Pasiūlykite laidai savo temą!

Indre Kavaliauskaite
Indre Kavaliauskaite 9. Sausis 2017 14:53
5648

Sveikos, mūsų mylimos mamos! 

Tikiuosi, kad pirmoji laida nuteikė linksmai ir jūsų nenuvylė.

Labai noriu, kad visos temos būtų Jums aktualios, svarbios ir įdomios. Tad labai laukiu Jūsų idėjų ir pasiūlymų. 

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Čivilė 19. Kovas 2017 13:59

Kaip pripratinti vaiką prie miego lovytėje. Naktį išmiega gerai tik miegodamas šalia. Jei paguldom į lovyte atsibūdinėja labai dažnai.
Ir kada jau pradėti atpratinti nuo čiulptuko?

skoda 7. Kovas 2017 14:35

Nevalgus vaikas. Ar vaikas gali būti vegetaras, nes aš negaliu įsiūlyti mažylei mėsos... Pati esu visavalgė :)

Dovilė A. 26. Vasaris 2017 15:34

Kaip pripratinti bepradedantį vaikščioti vaikiuką prie batukų (bandai apaut - ašarų pakalnė). Ir apskritai, apie tinkamą avalynę patiems mažiausiams.

miglestasys 25. Vasaris 2017 20:34

Sveiki,mane domintu tokios temos : atopinis dermatitas,alergijos,ligos lankant darzeli pirmus metus...

kristuliuuxx 22. Vasaris 2017 09:27 Renata_SG

jo mane irgi domintų ši tema. :)

pranauskiene 14. Vasaris 2017 13:17

ape nestuma neticiukas

Renata_SG 2. Vasaris 2017 16:44

Aš labai norėčiau pasiulyti temą kiek kitokią nei daugelis. Apie vyresnius vaikučius:) O konkrečiau apie vaikučius, kurie yra jautrūs, empatiški, bet užsivėrę savyje, bijantys išreikšti savo baimes, emocijas ir kaupiantys viską savyje.
Patys turime tokį vaiką, vyriausią. Iš pradžių atrodė,kad viskas gerai, bet kuo toliau, tuo labiau, tai ėmė neraminti. Kol kantrybė trūko ir kreipėmės į specialistą. Tikiu,kad yra ir daugiau tokių vaikučių, o informacijos šia tema (bent jau aš) labai pasigedau. Dar ir dabar kuo daugiau gilinuosi, tuo labiau suprantu, kad dar mažai žinių turiu:)

murxe 30. Sausis 2017 23:09

Sveiki, pasiulysiu tema , kuria jau paminejo anksciau kita mamyte tik siektiek pakoreguodiu. Aktuoli tema naturalus maitinimas- zindymas. Visi sako,kad tai nuostabus dalykas tiek vaikeliui tiek mamai, taciau reiketu pamineti ir galimas netinkamo maitinimo pasekmes(mastitas, krutu patinimas, skausmai, pienlige...), kaip maitinti jeigu kudikis atsisako imtk kruties, ka dsryti jei msitinant labai skauda..? Pati susiduriau su ne viena id siu problemu, tai butu idomu suzinoti daugiau is specialistu puses,bei kad ir kitos zindyves zinotu ka dsryti tokiose diyuacijose.

Dovilė A. 24. Sausis 2017 22:37

Manęs daug esamų ir būsimų mamyčių klausinėja apie Cezario pjūvį ar natūralų gimdymą (turiu abi patirtis). Matyt tai aktualu ir įdomu ypač būsimoms mamytėms. Taip pat labai naudinga būtų išgirsti tėčiams ir visiems artimiesiems, kodėl mamoms būtina turėti bent šiek tiek laiko tik sau, kas dėl to laimi.
Indre, Jūs šaunuolė! Gražesnės, mielesnės ir tinkamesnės šypsenos tokiai laidai vargu bau ar rastumėm! Juolab, kad kartu šypsosi ir mažoji damutė! Sėkmės Jums!

Dovilė A. 24. Sausis 2017 22:31

Dėl to stebisi ne tik paprasti žmonės, bet ir medikai. Noriu, kad mamos nebijotų!

Dovilė A. 24. Sausis 2017 22:27

Pakalbėkit apie vaikučių žindymą besilaukiant, o vėliau ir tendeminį maitinimą. Vyresnėlį maitinau iki 2,9 m. (kol pats atsisakė), iš jų tendemu pusę metų

Janusevskaja 23. Sausis 2017 14:21

Ankstukų raida.:)

Petke 18. Sausis 2017 12:26

Sveiki norėčiau tokia tema pasidomėti: nuo kokio amžiaus pradėti mokyti vaiką ant naktipuodžio ir kad vaikas norėtų ant jo sėdėti.

Linukai 18. Sausis 2017 10:40

Labai būtų idomunišgirsti specialistų nuomonę apie mažylių primaitinimą kietu maistu. Nes pastebėjau, kad lietuvos ir užsienio praktikos skiriasi. Taip pat auginubdu mažylius, kuriuos jeigu ne kai kurios aplinkybės būtų reikėja primaitinti skirtingai.

sraigiukas 18. Sausis 2017 10:20

Mokykla. Kaip pagelbėti vaikui išmokti skaityti, kad skaitymas taptų džiaugsmu

SGintarė 17. Sausis 2017 16:23

Atopinis dermatitas - emolientai jautriai mazylio odelei.Gydimas

Runciuke 16. Sausis 2017 21:59

Tema - miego problemos,kaip jas spresti

aurimas07 16. Sausis 2017 17:52

laba diena norejeu paklausti kaip 2men berniuka prpratinti prie buteliuko(hi)

ramune. 15. Sausis 2017 14:50

Domina tema apie alergijas, kaip ir kodėl vaikams jos atsiranda (maistui, katėms, dulkių erkutėms, YPAČ žiedadulkėms). Labai norėtųsi išsamiai. Nes šiaip straipsniai ar vizitai pas gydytojus dažniausiai būna "aplink", bet nieko konkretaus. Saugokitės ir venkite alergenų. O kaip tuomet gyventi, kai katės kas antrame bute, nebegalime svečiuotis pas pusę savo draugų ir giminaičių. Gydytojai dažnai kaltina maistą, bet pati žindžiau iki 1,5 metų, nevalgom čipsų, kokakolų, minimaliai saldumynų... Alergija žiedadulkėms jau komplikavosi į bronchinę astmą. Kas toliau? :( Labai laukčiau tokios laidos, ačiū! :)

laurora 14. Sausis 2017 11:58

tema: kaip vyresneliui vaikui padeti susitaikyti, kad seimoje bus kudikis?

Zylutee 12. Sausis 2017 22:01

Įdomu: aš norėčiau kokių vienos dienos mankštelių, kur paskui galima būtų jas susirasti mamyčių klube ir mankštintis, tai būtu aktualu kaip stiprinti kūna iki nėštumo, o paskui kaip po nėštumo.
Apie paslaugas į namus mamoms kokios yra, pvz aukles porai valandu, maisto produktu isigijimas, kirpyklos, masazai ir tt. Bet kad tai paliestu ne tik didziuosius miestus:)
Apie visuomenine veikla, kuria galima uzsiimti bunant mama.
Apie tobulinimosi kursus.
O siaip linksmumo delei Asmeniškai šiuo metu aktualu ekstremalus žindymas viešoje vietoje- Rajoninėje poliklinikoje ar ligoninėje:
- vienu metu laukti ir prie ginekologo kabineto eilėje ir automobilių aikštelėje žindyti kūdikį. Kitas pasirinkimas arba skersvejyje kolidoriuje, arba wc. Labai bus smagu prisiminti ir ka papasakoti nes tokiu kurjoziniu situaciju nutinka:))))))))))))))))))))))))))))))

Ramunė G 11. Sausis 2017 11:00

Tikrai džiaugiuosi, kad yra tokia laida. Ačiū :)

Jau yra pasiūlyta tiek daug aktualių ir įomių temų iš mamų, todėl galiu ir pasikartoti. Įdomu būtų:
- apie antro vaiko laukimą. Kaip tam paruošti pirmąjį, kas svarbiausia, kad nei vienas nebūtų pamirštas, rūpinantis nauju šeimos nariu;
- apie valgiaraštį primaitinat. Kokiu laiku, kiek kartų turėtų būti duodamas maistas, užkandukas (koks jis);
- kada ir kaip reiktų nutraukti maitinimus naktį;
- kada ir kaip pratinti prie puoduko;
Taip pat norėtusi, kad Mamyčių klubas nebūtų vien Vilniuje, o atvyktų ir filmuotų kituose miestuose. Juk pas mus irgi yra visko įdomaus šeimoms ir vaikams :)

Ačiū, kad kuriat mums ir apie mus :*

Vaida Liachovičė 11. Sausis 2017 10:36

Man aktuali tema , kuomet baigiasi rizikingas laikotarpis , kuomet laukiesi?
Kada galima nurimti ir džiaugtis nėštumu.

DLK 10. Sausis 2017 15:10

Sveikos, mielos mamos. Dėl didelio darbų kiekio taip retai, prabėgdama prie Jūsų prisijungiu, bet tikrai nepamirštu. Šį sekmadienį ir laidelę po šiokios tokios pertraukos peržiūrėjau - ji tikrai buvo įdomi bei patraukli savo atsinaujinusiais veidais bei formatu. Paskutiniu metu mintys vis dažniau sukasi apie tai, kad reikia mažinti darbus ir po truputį galvoti apie sesę :) taigi, matyt, vis dažniau ir į MK pargrįšiu, todėl ir temų pasiūlymo galimybė visai sudomino!
Labai norisi paantrinti visoms mamytėms, nes kiekviena, neabejoju, parašė joms aktualias temas. Vis dėlto, kad jau užsiminiau apie nedrąsias mintis dėl antrojo vaikučio, labai aktuali atrodo Juste55 paminėta tema dėl pasiruošimo šeimos pagausėjimui, kai namuose jau yra vaikučių. Juste55 taip pat palietė man visuomet aktualia išlikusią temą - motinystės ir darbo derinimas. Manau, kad apie tai tikrai galima kalbėti ir kalbėti. Kaip?, kiek?, kada?, ar? o jeigu? ir kiti svarbūs klausimai..! Praeitais metais ir MK rašiau dirbančios mamos blogą, tad šia tema, esant reikalui, mielai pasidalinčiau ir asmenine nuomone bei patirtimis, kas man labiausiai padėjo ar kas buvo esminiais trukdžiais :)
Savo ruožtu taip pat labai labai norėčiau laidos itin konkrečia tema - vaikų piešiniai. Ypač akcentuojant noro/nenoro piešti klausimą (jei nenori, ar tikrai reikia versti?), vyraujančių spalvų/formų/temų piešiniuose klausimus (konkretus pavyzdys - mano vyrukas po tikrai ilgo "nepiešimo" periodo pagaliau ėmė piešti, tačiau visur vyrauja viena spalva, tad būtų labai įdomu sužinoti, ką tai reiškia - esu tikra, kad tai turi prasmę), būtinai išskiriant ir vaikų amžiaus nulemiamus skirtumus. Manau, kad pasitelkus psichologės nuomonę pavyktų sudėlioti labai įdomų reportažą.

Juste55 10. Sausis 2017 08:00

Pirmoji šių metų laida su naująja vedėja tikrai paliko gerą įspūdį ir "prirakino" prie ekrano taip, kad laiko ir kavos puodeliui pasidaryti neliko. Jeigu ir toliau bus išlaikytas toks formatas, įdomios, naudingos ir prasmingos laidų temos - manau, žiūrovų sulauksite dar daugiau. Tad taip ir toliau :)
1. Ne tik laidose, bet ir žurnaluose pasigendu tokių temų, kaip motinystės ir darbo suderinimas - psichologų, mamų su patirtimi komentarai, kaip suderinti darbą ir motinystę, kaip pasiruošti grįžimui į darbą po vaiko priežiūros atostogų, kaip "susitvarkyti su vidumi" mamoms, kurios planuoja į darbus grįžti anksčiau. Galbūt pokalbiai su darbdaviais, kurių įmonėse/įstaigose yra sudaromos ypatingos sąlygos mamoms, auginančioms mažamečius vaikus.
2. Kita tema - pasiruošimas antrajam ar trečiajam vaikui. Pirmagimio/antragimio ruošimas sulaukti broliuko ar sesutės. Psichologų patarimai, kada ruoštis ir kaip ruoštis šeimos pagausėjimui. Kada pajausti, kad jau atėjo laikas.
3. Darželio ligos - kaip stiprinti vaikų imunitetus, kaip darželiai "tvarkosi" ir kaip turi "tvarkytis" pagal higienos taisykles grupes ir jų patalpas, kai "įsisuka" virusai ir bakterijos. Meningokokas - kaip atskirti šią ligą, kaip elgtis pamačius pirmuosius požymius. Kaip turi elgtis "darželis", jeigu nustatomas meningokoko atvejis darželyje, ar vaiko, lankančio darželį, šeimoje.
4. Pirmoji pagalba vaikui - pagrindiniai aspektai, kaip suteikti vaikui pirmąją pagalbą nutikus nelaimingam atsitikimui.

1 2

Nepraleisk NAUJIENŲ!

Aktuali informacija, diskusijos ir interviu
60% moterų yra UŽ teisę gimdyti namuose

60% moterų yra UŽ teisę gimdyti ...

Vaikų traumų šaltinis vasarą

Vaikų traumų šaltinis vasarą

Kaip sutaupyti per atostogas?

Kaip sutaupyti per atostogas?

Atostogos be streso: kokie dalykai jas gali sugadinti?

Atostogos be streso: kokie dalykai jas ...

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems šliaužiotojams ir vaikščiotojams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems šliaužiotojams ...

Pratinimas prie puoduko su sugeriančiomis sauskelnėmis Huggies® Pull-Ups®!

Pratinimas prie puoduko su sugeriančiomis sauskelnėmis ...

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Huggies® Dry Nites naktinės kelnaitės - gelbsti sunkiu laikotarpiu!

Huggies® Dry Nites naktinės kelnaitės - ...

NAUJIENA! Patobulintos Huggies® Ultra Comfort berniukams ir mergaitėms!

NAUJIENA! Patobulintos Huggies® Ultra Comfort berniukams ...

Pristatome naujo dizaino Huggies@ drėgnas servetėles!

Pristatome naujo dizaino Huggies@ drėgnas servetėles!

Mūsų susitikimai - kaip "Mamyčių klubas" linksminasi, mokosi ir bendrauja

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku Emuku

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku ...

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport time komanda!

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport ...

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja Indre: visi žaislai nuostabūs!

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja ...

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir ...

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Konkursai, kurie šiuo metu vyksta Mamyčių klube

Foto konkursas "Sveikas, pavasari!"

Foto konkursas "Sveikas, pavasari!"

Konkursas Facebooke: Kaip pavasarį švarinatės namuose

Konkursas Facebooke: Kaip pavasarį švarinatės namuose

Laimėk knygą „Nesiprausi? Torto neragausi!“

Laimėk knygą „Nesiprausi? Torto neragausi!“

Mamų blogai - dalinkimės mintimis ir įžvalgomis

Kiekviena ketvirtadienį - knyga už geriausią blogą!

Kiekviena ketvirtadienį - knyga už geriausią blogą!

Miesto mamos blogas: Tragedija, kai yra, ką apsirengti!

Miesto mamos blogas: Tragedija, kai yra, ...

Jurgitos blogas: 30 savaitė ir ... atsakymas į didįjį klausimą:)

Jurgitos blogas: 30 savaitė ir ...

Pasiutėlės Urtės dienoraštis: baisieji skiepai

Pasiutėlės Urtės dienoraštis: baisieji skiepai

Vaikystės gidas: mums nereikia renginių organizatoriaus!

Vaikystės gidas: mums nereikia renginių organizatoriaus!

Šeimadienis - laikas vaikams!

Nepamirškime tuo pasinaudoti
Skelbiame iniciatyvą: Šeimadienis - laikas vaikams!

Skelbiame iniciatyvą: Šeimadienis - laikas vaikams!

Kam priklauso mamadienis ir tėvadienis?

Kam priklauso mamadienis ir tėvadienis?

Inga Stumbrienė: "Kuo daugiau laiko skirkime vaikams"

Inga Stumbrienė: "Kuo daugiau laiko skirkime ...

VIDEO: Šeimadienis su Vaida Grikštaite-Česnauskiene

VIDEO: Šeimadienis su Vaida Grikštaite-Česnauskiene

Kiek iš tiesų leidžiame laiko su vaikais

Kiek iš tiesų leidžiame laiko su ...

ZOOMBOOK

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok