Šį sekmadienį MK laidoje: kaip įrengti jaukų vaiko kambarį, kodėl atsiranda bėrimai ir kaip vaikai mokosi iš tėvų

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 10. Gruodis 2016 13:32
666
Laidą pradėsime pokalbiais apie jaukius namus.
Kurdami juos norime, kad būtų šilta ir gera visuose namų kampeliuose, o ypač daug energijos įdedame įrenginėdami savo vaiko kambarį.
Laidoje kalbinsime Lėjos ir Rusniaus tėvelius, kurie pasidalins idėjomis ir patirtimi, kaip ir ką padaryti, kad namuose būtų patogu visiems, o ypatingai - vaikams.
Juk neretai paveikslas, piešinys, nuotraukos ar kita svarbi interjero detalė gali paversti kambarį jaukia namų kertele.
Antrame siužete bandysime surasti priežastis, kodėl mūsų mažuosius staiga išberia spuogeliais.
Pirmaisiais mėnesiais nuo savo mylimo mažylio negalime atplėšti akių, stebime, kaip jis miega, kaip valgo ir ar nėra kokių netikėtumų, pavyzdžiui, ant skruostukų, pilvuko, delniukų.
O juk neretai būna, kad pamaitinus ar išmaudžius kūdikį, ima ir atsiranda ne vienas spuogelis, pabėrimas, o žiūrėk jų tampa ir daugiau.
Aiškinsimės, kokios to priežastys ir kaip tinkamai prižiūrėti odelę?
Na o pabaigoje susitiksime su Super mažylės Medos šeimyna ir kalbėsime apie labai įdomius dalykus.
Ar pastebėjote, kad sūnus nori kalti vinis ar kapoti malkas kaip tėtis, o dukrytė – dažytis lūpas ar kepti pyragus kaip mama?
Kaip sako specialistai - tai svarbus vaiko vystymosi etapas. Mūsų vaikai stipriausias pamokas įgauna ne iš mūsų pamokymų, o iš mūsų kasdienių veiksmų ir pasirinkimų.
Iki pasimatymo šį sekmadienį, 8.30 per TV3!

Kiekvieną ankstyvą sekmadienio rytmetį kviečiame įsitaisyti jaukiai, patogiai (kad ir lovoje) ir su visa šeimyna stebėti, ką gi šįsyk įdomaus parodys "Mamyčių klubas".

Laidą pradėsime pokalbiais apie jaukius namus. Kurdami juos norime, kad būtų šilta ir gera visuose namų kampeliuose, o ypač daug energijos įdedame įrenginėdami savo vaiko kambarį.

Laidoje kalbinsime Lėjos ir Rusniaus tėvelius, kurie pasidalins idėjomis ir patirtimi, kaip ir ką padaryti, kad namuose būtų patogu visiems, o ypatingai - vaikams.

Juk neretai paveikslas, piešinys, nuotraukos ar kita svarbi interjero detalė gali paversti kambarį jaukia namų kertele.

Antrame siužete bandysime surasti priežastis, kodėl mūsų mažuosius staiga išberia spuogeliais. Pirmaisiais mėnesiais nuo savo mylimo mažylio negalime atplėšti akių, stebime, kaip jis miega, kaip valgo ir ar nėra kokių netikėtumų, pavyzdžiui, ant skruostukų, pilvuko, delniukų.

O juk neretai būna, kad pamaitinus ar išmaudžius kūdikį, ima ir atsiranda ne vienas spuogelis, pabėrimas, o žiūrėk jų tampa ir daugiau. Kokios to priežastys ir kaip tinkamai prižiūrėti odelę? 

Na o pabaigoje susitiksime su Super mažylės Medos šeimyna ir kalbėsime apie labai įdomius dalykus. Ar pastebėjote, kad sūnus nori kalti vinis ar kapoti malkas kaip tėtis, o dukrytė – dažytis lūpas ar kepti pyragus kaip mama? Kaip sako specialistai - tai svarbus vaiko vystymosi etapas.

Mūsų vaikai stipriausias pamokas įgauna ne iš mūsų pamokymų, o iš mūsų kasdienių veiksmų ir pasirinkimų.

Susitikime - šį sekmadienį, 8.30 per TV3!

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok