LIVINN produktai kūdikiams

DžiaugsmoPieva
DžiaugsmoPieva 11. Lapkritis 2017 16:59
1042

Sveiki,

Šiame įraše pasidalinsiu savo ir mažylio Dominyko įspūdžiais išbandžius LIVINN produktus kūdikiams, kuriuos gavome dovanų dar net nepradėjus rašyti primaitinimo blogo. Dovanų kraitelyje radome trijų rūšių Töpfer ekologiškas košes: pilno grūdo avižų košę kūdikiams nuo 6 mėn., ryžių košę kūdikiams nuo 4 mėn., kukurūzų košę su morkomis kūdikiams nuo 4 mėn. Kad košes būtų valgyti smagiau gavome ir du vienetus Töpfer seilinukų. Dovanas papildė ekologiški Organix Kukurūzų žiedai kūdikiams nuo 7 mėn. bei biodinaminė Lebensbaum arbatą kūdikiams. Kalėdos prasidėjo gerokai anksčiau, mums pasisekė! :)

20171111163439-67014.jpg

Pirmiausia išbandėme košytes skirtas kūdikiams nuo 4 mėn., t.y. ryžių ir kukurūzų su morkomis, nes tada Dominykui buvo tik 5,5 mėn. Jų sudėtyje nėra pieno, glitimo ar pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), kas mane labai džiugino, nes savo pirmajam vaikui norisi duoti tik tai, kas yra sveika ir geriausia. Labai patogu tai, kad košių nereikia virti – pakanka užpilti vandeniu ar pienu. Labai paprastai paruošiama, tik ne visada pavykdavo išmaišyti iki vientisos konsistencijos. Galbūt dėl to, kad ne visada išlaukdavau reikiamos temperatūros vandens ir kiekį dėdavau iš akies. Taip pat šias košytes galima maišyti su vaisiais ar daržovėmis, labai patogu taip įterpti naujus skonius į mažylio valgiaraštį. Ryžių košę ir kukurūzų košę su morkomis mažylis įvertino teigiamai ir visada noriai valgydavo. Ryžių košė nuotraukoje maišyta su bananais, Dominykui toks variantas labai patiko.

20171111163551-64013.jpg

Kai sulaukėme 6 mėn. paragavome pilno grūdo avižinę košytę, kuri be jokių pagardų mažylį taip pat sužavėjo nuo pirmo dubenėlio. Košės sudėtyje nėra pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų) ir pieno. Turi daug skaidulinių medžiagų, kas labai svarbu ir man pačiai. Aš pati tiesiog alpstu nuo avižinės košės su bananu, tad jaučiau neapsakomą laimę, kad ir mažylis pagaliau gali paragauti, ką mama valgo pusryčiams :) Ši košytė yra su glitimu, bet nuo 6 mėnesių galima duoti ragauti. Visų košių pakuotės yra labai patogios, su sandarinančiu lipduku, o suvartoti jas reikia per 2-3 savaites. Pas mus jos ilgai neužsibuvo :)20171111163952-36153.jpg

Taip pat netrukome paragauti biodinaminės žolelių arbatos, skirtos kūdikiams nuo antros savaitės. Ramina ir balansuoja. Be cukraus ir be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Griežta kokybės kontrolė garantuoja, kad mažylis geria aukščiausios kokybės arbatą, kas kiekvvieną mamą gali nuraminti. Skonis arbatos mažyliui ir man patiko, kvapas tikrai malonus. Tik kol kas nemokame gerti iš gertuvės, tad duodu iš buteliuko. Tikiu, kad arbatėlė nakčiai nuteikia raminančiai. Pakuotė labai graži ir akiai maloni, taip pat patogu, kad kiekvienas pakelis supakuotas atskirai ir yra apačioje skyrelis pasiimti pakelį.

20171111164430-97618.jpg

Kai tik suėjo 7 mėnesiai, t.y. vakar, puolėme ragauti kukurūzų žiedus! :) pirmas įspūdis toks, kad mažyliui nelabai patiko, bet įsiragavęs, suvalgė kelis. Šiandien jau noriai bandė atsikąsti ir įsidėti į burnytę, suprato, kad valgoma ir skanu.20171111164946-63381.jpg

Kukurūzų žiedai skanūs, traškūs, smagūs ir patogūs valgyti pačiam, paragavau ir pati :) Pagaminti su vitaminu B1. Be glitimo ir papildomai pridėto cukraus (sudėtyje yra tik natūraliai susidarančio cukraus). Skaidulinių medžiagų šaltinis. Panašu, kad jau žinau, ką pirksiu mažyliui užkandžiauti, mačiau yra ir kitų skonių, tad skubėsime ragauti.

20171111165305-82528.jpg

Labiausiai džiugino tai, kad produktai yra tikrai geros sudėties ir sveiki, kas labai svarbu patiems mažiausiems ir jų mamoms. Aš pati rinkdama produktus vaikui esu ir būsiu labai išranki, bet matau, kad LIVINN visada galiu pasikliauti!

Aš ir mano Dominykas norime nuoširdžiausiai padėkoti MAMYČIŲ KLUBUI ir REMĖJAMS už galimybę paragauti tokius sveikus, skanius produktus!

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
DžiaugsmoPieva 12. Lapkritis 2017 18:17 Renata_SG

Ačiū!(F) čia tas atvejis, kai baigiasi pakuotė ir sakai kodėl taip greit??:) patys nekantraujam išbandyti kitas to paties gamintojo košytes:)

Renata_SG 12. Lapkritis 2017 14:35

Kaip skaniai aprašyta, sulauksime reikiamo amžiaus, ieškosime ir mes šių košyčių :)
Ačiū už rekomendacijas(Y)(F)

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje lovoje

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje ...

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos priežiūrai

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos ...

Pradedu lankyti darželį/mokyklą'2018: DARŽELINUKAI

NEDA

NEDA

BENEDIKTAS

BENEDIKTAS

ELIJAS

ELIJAS

JORŪNĖ

JORŪNĖ

Pradedu lankyti darželį/mokyklą'2018: PIRMOKĖLIAI

MILA

MILA

VIKTORIJA

VIKTORIJA

FAUSTA

FAUSTA

DEIMANTAS

DEIMANTAS

Rašyk BLOG'Ą ir aktyviai įsitrauk į Mamyčių klubo gyvenimą!

Tokia mūsų kasdienybė

Tokia mūsų kasdienybė

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Igno krikštynos

Igno krikštynos

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok