Pregnacare Plus Omega-3 maisto papildas nėščiosioms

Aukse
Aukse 8. Birželis 2018 14:08
479

Sveikos, būsimos Mamytės,

Kūdikio laukimas yra be galo gražus bei atsakingas gyvenimo laikotarpis. Visos džiaugiamės ir laukiame savo mažylių, tačiau taipogi stengiamės maitintis sveikai bei subalansuotai, o trūkstamą mineralų ir vitaminų kiekį, tikriausiai, ne viena papildome vienais ar kitais nėščiosioms skirtais ir subalansuotais vitaminų kompleksais.

Aš pati jau esu įžengusi į III-iąjį trimestrą, o kadangi pirmieji du buvo žiemą/pavasarį, tai tikrai teko išbandyti ir kitų firmų maisto papildus nėščiosioms, nes tuo laikotarpiu prekybos centruose parduodamas maistas nėra nei šviežias, nei gausus vitaminų bei mineralų. Kitaip nei kiti bandyti, maisto papildas "Pregnacare Plus Omega-3" pirmiausia akį patraukė dėl itin išvaizdžios ir, kas svarbiausia, informatyvios pakuotės. Nereikia net išpakuoti ir ieškoti informacinio lapelio, kad surastum visą dominančią informaciją: kiek ir kokių tablečių bei kapsulių yra dėžutėje, kokią naudą gausite gerdamos šiuos vitaminus, kokie vitaminai yra sudėti į kiekvieną tabletę bei kapsulę, kaip vartoti vitaminus bei, žinoma, visos sudedamosios dalys. Į akis krenta ir tai, kad šis maisto papildas savo sudėtyje neturi dirbtinių dažiklių, druskos, mielių, konservantų ir laktozės, taipogi yra be gliuteno.

20180608132407-81797.jpg

Kaip ir daugelis besilaukiančių mamyčių, aš domėjausi leistinomis vitaminų bei mineralų dozėmis ir mane visad neramino vitamino A kiekiai kitų formų maisto papilduose, nes jo perdozavimas gali sukelti vaisiaus deformacijas. Maisto papildas  "Pregnacare Plus Omega-3" šiuo klausimu patrauklus tuo, kad sudėtyje vitaminas A pakeistas nėštumo metu saugiu betakarotenu. 

Net jeigu perskaičius maisto papildo vartojimo nurodymus galinėje pakuotės dalyje kas nors ir pasimirštų - vos pradarius pakuotę visad matysite aiškų priminimą, jog reikia gerti po 1 tabletę bei kapsulę per dieną.

20180608135041-82690.jpg

Ne kartą esu pamiršusi ar tądien jau išgėriau vitaminus, ar vis tik dar ne, tačiau vartojant Pregnacare ši problema buvo išspręsta. Pakuotėje patogiai supakuoti maisto papildai yra pažymėti savaitės dienomis.

20180608135711-12796.jpg

Na o dabar apie patį vitaminų poveikį - mano manymu, šis maisto papildas tikrai vertas to 1-ojo numerio, kuris buvo suteiktas Jungtinėje Karalystėje. Pavartojus vitaminus dingo mane dažnai kamavęs vidurių užkietėjimas, pagerėjo atmintis - ši problema jau buvo pradėjusi mane gąsdinti, na, ir žinoma, bendra savijauta pakilo į pačią viršūnę. Kasdien galiu atsikelti 6 valandą ryte, nuveikti daugelį darbų, nueiti per dieną visus 10 000 žingsnių ir į lovą atsigulti vėlai vakare. Be abejonės, pagerėjusi ne tik savijauta, bet ir nuotaika, ko pasekoje laiminga žmona - laimingas ir vyras. :)

Visoms mamytėms, dvejojančioms kuriuos maisto papildus vertėtų rinktis nėštumo metu - drąsiai galiu rekomentuoti "Pregnacare Plus Omega-3". Išbandykite ir pačios pajusite jų teikiamą naudą jums ir jūsų būsimiems mažyliams. 

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Nėštumas: svarbiausi dalykai

Planuojate antrą vaiką? 12 dalykų ką reikėtų žinoti

Planuojate antrą vaiką? 12 dalykų ką reikėtų žinoti

Nugaros skausmai nėštumo metu

Nugaros skausmai nėštumo metu

Nėščiųjų arba gestacinis diabetas

Nėščiųjų arba gestacinis diabetas

Kaip padėti sau, kai ima stipriai pykinti?

Kaip padėti sau, kai ima stipriai ...

Kova su strijomis nėštumo metu

Kova su strijomis nėštumo metu

Akušerė skuba į pagalbą

Užduokite klausimą akušerei Ievai

Užduokite klausimą akušerei Ievai

VIDEO: Kaip žindyti sergant?

VIDEO: Kaip žindyti sergant?

Mes už sveiką gyvenseną nėštumo metu

Kuo nėštutei svarbus vitaminas B12?

Kuo nėštutei svarbus vitaminas B12?

Ar tikrai nėštutei nekenkia viena kita cigeretė?

Ar tikrai nėštutei nekenkia viena kita ...

Ar besilaukiant galima gerti žalią arbatą?

Ar besilaukiant galima gerti žalią arbatą?

Kada nėščiajai atliekami genetiniai tyrimai?

Kada nėščiajai atliekami genetiniai tyrimai?

Rebozo skaros - pagalba nėštumo, gimdymo metu ir po jo

Rebozo skaros - pagalba nėštumo, gimdymo ...

Aktuali informacija apie kiekvieną nėštumo trimestrą: spausk ir skaityk

Nėštumo kalendorius: Pirmas trimestras

Nėštumo kalendorius: Pirmas trimestras

Nėštumo kalendorius: Antras trimestras

Nėštumo kalendorius: Antras trimestras

Nėštumo kalendorius: Trečias trimestras

Nėštumo kalendorius: Trečias trimestras

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok