VIDEO: Ką daryti, jei žindyvei sumažėjo pieno?

Аutorius: Egle_Mamyciuklubas.lt, Grd. 5, 2015, 9:51 a.m.
VIDEO: Ką daryti, jei žindyvei sumažėjo pieno?

Žindančiai mamai atkrenta nemažai tam tikrų buitinių rūpesčių - tokių kaip mišinuko rinkimas, pirkimas, kasdienis šildymas, buteliukų priežiūra ir t.t. Tačiau turbūt beveik visos žindančios mamos bent kartą žindymo laikotarpiu susiduria su klausimu - ar man atrodo, ar iš tiesų pieno sumažėjo?

Adrijaus ir Kajaus mama pasakoja, jog laukdamasi savo pirmojo sūnaus, o jau nekalbant apie jaunėlį Kajų, net klausimų nekėlė – žindys jį savo vaikus ar ne.

Tačiau būna dienų, kai imi abejoti - ar mažylis tikrai pasisotinęs, ar jam netrūksta pieno. Jei taip - ką daryti? Kokie būdai tai sužinoti ir skatinti pieno gausą? Pataria šeimos gydytoja Rasa Katkevičienė.

Na o vienas būdų paskatinti laktaciją - Maria Lactation  – natūralus augalinis kompleksas, kurį rekomenduojama naudoti maitinančioms mamoms pieno atsiradimo skatinimui.

Į sudėtį įeinantis bičių pienelis stimuliuoja laktaciją; pankolio vaisių ir kmynų milteliai užkerta kelią dujų susidarymui žarnyne; kiaulpienių milteliai skatina apetitą; gudobelių lapų ir žiedų milteliai stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.

20151203194607-68336.jpg