Pirmosios „Mamų mugės“ viešnios tirpo iš džiaugsmo nuo gausos gražių daiktų

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 20. Rugsėjis 2018 07:00
702

Šiandien, rugsėjo 20 dieną, prasideda „Mamų mugė“. Pirmosiomis mugės viešniomis tapo žurnalistė, televizijos laidų vedėja Beata Nicholson su seserimi finansų specialiste Odeta Bložiene, prodiuserė Goda Skačkauskaitė Jokubaitienė ir modelis Rasa Ciūnė. 

„Kiek gražių daiktų, drabužėlių ir žaislų!“. Ar gali tiek daug visko reikėti auginant vaiką?“ – stebėjosi modelis, būsima mamytė R. Ciūnė. Ji „Mamų mugėje“ lankėsi pirmą kartą. Į naujagimių prekių žvalgytuves išsiruošusi Rasa vis skambino mamai - prašė patarimų. Apžiūrėjo vėžimėlius, voneles, loveles, automobilines kėdutes. Gal dar ankstoka visa tai pirkti, tačiau ji žinos, kokius daiktus galės įsigyti kitų metų kovo mėnesį vyksiančioje „Mamų mugėje“. Dabar pirko tik labai patikusius šiltus batukus ir keletą žaisliukų brolio atžalai bei arkliuką lingynę. Jo mielumui ir grožiui bei, suprantama, nostalgijai Rasa tiesiog negalėjo atsispirti.

20180919082427-48641.jpg

Rasa nemano, jog būtina vaikams pirkti tik naujus daiktus. „Čia naujas, o čia – jau nebe naujas“, – sakė R. Ciūnė, pritarianti tokiai mugės idėjai, kurioje šeimos parduoda ir viena iš kitos perka vaikiškus drabužėlius, avalynę bei įvairius kitokius daiktus. Ji teigė, kad stengsis neapsikrauti pirkiniais, o įsigyti tik pačius reikalingiausius. Ir būtinai vėl apsilankys „Mamų mugėje“.

B. Nicholson, kurią dar šį rudenį gandrai aplankys jau ketvirtą kartą, į „Mamų mugę“ atvyko jau susiplanavusi pirkinius. Ji atviravo, jog savo vaikams naujų žaislų neperka, jų įsigyja tik „Mamų mugėje“. Kartu su seserimi Odeta ieškojo žaislų ne tik savo vaikams, bet ir Beatos šeimos verslo picerijose įrengtoms žaidimo zonoms. O iš gausybės žaislų sesers išsirinktas lėlytes Beata palydėjo nuostabos šūksniu: „Ir aš tokių noriu!“. Seserys sakė, jog vaikystėje mėgusios žaisti su lėlėmis.

20180919082443-53274.jpg

O kai visus žaislus peržiūrėjo, pamylavo ir išsirinko tuos, kurie keliaus jau į naujus namus, moterys pasuko į aprangos ir avalynės skyrius. Į vėžimėlį atgulė kombinezonai ir kiti šilti bei gražūs rūbeliai.

Beata labai gerai įvertino sumanymą rengti tokią mugę. „Kokią puikią paslaugą gamtai darome, kai žaislai ir drabužėliai tampa vieniems nereikalingi, o kiti jais džiaugiasi“, – taip pat atsakingai elgtis B. Nicholson kvietė ir kitus.

Dauguma daiktų gali pasitarnauti dar ne vienai šeimai ir vaikui. Beata pastebėjo, jog yra mugėje prekių, kurių kainos tikrai labai geros. „Tai puiki proga nusipirkti žaislų ir rūbų pigiau. Nors, beje, manyčiau, kad yra ir gana brangiai ir galbūt per brangiai įvertintų prekių. Įdomu ir tai, jog čia galima rasti tokią pat prekę su skirtingomis kainomis. O svarbiausia, kad mes tikrai gyvename daiktų pertekliuje. Pati įsitikinau, kad vienas vežimėlis gali užauginti mažiausiai penkis, o gal ir šešis vaikus. Aš savo Hariukui naudoju daug daiktų, pvz., automobilinę kūdikio kėdutę ar vežimėlį, pirktus dar Izabelei ir Jurgiui. O jiems - jau daugiau nei dešimt metų. Tie patys daiktai dar „užaugino“ ir sesers vaikus“, – teigė Beata.

„Mamų mugėje“ pasirinkimas įspūdingas, tad galima rinktis ir kainą, ir kokybę. Tokios prekių gausos čia nesitikėjo ir televizijos projektų prodiuserė, dviejų nuostabių berniukų mama Goda Skačkauskaitė Jokubaitienė. 

20180919082522-12629.jpg

„Pamačiusi tokį prekybos plotą ir tiek daiktų, kaip prodiuserė pirmiausia galvoju, kaip visa tai suorganizuoti“, – tokiu komplimentu ji palydėjo pažintį su „Mamų mugės“ sumanytoja ir organizatore Jurga Barbora Jauniškiene.

G. Jokubaitienės dėmesį pirmiausia patraukė judėjimo prekių skyrius. Paspirtukai, dviratukai, riedlentės, riedučiai, rogutės. Mažajam sūnui išrinko paspirtuką, neslėpė ir džiaugsmo, kad jis kainavo vos 4 eurus.

Į prekių vėžimėlį gulė ir kiti mieli, vaikų lavinimui skirti žaisliukai. Knygų skyriuje Goda užtruko ilgiausiai. Stebėjosi, kiek įdomių knygelių tėveliai yra nupirkę vaikams, o dabar atnešė ir į mugę. Sunku buvo atsispirti pagundai nepirkti daug knygelių. Nemažiau pagundų jos laukė ir drabužėlių bei avalynės skyriuose. Vienas už kitą gražesni, praktiški, šilti. Goda pirkiniais prisijungė prie mugės bendruomenės idėjos „Šeima – šeimai“.  

Keturioliktoji mamų „Mamų mugė“ vyks rugsėjo 20-23 dienomis ir po prekių papildymo – rugsėjo 27-30 dienomis. Savaitgaliais pažymėtoms prekėms taikomos 20-50 proc. nuolaidos, o paskutiniąją mugės darbo dieną, rugsėjo 30-ąją, – net iki 70 proc. „Mamų mugė“ vyksta verslo parke „Gariūnai“.

Tikimasi, kad mugės asortimentas pasieks 200 tūkst. prekių, o mugę aplankys daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Nepraleisk NAUJIENŲ!

Aktuali informacija, diskusijos ir interviu
60% moterų yra UŽ teisę gimdyti namuose

60% moterų yra UŽ teisę gimdyti ...

Vaikų traumų šaltinis vasarą

Vaikų traumų šaltinis vasarą

Kaip sutaupyti per atostogas?

Kaip sutaupyti per atostogas?

Atostogos be streso: kokie dalykai jas gali sugadinti?

Atostogos be streso: kokie dalykai jas ...

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje lovoje

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje ...

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos priežiūrai

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos ...

Mūsų susitikimai - kaip "Mamyčių klubas" linksminasi, mokosi ir bendrauja

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku Emuku

Linksmas Mamyčių klubo Atvelykis su triušiuku ...

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport time komanda!

Kaip mokėmės moteriškumo paslapčių su Sport ...

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja Indre: visi žaislai nuostabūs!

Nuostabus susitikimas su Žaislų muziejaus įkūrėja ...

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir lipdėme

Su pačiais mažiausiais muzikavome, šokome ir ...

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Nuostabus grožio metas nuostabioje draugijoje!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Zen tangle raizgalynės įvyko!

Konkursai, kurie šiuo metu vyksta Mamyčių klube

Rašyk BLOG'Ą ir aktyviai įsitrauk į Mamyčių klubo gyvenimą!

Tokia mūsų kasdienybė

Tokia mūsų kasdienybė

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Stovyklavimas su pačiais mažiausiais

Igno krikštynos

Igno krikštynos

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Kai tyrimo rezultatai nenudžiugina

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok