FOTO: Kaip maitinimą iš buteliuko padaryti komfortišku?

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 7. Sausis 2014 15:43
7908
Daugelis tėvų dar belaukdami mažylio įsigyja ne vieną maitinimo buteliuką. Tiesiog, dėl viso pikto, jei prireiktų. Priežasčių gali būti daug, tačiau, jei yra galimybės, geriausias maistas mažyliui - mamos pienas.
Jei taip nutiko, kad prireikė buteliuko, pirmiausia nepamirškite jo sterilizuoti. Tada įpilkite į jį šilto vandens, pieno ar mišinuko.
Tuomet išsirinkite padėtį, kad būtų patogu ir jums, ir jūsų kūdikiui.
Laikykite buteliuką šiek tiek pasvirusį: tai leidžia skysčiui pripildyti žinduką, o tai reiškia, kad pro skylutę nepateks oro. Neskubinkite mažylio gerti. Neverskite jo išgerti visą porciją, juk kiekvienas vaikas skirtingas - vieni greičiau, kiti lėčiau geria. Stebėkite savo mažylį ir sukurkite jam kuo komfortiškesnes sąlygas!

Visos mamytės žino, kad geriausias maistas mažyliui pirmaisiais gyvenimo mėnesiais - mamos pienas. Tačiau būna situacijų, kai prireikia ir buteliuko.

Ne, tai nereiškia, kad būtina nutraukti žindymą. Tik ne tuo atveju, jei naudojatės firmos NUK buteliukais, nes jie pagaminti pagal geriausius šiuolaikinės medicinos standartus, atsižvelgiant į maitinimą krūtimi.

NUK leidžia be problemų derinti ir žindymą, ir maitinimą iš buteliukų, nes jų žindukai savo forma ir funkcijomis panašūs į mamos krūtis.

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok