Testuojam Marmaluzi

KIND
KIND 7. Lapkritis 2018 14:59
344

Pirmiausia norime padėkoti „Mamyčių klubui“ ir „Marmaluzi“ už galimybę išragauti Marmaluzi produktų, skirtų vienos dienos pusryčiams, priešpiečiams, pietums, pavakariams ir vakarienei. Viso - 5 pagrindinius produktus+ sultis. Testuotoja buvo 8 mėnesių Gretutė, kuri pažintį su kietu maistu pradėjo būdama 6 mėnesių. Taigi mūsų Marmaluzi dienos menu sudarė: ekologiška pieniška sorų košė, obuolių ir kriaušių tyrelė, triušiena su ryžių dribsniais ir cukinijomis, obuolių ir moliūgo tyrelė, ekologiška pieniška grikių košė ir obuolių ir mėlynių sultys. Toliau papasakosiu kaip sekėsi ragauti Marmaluzi produktus ir kiekvieną jų įvertinsiu 5 balų skalėje. 5 – reikš, kad labai patiko, o 1 – reikš, kad nepatiko.

20181107181745-36929.jpg

Pusryčiams pasirinkome ekologišką pienišką sorų košę.Sorų kruopas Greta ragavo pirmą kartą. Į dubenėlį įdėjau maždaug pusę tyrelės (apie 100 g.), pašildžiau mikrobangėje, išmaišiau ir gavosi tokia gelsva vidutinio tirštumo košė.

20181107181807-44010.jpg

Gretutei regis visai patiko, nes beveik viską ir suvalgė. Tyrelės sudėtį sudaro: sorų kruopos, sviestas ir ekologiškas pienas...(tas pienas truputį sutrikdė, nes Gretutę žindau, ir karvės pieno ji dar negeria, kiek žinau jis rekomenduojamas nuo metų...). Šią košę vertinu 3, nes neaiškus man tas pienas ir bent jau Gretai per didelis košės indelis.

Priešpiečiams Greta testavo obuolių ir moliūgų tyrelę. Suvalgė visus 125 gramus! Man asmniškai labia patiko, kad kaip užkandį galiu pasiūlyti ne tik vaisių, bet ir daržovių. Iki šiol daržoves Greta valgo tik 

per pietus. Šios tyrelės konsistencija ne visai skysta, todėl pavyko „švariai“ pavalgyti J. Tyrelę vertinu 5, tikrai labai patiko, pirksime.

Pietums mažoji testuotoja ragavo triušieną su ryžių dribsniais ir cukinijomis.  Pašildžiau pusę tyrelės indelio (apie 100 g.). Valgė vangiai. Paragavau pati, man pasirodė, kad šiai tyrelei labai trūksta skonio. Visos sudedamosios dalys turi mažai skonio: triušiena, cukinijos, ryžiai... Manau, kad būtų daug skaniau jei joje būtų dar moliūgo ar morkos... Nors sudėtyje morkos įrašytos, bet neaišku kiek ten jų, nes nei iš skonio, nei iš spalvos jų neaptikau. Tyrelę vertinu 4, nelabai patiko skonis.

Po pietų Greta atsigėrė obuolių ir mėlynių sulčių. Gėrė skaniai J Man taip pat pasirodė skanios ir sveikos, nes nėra pridėta cukraus. Vertinu sultis 5.

Pavakariams obuolių ir kriaušių tyrelė atrodo pati susivalgė J Labai skani tyrelė, gera konsistencija, puiki sudėtis (obuolių tyrė ir kriaušių tyrė). Tyrelę vertinu 5, tikrai labai patiko, pirksime. 

20181107181820-46070.jpg

Vakarienei pasilikome ekologišką pienišką grikių košę. Grikių košes Greta valgo dažnai, tik jas patiekiu su vaisių tyrelėmis. Šios tyrelės Greta suvalgė pusę. Sudėtyje: grikiai, sviestas ir ekologiškas pienas...(vėlgi tas pats manęs neraminantis pienas J ). Šią košę vertinu 3, nes neaiškus man tas pienas ir bent jau Gretai per didelis košės indelis.Apibendrinant visus dienos produktus, labiausiai patiko vaisių tyrelės, jų graži pakuotė, atitinkanti mūsų poreikį talpa, puiki sudėtis, puikus skonis, gera konsistencija. Daržovių ir mėsos tyrei pritrūko skonio. Norisi, kad kūdikis nuo mažens pamiltų ne tik vaisius, bet ir daržoves, o jei jos beskonės...Kruopų košės neblogo skonio, tačiau nemanau, kad košėse, kurios tinkamos nuo mėnesių turėtų būti karvės pienas...Talpos kruopų košių taip pat pasirodė per didelės, bet gal tiesiog Gretutė suvalgo mažiau nei dauguma vaikų..Sultys skanios ir sveikos. Tai tiek šiam kartui, ir dar kartą ačiū!

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje lovoje

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje ...

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos priežiūrai

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos ...

Rašyk BLOG'Ą ir aktyviai įsitrauk į Mamyčių klubo gyvenimą!

Tokia mūsų kasdienybė

Tokia mūsų kasdienybė

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Igno krikštynos

Igno krikštynos

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Mamų atsiliepimai apie HiPP kosmetinius produktus

Dovilė: Mano įspūdžiai apie HiPP Mamasanft kūno sviestą

Dovilė: Mano įspūdžiai apie HiPP Mamasanft ...

Gintarė: Išbandytas HiPP Mamasanft kūno sviestas ir aliejus

Gintarė: Išbandytas HiPP Mamasanft kūno sviestas ...

Akvilija: Hipp - nuostabios, ne kartą išbandytos priemonės

Akvilija: Hipp - nuostabios, ne kartą ...

Dovilė: HiPP Mamasanft - pagalba intensyviai odos priežiūrai

Dovilė: HiPP Mamasanft - pagalba intensyviai ...

Kūdikio krikštynos: idėjos ir patarimai

Fotografė Greta: "Nėra nieko gražiau už tikras vaiko emocijas"

Fotografė Greta: "Nėra nieko gražiau už tikras vaiko emocijas"

Kaip aprengti vaiką šventei?

Kaip aprengti vaiką šventei?

Kaip iškelti gražias, bet nebrangias krikštynas?

Kaip iškelti gražias, bet nebrangias krikštynas?

Fotografo G.Gražio patarimai krikštynoms

Fotografo G.Gražio patarimai krikštynoms

10 dovanų idėjų kūdikiams

10 dovanų idėjų kūdikiams

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok