Šį sekmadienį laidoje: siuvame pagalvėles, kūdikio laukimo vakarėlis ir Eglės staigmena

Egle_Mamyciuklubas.lt
Egle_Mamyciuklubas.lt 17. Gruodis 2016 09:41
727
Laidą pradėsime TV rubrika "Mamos dirbtuvėlės", kurioje kartu su trijų vaikučių mama Anna, „Privilege.lt” įkūrėja, bandysime pasisiūti šventines pagalvėles.
Renkame medžiagas, galvojame idėjas būsimai pagalvėlei :)
O mažieji mums, be abejo, padeda.
Štai kokios nuostabios pagalvėlės! Norite tokias turėti? Nepraleiskite siužeto.
Antrasis reportažas - apie kūdikio laukimo vakarėlį, kurie Lietuvoje vis labiau populiarėja.
Su Mamyčių klubo kamanda skubame sudalyvauti įdomioje, liaudiškomis tradicijomis paremtoje šventėje.
Susitiksime su antro mažylio besilaukiančia Nijole, kuri nusprendė, kad nori šiuo savo didžiuliu džiaugsmu pasidalinti su draugėmis ir su mumis.
Apie šią neeilinę šventę, paremtą liaudies tradicijomis kalbamės su www.jutossventes.lt įkūrėja Juta.
Na o pabaigai - dovana-staigmena! Jau turbūt daugelis žinote, kad "Mamyčių klubo" laidos vedėja Eglė Skrolytė palieka mus, t.y. daugiau laidos nebeves.
Tačiau septynerius metus buvusi laidos vedėja ir redaktorė Eglė neišvyksta neatsisveikinusi.
Ji parengė mums staigmeną.
Kadangi 7 metai - ji mums dovanoja 7 dovanas.
Kokias tai dovanos - staigmenos? Netrukus sužinosite :)
Iki susitikimo šį sekmadienį 8.30 per TV3!

Nenumaldomai artinasi gražiausios metų šventės. Pasipuošė miestai, gatvės, namai, puošiamės ir mes, Mamyčių klubas :) Daug šurmulio, daug geros nuotaikos. Tačiau kiekviena metų pabaiga atneša ir šiokių tokių pokyčių kiekvieno mūsų gyvenime, ne išimtis - ir Mamyčių klubas. Bet apie viską - nuo pradžių.

Štai ką parengėme jums šį sekmadienį:

Laidą pradėsime TV rubrika "Mamos dirbtuvėlės", kurioje kartu su trijų vaikučių mama Anna, „Privilege.lt” įkūrėja, bandysime pasisiūti šventines pagalvėles. Kalbinsime sutiktas mamas apie tai, kokių dovanų mažieji nori. Juk, rodos, šiuolaikiniai vaikai jau turi viską. Žinoma, meilės ir dėmesio jiems niekuomet nebus per daug. Laukia įdomus siužetas.

Antrasis reportažas - apie kūdikio laukimo vakarėlį, kurie Lietuvoje vis labiau populiarėja. Su Mamyčių klubo kamanda skubame sudalyvauti įdomioje, liaudiškomis tradicijomis paremtoje šventėje. Susitiksime su antro mažylio besilaukiančia Nijole, kuri įprastai kūdikio laukimo vakarėlius organizuoja kitoms nėštutėms, bet artėjant antrajam gimties stebuklui, nusprendė, kad kad ir pati nori šiuo savo didžiuliu džiaugsmu pasidalinti su mumis. Apie šią neeilinę šventę, paremtą liaudies tradicijomis, kalbamės su www.jutossventes.lt įkūrėja Juta.

Na o pabaigai - dovana-staigmena! Jau turbūt daugelis žinote, kad "Mamyčių klubo" laidos vedėja Eglė Skrolytė palieka mus, t.y. daugiau laidos nebeves. Tačiau Septynerius metus Mamyčų klubo laidos vedėja ir redaktore buvusi Eglė neišvyksta neatsisveikinusi -  parengė mums staigmeną. Kadangi 7 metai - ji mums dovanoja 7 dovanas. Kokias? Netrukus sužinosite.

Iki pasimatymo šį sekmadienį 8.30 per TV3!


Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
sraigiukas 16. Gruodis 2016 14:23

Lauksim laidos ir linkim Eglei visokeriopos sėkmės :)