienelį iš krūties kuriam laikui, išsisukt vis tik pavyko lengvai, nes jis mėgdavo snausti trumpai, bet dažnai, tad apsnūdusį ir pamaitindavau. Galiausiai nusipirkau pientraukį (maždaug po poros savaičių), o sūnelis tądien stebūklingai pradėjo žįsti, ir naujo pirkinio nebeprisireikė :D
Dukrytę žindyti buvo paprasčiau nei paprasta :) Nors praėjo jau kuris laikas nuo atsisveikinimo su pieneliu, panelytė su nostalgija kartkartėm vis prisimena savo "pupą" :)
Kadangi kūdikėlio neturiu, būtų šaunu su Maria priemonėmis supažindinti draugę, kuriai mergytės gimimas už 2 mėn. prognozuojamas lygiai per mano dukrytės gimtadienį (inlove)

LePukuota 20. Spalis 2016 22:37

Savo mažylį žindau jau šeštas mėnesiukas, patirties jau turėjau su dukra (ją mp maitinau iki 2 metukų), tad žinių bagažas nemažas, o kad su sūneliu lengviau būtų, nepasakyčiau, kiekvienas vaikutis su savo charakteriu, jei vienų problemėlių mažiau ar visai pavyko išvengti, tai kitu atveju naujų klausimų kilo. Žindymo pradžia buvo žymiai lengvesnė nei kad su pirmuoju vaikučiu, bet vėlia būdavo sūnelis iškrečia pokštų, arba labai dažnai valgo arba visai retai prašosi, tad ir pienuko gamyba tokia šokuojanti. Ir buvo laikas kai atsisakė krūties, teko maitint iš buteliuko nusitraukinėjant, dabar vėl viskas gerai. Bet nežinau kaip bus rytoj, nes laukiam dantukų, kiek pamenu, tai skaudus etapas abiems :) O žindyti planuoju dar ilgai, todėl ir MARIA produktai labai praverstų sėkmingam tolesniam maitinimui savo pienuku.

Ganesas 20. Spalis 2016 13:04

Mano žindymo istorija jau ne kartą buvo aprašyta mano bloguose, todėl galiu nebent pridėti, kad mano Ignui jau 1 m ir 8 mėn ir jis vis dar žinda. Ar norėčiau pabaigti žindymo etapą? Na, kol kas ne. Nes Ignui, manau, to dar labai reikia.
Žindant susiduriu su įvairiomis problemomis ir jų išvengti man ne kartą jau padėjo Maria priemonės. Šiuo metu naudoju Maria įklotukus krūtinei ir stangrinamąjį kremą krūtinės odai. Todėl tiek kremas speneliams, tiek kompleksas laktacijai gerinti man tikrai būtų naudingi.
Kremas padėtų išvengti skausmingų akimirkų: šiuo metu Ignas labai mėgsta kandžiotis, tad kenčia ir speneliai... Na, o laktaciją pagerinti pravartu visuomet, norisi, kad siaučiant ligų sezonui Ignas turėtų tvirtą imunitetą ir jį jam sukurtų šiltas mamos pienelis...

Mamyčių klube smagu gaminti kartu!

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

7 receptai užgriuvus netikėtiems svečiams

3 neįprasti receptai su bulvėmis

3 neįprasti receptai su bulvėmis

Naminis limonadas

Naminis limonadas

Šokoladinis pudingas

Šokoladinis pudingas

Versli mama: apie moteris, kurias įkvepia motinystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Rasos žaidimų kambarys „Mažųjų karalystė

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Otilija ir drabužiai vaikams „Kiddoti“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Milda ir nerti žaisliukai „Siūlinukas“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Viktorija ir paveikslai “Monkey's Tales“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Greta ir karuselės „Žmogeliukas“

Biblioteka - ką skaito mamos?

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" - finansinio stabilumo vadovas

RECENZIJA: Knyga "Tėvai, vaikai ir pinigai" ...

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Auklėjimas pagal prancūzus“

„Laukiame naujagimio“

„Laukiame naujagimio“

Būkime gražios - viskas apie grožį ir išvaizdą

10 vaisių kaukių veidui

10 vaisių kaukių veidui

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Kaip taisyklingai trinkti plaukus?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ...

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mineralinė kosmetika - kas tai?

Mūsų susitikimai - kaip "Mamyčių klubas" linksminasi, mokosi ir bendrauja

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku Emuku

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku ...

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport time komanda!

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport ...

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja Indre: visi žaislai nuostabūs!

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja ...

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir ...

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Mamų blogai - dalinkimės mintimis ir įžvalgomis

Kiekviena ketvirtadienį - knyga už geriausią blogą!

Kiekviena ketvirtadienį - knyga už geriausią blogą!

Miesto mamos blogas: Tragedija, kai yra, ką apsirengti!

Miesto mamos blogas: Tragedija, kai yra, ...

Jurgitos blogas: 30 savaitė ir ... atsakymas į didįjį klausimą:)

Jurgitos blogas: 30 savaitė ir ...

Pasiutėlės Urtės dienoraštis: baisieji skiepai

Pasiutėlės Urtės dienoraštis: baisieji skiepai

Vaikystės gidas: mums nereikia renginių organizatoriaus!

Vaikystės gidas: mums nereikia renginių organizatoriaus!

Švarus patarimas su „Jogle“

Kaip paruošti drabužius naujagimiams?

Kaip paruošti drabužius naujagimiams?

Kaip valyti baltus sportinius batelius?

Kaip valyti baltus sportinius batelius?

Kokie audiniai tinkamiausi vasarai?

Kokie audiniai tinkamiausi vasarai?

Kas kiek plauti užuolaidas?

Kas kiek plauti užuolaidas?

Kūrybinga, praktiška ir šiuolaikiška

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kūrybinga, praktiška, šiuolaikiška: "gadžetai" vaikų vežimėliuose

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ar ją kepti?

Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ...

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!

Parodykite savo vaiko dantų šepetuką!

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok