FOTO: Kaip apkirpti mažyliui nagučius?

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 28. Spalis 2013 12:30
17081
Naujagimio nagučiai auga labai greitai ir neretai jie būna ilgi jau pirmą dieną. Anksčiau buvo paisoma mito, kad negalima kirpti kūdikio nagų dešimt dienų. Tačiau tiesa ta, kad mažylis nuo pirmų dienų nori susipažinti su savo pirštukais, todėl ilgais nagučiais gali save apibraižyti..todėl nagučius būtina apkirpti.
Rinktis pincetą arba žirkles? Geriau žirkles ir būtinai - su užapvalintais kraštais. Tokias, kad mama ir tėtis galėtų patogiai paimti į rankas.
Kūdikio nagučiai auga labai greitai, tad juos reikėtų apkirpti bent kartą per savaitę.
Net jei šis procesas neteikia mažyliui džiaugsmo, nagučiai turi būti tvarkingi. O jei kūdikis verkia, mamytė visuomet gali jo pagailėti, paimti ant rankų, pasūpuoti. Tačiau mamos iš savo patirties pataria nagučius mažyliui pirmaisiais mėnesiais apkirpti, kai jis miega. Kaip Tau pavyksta apkirpti nagučius savo mažyliui?

Kai tik šeimoje atsiranda dar vienas mažas šeimos narys, namai prisipildo įvairių daiktelių, būtinų naujagimio priežiūrai: sauskelnių, drėgnų servetėlių, vatos...ir žinoma, atsiranda miniatiūrinės žirklutės.

Pripažinkite, naujagimio nagučių karpymas ne vienai mamytei sukelia šiokią tokią įtampą - juk nukirpti mažyčius nagučius reikalauja nemažai pastangų.

Kaip teisingai apkirpti mažylio nagus, sužinok FOTObloge!

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Radvile Ver 29. Gruodis 2015 10:40

Šiandien mums 8mėn, o nagučius nuo pat gimimo kirpome tada, kada matydavome, kad jau reikia.. :D Ir nesvarbu, miega, valgo ar tiesiog guli, žaidžia.. :) Jokių problemų neturėjome. :) Pasisodindavau ar gulinčiai ir nukirpdavau.. :) Visą laiką stebėdama laukdavo, kada nusikirpsime visus nagučius. :) Bekerpant skaičiuodavome, kiek nukirpome, kiek liko... :) Ir kalbant apie pačias žirklutes, tai iš mano pusės pastebėjimas, kad spec., su užapvalintais kampais, nėra Nr.1... Mums jos buvo netinkamos, nepatogios... Geriausiai sekdavosi su paprastomis, kosmetinėmis žirklutėmis. :)

Aušra1986 26. Lapkritis 2013 22:09

Mano zuikučiui 5 mėnesiai ir nagų karpymas nelabai patinka. O didžiausias iššūkis būna, kai tenka kojų nagus karpyti...užriečia pirštukus, kaip koks kačiukas ir daryk ką nori :D, tai visada stengiuosi šias procedūras daryti, kai miega :)

meduliuke 16. Lapkritis 2013 22:11

mano dukrytei, kai ji buvo ka tik gimusi, kirpdavau gulinciai, bet ne mieganciai. Kazkaip mieganti ji vis atitraukdavo pirstelius, o paskui pamasciau, jog reikia kirpti, kai ji nemiega, ipras paskui bus lengviau. :) Dabar mums 7men., po kolkas be vargo apsikerpam nagucius. Pasisodinu dukryte ant keliu, duodu jai zaisti zirkluciu dekliuka i viena rankute paskui i kita, o pati prie darbo (Y) :)

bliudze 15. Lapkritis 2013 14:05

Labai puikiai nagučius apsikerpam bevalgydami :))) gerai kol dar mažiukas mamos pienelį valgo :)))

zozo 6. Lapkritis 2013 18:45

Aš taip pat seniau mažajai nagus kirpdavau kai ji miegodavo. Nes kitaip budavo neiimanoma. Bet kažkada vyras katinui kirpo nagus ji pamatė kad nieko nėra tai priklabinau, kad gal ir ji nori nusikirpt ir nuo to laiko jokių problemų su nagų kirpimu nebėra. :)

Vaidava 4. Lapkritis 2013 11:52

Na o aš dukrytei iki beveik 1,5 m amžiaus nagučius kirpdavau jai miegant. Jokio streso nei mamytei, nei dukrytei :)

aantaite 28. Spalis 2013 18:44

prisimenu kaip as kirpdavau kokiu 8men mazylei nagucius:as kerpu o tevas ar vyresnele sesute neriasi is kailio,kad tik prajuokint mazyle,kad nukreipti demesi nuo sios proceduros,Kai visai mazai-tai mieganciai kirpdavau:)