Huggies® Dry Nites naktinės kelnaitės - gelbsti sunkiu laikotarpiu!

6. Rugsėjis 2012 14:42
10923
Kiekvienas vaikas kada nors šlapinosi į lovą. Tai normalu, kai mažylis pradeda mokytis sėdėti ant puoduko, jis kartais pasišlapina į lovą.
Tačiau yra vaikų, kurie tai daro reguliariai. Kaip gali padėti susidoroti su šia problema ypatingos, vienkartinės, naktinės kelnaitės vaikams - Huggies® Dry Nites?
Statistika rodo, kad su enureze susiduria 1 iš 8 vaikų nuo 4 iki 10 metų amžiaus. Dažnai vaikai „išauga“ iš šios problemos, tačiau ji pati nedingsta savaime. Yra atvejų, kai panašios problemos gali liudyti apie kokius nors susirgimus, todėl neignoruokite ir pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.
Bet kokiu atveju šlapioje patalynėje nėra jauku nei vaikui, nei mums – mamoms, todėl Huggies sukūrė ypatingas, vienkartines, naktines kelnaites vaikams - Huggies DryNites®. Štai kaip atrodo 3-5 metų amžiaus berniukams skirtos kelnaitės DryNites - jos atrodo kaip paprastos apatinės kelnaitės - papuoštos dinozaurais.
O štai 3-5 metų amžiaus mergaitėms skirtos kelnaitės DryNites, panašios į apatines kelnaites - papuoštos fėjomis.
Kelnaičių DryNites® subtilus dizainas padeda vaikui jaustis patogiai bet kurioje situacijoje.
3-5 metų amžiaus mergaitėms skirtos naktinės kelnaitės DryNites.
DryNites saugos ir 4-7 metų amžiaus berniukų ramų miegą...
...bei 4-7 metų mergaičių, nes ir šiame amžiuje pasitaiko šlapių naktų.
Štai kaip atrodo 4-7 metų mergaitėms skirtos DryNites vienkartinės kelnaitės.
...o štai taip atrodo 4-7 metų berniukams skirtos DryNites vienkartinės kelnaitės.
Šios kelnaitės puikios ir patogios, pavyzdžiui, jeigu vaikas nori miegoti pas draugus - jas patogu apsimauti.
4-7 metų mergaitėms skirta DryNites vienkartinės kelnaičių pakuotė.
Naktinė enurezė - šlapimo nelaikymas naktį kamuoja ir paauglius. Tad Huggies DryNites sukūrė specialias, skystį sugeriančias vienkartines kelnaites ir 8-15 metų vaikinams
...bei merginoms
Subtilios ir gražios kaip tikros apatinės kelnaitės - 8-15 metų paauglėms
taip atrodo 8-15 metų vaikinams skirtos DryNites.
Vienkartinės, naktinės kelnaitės vaikams - DryNites® apsaugo patalynę, tačiau vaikas drėgmę jaučia – tokiu atveju jis suvokia, kas nutiko naktį. Pamažu DryNites® padės susidoroti su gėda ir baime dėl šlapios patalynės, kartu padedant suvokti, kad naktį įvyko šlapimo nelaikymas.
DryNites® pagamintos iš minkštų ir švelnių medžiagų, panašių į medvilnę. Jos plonesnės už įprastas sauskelnes ir nešiugžda po drabužiais. Tai svarbu, nes vyresni vaikai nenori, kad kiti žinotų, jog jis dėvi „sauskelnes kaip mažylis“.
Naktinių kelnaičių viduje yra sugeriamasis, drėgmę absorbuojantis sluoksnis, o išorėje – drėgmės nepraleidžiantis sluoksnis, kuris apsaugos patalynę. Tad šypsena su DryNites nedings prabudus!
Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
lenaM 30. Rugpjūtis 2014 13:57

gal kas zhino koke didzhiai shiu pampersu?