Testuojame Philips Avent pientraukis - pagalbininkas

victoria22
victoria22 27. Lapkritis 2017 14:21
1001
Sveikos mielos mamos,
 
Norėčiau su jumis pasidalinti savo patirtimi apie išbandytą Avent rankinį pientraukį. Kadangi auginu du berniukus ( 4 metų ir 2 mėn.) ir pirmojo berniuko susilaukus maitinimas buvo ypač sunkus, o pienuko buvo, tai pientraukis buvo pagrindinis pagalbininkas keletą mėnesių. Susilaukus antrojo berniuko, maitinimas tapo džiaugsmu ir man ir vaikui, bet ir vėl, pientraukis pagelbėja kai reikia mažylį palikti su tėčiu ar seneliais. Nei kiek nedvejodama pientraukių pasiūla, dėl užtikrintos kokybės rinkausi Avent gaminius. Iš viso jau esu išbandžiusi tris skirtingus Philips Avent pientraukius: Avent natural rankinį, Avent natural elektrinį bei Avent rankinį senesnio modelio pientraukį.
           Už rankinio Avent natural pientraukio testavimą esu dėkinga kompanijai Philips ir Mamyčių klubui. Taigi, pirmiausiai prieš traukiant pienuką reikia įsipatoginti ir atsipalaiduoti, kad pienukas geriau tekėtų. Iš naujo išbandžius visus tris turimus pientraukius, palyginsiu pagal keletą aspektų su naujuoju Avent natural.
 
POJŪTIS ir IŠVAIZDA
Išbandžiusi naująjį rankinį Avent natural pientraukį, pastebėjau, jog pagalvėlė itin minkšta ir švelni, patogiai priglunda, dėl ko pieno traukimas lengvesnis ir efektyvesnis. Rankenėlė patogiai pasiima, nepavargsta ranka (senesnio modelio pientraukiu pavargdavo). Beje, rankinis NATURAL bei elektrinis pientraukiai visiškai vienodi (pagalvėlė bei kitos pientraukio dalys):
20171127140901-86769.jpg
 
PRIEŽIŪRA
Man labiausiai patiko rankinio pientraukio priežiūra, dėl nedaug detalių ir lengvo jų nuėmimo - uždėjimo, priežiūra itin paprasta ir patogi. Ir kas svarbiausiai - visos dalys tvirtai prisitvirtina ir nepasimeta jei netyčia išmestum ant žemės ar dar kažkur.
 20171127142123-95091.jpg
 
VEIKSMINGUMAS
Ištraukia pakankamai gerai, tačiau pačioje pradžioje jaučiasi stiprus tempimas ir reikia išmokti juo naudotis, pradžioje spausti švelniau ir dažniau, o vėliau pradėjus bėgti pienukui, spausti rankenėlę stipriau ir lėčiau. Ką elektrinis pientraukis padaro pats - pastimuliuoja, ir įjungus kitą traukimo stiprumo rėžimą (pagal pačios galimybes) traukia ritmiškai ir nuolatos. Bet elektrinis pientraukis veikia tik su ne itin didele krūtine, kodėl taip sakau? Nes iš pažįstamų mamų tarpo, kurių krūtinės maitinant kūdikį - didelės pabandė mano elektrinį - neištraudavo visai arba nepakankamai, pienuką gerai ištraukia tik rankinis pientraukis.
 
REZIUMĖ: šis naujas Avent natural rankinis pientraukis mažas ir patogus - man svarbu,  kad keliaujant neužims daug vietos; stabilus - visos detalės tvirtai laikosi, nėra nereikalingų detalių; efektyvus kai reikia greitai pritraukti pienuko. Patogiausiai šį pientraukį naudoti toms kurios maitina, o pienuką nusitraukinėja retkarčiais ar kelionėse, bet jei reikėtų traukti kaskart maitinant kūdikį tai efektyvesnis būtų elektrinis, nes jis labiau primena vaikučio traukimą, negu pats trauksi su rankiniu pientraukiu.
Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Išbandome GENGIGEL skalavimo skystį

Į pagalbą nėštumo metu - GENGIGEL

Į pagalbą nėštumo metu - GENGIGEL

Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

Gengigel - mamos šypsenos gelbėtojas

Gengigel - mamos šypsenos gelbėtojas

Nauja patirtis su GENGIGEL

Nauja patirtis su GENGIGEL

Babycity/Toycity - nuo pirmųjų dienų!

Supermažylis 2017!

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji Motiejaus savaitė

Pirmoji Motiejaus savaitė

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ir vaikščiotojams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ...

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok