KONKURSAS: Pasiūlyk laidos temą ir laimėk prizą!

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 4. Sausis 2017 12:00
958

Jau šį sekmadienį į ekranus grįžta pailsėjusi ir atsinaujinusi „Mamyčių klubo“ laida! Joje šeimininkaus nauja laidos vedėja - Indrė Morkūnienė, kuri augina beveik dešimties mėnesių Mariją Barborą. 

Skelbiame konkursą ir kviečiame pasidalinti savo idėjomis, kokios temos jus domintų. Apie ką norėtumėte jog sukurtumėme siužetus, kokius specialistus ar žinomas mamas pakalbinti, kur nuvykti ir ką išbandyti!

Pirmadienį vienai dalyvei už įdomiausią temą padovanosime Jūsų mažyliui - Huggies sauskelnės pasirinktinai!

20161228123120-35841.jpg

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
judita97 8. Sausis 2017 22:01

Galima tema apie vienisus tevus kurie augina ivairaus amziaus atzalas, suzinoti kaip jiem sekasi, kokia pagalba gauna is aplinkos ir noretusi matyti ne tik mama, bet ir vienisus tecis

judita97 8. Sausis 2017 10:36

Apie vaiko naudojimasi ismaniosiomis technologijomis, apie gyvunu buvima namuose esant mazam vaikui ar nesciajai.

Jennifer 8. Sausis 2017 10:09

Labai puiki nauja vedėja. Labai „lengvai” žiūrisi.
Na o dėl laidos temos, deja, bet šiomis dienomis labai aktuali problema - alergija. Ji aplanko labai anksti, kaip atskirti, kad tai tikrai alergija, kaip išsiaiškinti kam yra alergija, kuo tepti, ką gerti, kaip, su kuo maudyti, kaip padėti mažyliui, ir, „nepasimesti” bei nestresuoti tėveliams. Kadangi visa tai pati patyriau, galiu pasakyti, kad informacijos gal dabar jau ir nemažai, bet ją reikia atsirinkti, o kai visa tai vyksta su tavo stebuklėliu, atrodo tikra pasaulio pabaiga...

judita97 7. Sausis 2017 17:52

Pasiruosimas darzeliui ir pirmajai klasei? Kaip nuteikti vaika ir padeti prisitaikyti?

indre27 7. Sausis 2017 13:58

Vaiko mityba nuo 2 metuku. Kokia teikti pagalba uzspringus. Ir aktualiausia tema skiepai.

Sonrisita 7. Sausis 2017 13:25

Kritinis mąstymas - kaip ugdyti ikimokyklinukų kritinį mąstymą? Kokia veikla, žaislai, žaidimai įtakoja tai patiems mažiausiems? Kaip sukelti susidomėjimą galbūt pirmiausia ugdant kitus vaiko gebėjimus?

Tamsos baimė, kaip ją įveikti?

Vytulka 5. Sausis 2017 00:22

- Pasmukusi gimda po gimdymo, pasekmės, kaip atstatyti, kokius pratimus daryti ir t.t.
- 2-3 metų krizė, kaip reaguoti į konkretų netinkamą vaiko elgesį, pvz.: kai mėto daiktus specialiai, ką nors laužo, ko norz nori, bet negauna ir t.t.
- Vaikų baimės ir kaip jas įveikti.

floryte 4. Sausis 2017 23:36

Kaip parinkti taikliausią gydymą pagal CRB kraujo tyrimą?...Tai itin aktualu sergant peršalimo ligomis, kai vaikas stipriai karščiuoja ne vieną dieną. Ar CRB 4o ar 140, mūsų vaikui visada skiriami antibiotikai. O jei vaikas linkęs kiekvieną mėnesį sirgti peršalimo ligomis su aukštu CRB ir dideliu karščiavimu?...Ar taip nėra sukuriamas užburtas ratas: peršalimas-antibiotikai-vėl peršalimas, nes antibiotikai susilpnino imunitetą...

floryte 4. Sausis 2017 23:05

Mergaitė nori būti berniuku, ir - atvirkščiai. Kokiu amžiaus tarpsniu ir iki kokios ribos tai yra normalu, o kada - jau verta sunerimti? Kaip teisingai elgtis tėvams, auginant vaiką su tokiu polinkiu?

Grumbolciki 4. Sausis 2017 22:56

Plaukučių priežiūra nuo 1metukų:) įdomi specialistų nuomonė,ar reikia pakirpti?kokias priemones geriausia naudoti?kokiomis šukomis šukuoti?Įvairūs užsiėmimai su vaikučiais ką gero ir naudingo nuveikti:)

V&A mamytė 4. Sausis 2017 22:19

O mums labai LABAI aktuali tema būtų apie kreivai augančius jau nuolatinius dantukus (ši tema aktuali ikimokyklinio amžiaus vaikus auginančioms mamoms :) Domintų kelių specialistų nuomonė, patarimai. Ar verta pirkti dantų treinerius (kurių reikia 3, o vieno kaina apie 100 e.) kokia dar pagalba galima, ar laukti kol sudygs visi nuolatiniai dantys, bet tai bus tik apie 16 metus, kai jau susiformuos sąkandis ir tada dėti briketus. Ar yra valstybės finansuojama? Įdomu viskas viskas išsamiai.

Ganesas 4. Sausis 2017 19:15

O man būtų įdomu pamatyti rubriką "Mamystė/vaikystė užsienyje". Būtų įdomu sužinoti apie tuos pačius aktualius dalykus, kuriais gyvename mes, tik iš mamyčių, gyvenančių užsienyje lūpų. Kaip auginami vaikučiai, kokie papročiai... Tiesiog įdomu sužinoti ir apie užsienio vaikučių madas, arba kaip jie patenka į darželius, kokius būrelius lanko... Ir nebūtinai ieškoti egzotikos, įdomu ir mūsų artimų kaimynų patirtis...

Deivės Mama 4. Sausis 2017 17:36

Prièmimo į valstybinį darželį sąlygos ir kiti formalumai. Patarimai renkantis privatų darželį. Užsiėmimų mamoms su kūdikiais pasiūla. Žindymui draugiškos aplinkos situacija Lietuvoje. Grįžimas į darbą po vaiko priežiūros atostogų: kaip tam pasiruošti, koks darbdavio požiūris.

Kolumba 4. Sausis 2017 15:35

Sveiki, siūlau temą apie ART. Būtų įdomu sužinoti į kokius kriterijus atsižvelgia ART gydytoja, skirdama mankštų/masažų skaičių? Kaip ART kineziterapeutai elgiasi, jeigu kūdikis neprisileidžia specialisto? Jei yra skirtas atitinkamas skaičius mankštų/masažų, tačiau vaikutis neprisileidžia kineziterapeuto, ar galima bent mamas pamokinti ar stebėti kitiems vaikams atliekamus pratimus? Taip pat kodėl vieni pediatrai skiria ART siuntimus, nors vaikutis vystymosi problemų neturėjo/neturi, o kiti pediatrai neskiria? Kada skiriami masažai/mankštos, kada pratimai baseine ir jų skaičius, bei trukmė? Į ką tėvai turėtų atkreipti dėmesį?:-) mano mažyliui ART buvo skirti pavadinčiau taip sustiprinimui :-) gimė išnešiotas, tačiau kaip dauguma šių dienų vaikų yra tinginukas, nors galvą kėlė ir pakankamai ilgai išlaikydavo nuo pat gimimo,net gydytojai stebėjosi koks stiprus, bet sėdėt savarankiškai pradėjo 8 mėnesių, o dar smulkaus sudėjimo, taigi gavome siuntimą ART, tada ART gydytoja skyrė 18 kartų ART kineziterapeuto mankštų, mažyliui buvo 9,5 mėn., tačiau mažylis neprisileidžia svetimų, taigi buvome 8 kartus gal po maksimum 5 minutes, naudos nebuvo:-) Nors ne viena mamytė sakė,kad labai gerai, nes vaikutis sustiprėjo, nors ir vaikutis nelabai prisileido, bet vis tiek kineziterapeutai dirbo su vaikučiu, tiesa ne po 5 minutes, bet 15 minučių:-)

Mamos išbando "Philips AVENT" produktus

AVENT elektrinis pientraukis - geresnio ir neįsivaizduoju

AVENT elektrinis pientraukis - geresnio ir ...

Philips Avent pientraukis - pagalbininkas

Philips Avent pientraukis - pagalbininkas

Puikioji AVENT gertuvė

Puikioji AVENT gertuvė

Mato pažintis su nauja Avent gertuve

Mato pažintis su nauja Avent gertuve

Testuojame švelniuosius Phillips Avent čiulptukus

Testuojame švelniuosius Phillips Avent čiulptukus

Testuojame Avent čiulptukus

Testuojame Avent čiulptukus

ZOOMBOOK

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Supermažylis 2017!

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji Motiejaus savaitė

Pirmoji Motiejaus savaitė

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Naujasis TV sezonas pasipildė naujais veidais ir siužetais

Pokalbis su INDRE apie vasarą ir sezono naujienas

Pokalbis su INDRE apie vasarą ir sezono naujienas

Sezono NAUJIENA – reportažai iš pajūrio

Sezono NAUJIENA – reportažai iš pajūrio

13 klausimų „Mamyčių klubo“ vedėjai Indrei

13 klausimų „Mamyčių klubo“ vedėjai Indrei

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok