Karolinos patirtis: Huggies Elite soft – švelnios, lyg mamos rankos

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 15. Balandis 2018 08:30
170

Sveiki, 

Rašo Jums mažosios Adelės mama Karolina. Norime trumpai papasakoti apie sauskelnes Huggies, kurias naudojame praktiškai nuo pat pirmųjų Adelės gimimo dienų. Kodėl ne nuo pat pirmųjų?

Pamėginsiu papasakoti trumpai: mūsų Adelė gimė 2017 metų vasario 24 dieną. Į pasaulį ji pasibeldė anksčiau nei buvo numatyta – 29ąja nėštumo savaitę. Viskas vyko kaip sapne – dvi paros ligoninėje su prijungtomis lašelinėmis, akyla medikų priežiūra ir po to verdiktas – ekstrinė cezario pjūvio operacija. Tad mūsų kovotoja praleido 3 savaites mažame, bet labai šiltame it mamos pilvelis namelyje – inkubatoriuje. Ten jai buvo dedamos specialios ankstukams skirtos sauskelnės. Mažytės mažytės, kaip ir mūsų coliukė, kuri gimusi svėrė vos 730 gramų. 

20180414001006-50505.jpg

Kai jau buvo galima ją pargabenti į mano palatą nuolatiniam buvimui kartu, reikėjo patiems pasirūpinti sauskelnėmis bei servetėlėmis. Nuvykę į šalia ligoninės esantį prekybos centrą suskubome ieškoti sauskelnių skyriaus. Akys raibo nuo gausos ir pasiūlos, tačiau mano akis tuomet patraukė Huggies „Elite Soft“ 1 numerio sauskelnės. Žavi, gelsva pakuotė, o ir kūdikis ant jos taip saldžiai miega... Ach, susigundžiau šiomis sauskelnėmis, ir nepasigailėjau nei minutei. Nors mūsų Adelė tuomet, atvykusi į palatą gyventi kartu su manimi svėrė vos 1 kilogramą 200 gramų, vis tiek naudojau Huggies. Jos jai buvo didokos, bet atlenkdavau sauskelnių kraštelį, smėlinuku užsegdavau apatinę dalį, tad taip ir gyvenome. 

20180414001016-83273.jpg

Ir grįžę namo toliau naudojome šias sauskelnes bei servetėles. Nei karto, per pirmuosius Adelės gyvenimo metus nebuvo jokio iššutimo ar išbėrimo. Tad esame tikrai patenkinti Huggies sauskelnėmis ir drąsiai sakome – tai aukščiausios kokybės komfortas mažyliams. 

Tiesa, norime pasidalinti ir dar keliomis savo įžvalgomis – išbandėme ir mergaitiškas Huggies sauskelnes „Ultra Comfort“ For Girls – kokybė bei patogumas taip pat nenusileido „Elite Soft“ linijai. Viskas nuteka ten kur ir reikia, tad nesukelia jokio nereikalingo diskomforto. Taip pat sėkmingai šiuo metu naudojame Huggies „Classic“ sauskelnes. Tiesa, šioms sauskelnėms tvirto dešimtuko negalėčiau parašyti – jos nesulaiko kvapo. Jos nėra ir tokios minkštos, kaip kitos Huggies sauskelnės. Tačiau žvelgiant kainos atžvilgiu – kaina labai patraukli, o ir sauskelnių kiekis pakuotėje irgi nemažas. 

Tad apibendrinant mūsų žinutę, norime pasakyti, jog Huggies „Elite Soft“ sauskelnėms bei Huggies servetėlėms, kurios tinka ir užapakaliukui  ir veidukui (o ir dėmes gerai išvalo rūbuose ar ant baldų!), rašome patį didžiausią ir geriausią balą. 

20180406181340-59889.jpg

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Išbandome GENGIGEL skalavimo skystį

Į pagalbą nėštumo metu - GENGIGEL

Į pagalbą nėštumo metu - GENGIGEL

Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

Gengigel - mamos šypsenos gelbėtojas

Gengigel - mamos šypsenos gelbėtojas

Nauja patirtis su GENGIGEL

Nauja patirtis su GENGIGEL

Babycity/Toycity - nuo pirmųjų dienų!

Supermažylis 2017!

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji Motiejaus savaitė

Pirmoji Motiejaus savaitė

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ir vaikščiotojams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ...

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok