EKSPERIMENTAS HUGGIES® CLASSIC: Kas labiau apsimoka - pirkti duoną ar ją kepti?

Huggies® Classic
Huggies® Classic 3. Rugsėjis 2014 07:00
6001

Mamyčių klubas kartu su Huggies® Classic nutarė atlikti keturis eksperimentus. Pirmajame kalbėjome apie naujus ir padėvėtus drabužius, na o antrajame pakalbėsime apie duoną - kas labiau apsimoka: pirkti duoną iš parduotuvės ar išsikepti ją namų sląygomis?


20140722135156-11972.jpg

Taigi, imkime kaip pavyzdį baltą kvietimę duoną

Yra trys variantai:

  • pirkti duoną parduotuvėje - 700 g kainuoja apie 4 litus

20140820181848-75388.jpg

Foto iliustratyvinės reikšmės

  • pirkti paruoštą mišinį baltai duonai kepti: pusę kg - apie 3.50 Lt. Dar paskaičiuokime elektros ar dujų išlaidas, o kur dar jūsų energija ir laiko sąnaudos.

20140820181924-23382.jpg

Foto iliustratyvinės reikšmės

  • iškepti duoną savarankiškai

20140820181943-68137.jpg

Foto iliustratyvinės reikšmės

Kad realizuotume trečią punktą, mes pradžioje turime nueiti į parduotuvę...produktų.

Renkamės vieną iš daugelio receptų ir žiūrime, ko mums reikės: 

  1. miltų - 400 g
  2. vandens - 1500 ml
  3. mielės - 1,3 arbatinio šaukštelio 
  4. Druska - 0,5 arbatinio šaukštelio 
  5. Cukrus - 0,5 šaukšto
  6. saulėgrąžų aliejus - 0,5 šaukšto.

Jūs galite apskaičiuoti, kiek jums kainuos visos prekės. Faktas tas, kad niekas neparduos jums miltų už 300-400 gramų, vadinasi, jūs pirksite ne mažiau kaip 0,5 kg miltų, mielių pakelį, druskos, cukraus pakuotę, saulėgrąžų aliejaus butelį.

Gerai. Tarkime, kad jūs turite visus ingredientus. Tačiau vis tiek pirkote ir išleidote pinigus. Dar paskaičiuokite kitas išlaidas ir sąnaudas.

Bet nusipirkau. Pinigai išleisti.

Bet kuriuo atveju, turi būti pridėta eksperimento grynumo elektros, dujų sąnaudas, atsižvelgti į įrangos nusidėvėjimą ...

BET! Jei duonos kepimas jums suteikia didelį džiaugsmą ir pasitenkinimą, tada jokių išlaidoų yra neskaičiuokite, nes kau kurioms moterims svarbu kažką daryti rankomis. Kai moteris daro tai, ką ji mėgsta, ji tampa švelnesnė, ramesnė, suteikia daugiau meilės kitiems.

Taig mūsų išvados: PIRKTI duoną pigiau. KEPTI - brangiau, tačiau kai kam tai patinka. Juk ir eksperimentuoti galite su priedais - pagardinti duoną kuo tik norite.

Kiekvienam - savo. Viskas priklauso nuo to, kuo matuojate naudą - džiaugsmu ar finansais :)

Ką renkiesi Tu? 

Kokią duoną labiau mėgsti?

Ar kepi ją namuose? Gal turi specialią krosnelę duonai kepti?

Dalinkitės paslaptimis, patarimais...

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Zylutee 28. Spalis 2015 12:42

As kepiau namine kol negavau saskaitos uz elektra:) uz tris menesius papildomi 300 zlotu....taip ir atsisveikinom su namine duona. Pigesne ji butu jei tureciau malkom kurenama krosnele...bet tada daug dargiau darbo ir nervu del negerai iskurentos arba perkurentos krosnies ech

vilmantele 25. Rugpjūtis 2015 00:24

Babycity/Toycity - nuo pirmųjų dienų!

Ragaujame HiPP glotnučius

Solveiga: Mėgaujamės HiPP glotnučiais

Solveiga: Mėgaujamės HiPP glotnučiais

Dovilė: Hipp glotnučiai - norim dar!

Dovilė: Hipp glotnučiai - norim dar!

Lina: Hipp glotnučiai dingsta akyse

Lina: Hipp glotnučiai dingsta akyse

Supermažylis 2017!

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Super mažylio blogas: 2-asis brolio gimtadienis

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji super mažylio Motiejaus fotosesija

Pirmoji Motiejaus savaitė

Pirmoji Motiejaus savaitė

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Nuotykis kelyje su kūdikiu

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ir vaikščiotojams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ...

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok