FOTO: Mamos įvertino patobulintas sauskelnes Huggies® Ultra Comfort

Mamyčių klubas
Mamyčių klubas 20. Spalis 2014 00:00
5214
Geriau vieną kartą išbandyti, nei šimtą kartų pamatyti. Šiuo posakiu vadovaudamiesi, mes pasiūlėme MK mamoms išbandyti patobulintas sauskelnes Huggies® Ultra Comfort ir atvirai pasidalinti savo nuomone apie jas. Tuo pačiu metu aptarėme, kaip įprastai jos perka sauskelnes (akcijų metu ar kai yra būtinybė ir t.t.), į ką kreipia dėmesį rinkdamosios. Įsitaisykite patogiai ir peržiūrėkite specialiai jums sukurtą fotoblogą. INGUNA (Aronso mama, 1,2 m.) aktyviai naudojasi sauskelnėmis Huggies®. Ji patenkinta kokybe ir kaina, taip pat jai patinka, kad sauskelnės neturi kvapo ir labai gerai sugeria. Tik lipdukai jai atrodo šiek tiek trumpoki. Kalbant apie dizainą, tai jis, anot, Ingunos, nevaidina didelio vaidmens, renkantis sauskelnes.
Visi INGOS vaikai, o ji turi net 4 vaikus, iš kurių jauniausiems - dvynėms mažylėms 2,5 mėnesių, nuo gimimo naudoja Huggies®. Ji naudojo ir senesnės versijos ir dabar naudoja patobulintas sauskelnes Huggies® Ultra Comfort. Mama ypač gyrė sugeriantį sauskelnių sluoksnį - net ir esant dideliam drėgmės kiekiui jos lieka palyginti sausos, todėl kūdikiai su jomis jaučiasi patogiai. Vienintelis dalykas, kurį norėtųsi patobulinti, anot Ingos - pailginti lipdukus.
KARINAI (dukrutei Uljanai 3 mėn.) neteko rinktis pirmųjų sauskelnių, nes jai jas padovanojo. Tai buvo Huggies®. Visą jų naudojimo laiką jos nė karto nepavedė. Kitų gamintojų sauskelnės neatlaikė konkurencijos. Kabant apie patobulintas Huggies® Ultra Comfort, jos jaunai mamytei patiko. Patogios. Gerai sugeriančios. Norėtųsi, kad elastinis juosmuo nugaros srityje būtų platesnis. Dizainas didelės reikšmės neturi.
LENAI (sūnus Michailas 3,5 mėn.) atrodo patrauklus tas faktas, kad sauskelnės Huggies® Ultra Comfort yra skirtos mergaitėms (rožinės spalvos) ir berniukams (mėlynos spalvos pakuotė). Mes renkamės tik mėlynas - sūneliui. Vertinant kokybę patobulintų Huggies® Ultra Comfort, ji pažymėjo, kad su sauskelnėmmis niekada nebuvo "avarijų". Jos tapo ilgesnės ir geriau sugeria drėgmę. Jei norėtų ką nors pakeisti, nebent elastinį juosmenį, kad nugaros srityje jis būtų platesnis.
Inguna mano, kad svarbiausia renkantis sauskelnes - tai jų kokybė, t.y, kad jos nebūtų storos ir kad gerai sugertų drėgmę. Kaina svarbi, bet nėra pirmaeilis dalykas, nes jei sauskelnės bus diskomfortiškos, pigesnio varianto mamos tikrai nepirks.
Kai augo pirmasis vaikas, Karinai svarbu buvo kaina. Esmė tame, kad sauskelnės nepraleisdavo drėgmės, nesukėlė paraudimų, žodžiu, nebuvo jokių problemų. Bet kai tik susidūrė su tuo, jog pigesnės sauskelnės ėmė nebeatlaikyti drėgmės, kokybė tapo svarbiausia.
Inga pirmiausia rinkosi sauskelnes, remdamasi kitų mamų patirtimi. Auginanti 4 vaikus mama niekam neperša, kokio gamintojo sauskelnes būtinai pirkti, žinodama, kad kiekvienas vaikas individualiai reaguoja į šias ar kitas sauskelnes. Tiksliau, jos visi vaikai auga su Huggies. Jos tinka jiems. Ingai svarbu, kad sauskelnės buvo minkštos, plonos, bekvapės ir gerai absorbuojančios. Huggies atitinka visus šiuos kriterijus.
Lena, pasirinkdama vienas ar kitas sauskelnes, vertina kokybę, dizainą ir kainą. Jai svarbu, kad jos neturėtų kvapo. Mėgsta įvairias akcijas - jei yra galimybė įsigyti Huggies su nuolaida, ji ja pasinaudoja, net jei namie yra pilna sauskelnių.
O štai Inguna perka sauskelnes tik tada, kai mato, kad pusė pakuotės jau išnaudota. Net jei ir pamatytų akciją (pvz. du už vieno kainą), nepirktų.
Karina turi savo sistemą - jau iš patirties žino, kiek sauskelnių reikia per mėnesį, ir jas perka, gavusi motinystės pašalpą.
Inga tvirtina: Vaikai auga taip greitai, kad dažnai net nespėji išnaudoti vieno ar kito dydžio sauskelnių. Štai mums dar liko kelios Newborn sauskelnės.
Ar jūsų vaikams buvo nuo sauskelnių alerginė reakcija? Inguna sakė, kad per pirmuosius mėnesius Aronui buvo išbėrę užpakaliuką nuo skystų išmatų. Teko dažnai keisti sauskelnes, oda buvo sausa, bet tai nepriklausė, su kokioms jis buvo sauskelnėmis.
Inga taip pat nemano, kad bet kokį odos paraudimą reikia sieti su sauskelnėmis. Paraudimai gali atsirasti ir nuo higienos priemonių naudojimo. Svarbu dažnai apiprausti vaikutį ir laiku keisti sauskelnes.
Karinos vaikai niekada neturėjo tokios problemos, tačiau mano, kad tikrai neverta kiekvieno išbėrimo sieti su sauskelnėmis.
Kokį dydį pasirinkti? Kiekviena mama sprendžia pati, net ne visada vadovaudamosios ant pakuotės nurodytu svoriu (kg). Reikia žiūrėti individualiai, koks sauskelnių dydis tinkamas vaikučiui, juk visi yra skirtingų sudėjimų.
Inga, pavyzdžiui, orientavosi į lipdukus - jei jie vos vos užsisega, vadinasi, metas keisti sauskelnes.
O Lena turi savo būdą, kaip patikrinti, kad jos per mažos - surietė vaiko kojytes prie pilvo ir įvertino, kiek jam patogu ir laisva judėti, kad niekur nespaustų ir nepratekėtų.
Kuriose parduotuvėse mūsų mamos dažniau perka sauskelnes? LENA dažiausiai Rimi nei Maximoje dėl vienos priežasties - Rimi arčiau. INGA taip pat renkasi parduotuves arčiau namų, bet visada žiūri skrajutes ir jei aptinka akcijų, vyksta į tą parduotuvę. INGUNA perka sauskelnes akcijų metu Prismoje arba Rimi, bet niekada neperka jų vaistinėse, nes aukštesnė kainos.
Ar svarbūs mergaičių ir berniukų sauskelnių skirtumai? Inguna mano, kad tai svarbiau vaiko tėčiui, jis paprastai pasirenka tas, kurios atitinka jų lytį. KARINA sako, kad spalva - geras būdas paaiškinti savo vyrui, kokias sauskelnes pirkti. INGA tvirtina, kad spalva svarbi tik tėvams, vaikams juk vis vien. Kartą pirkau dukrai berniukiškas, na ir kas, sako, mat nebuvo rožinės pakuotės. Tai tik stereotipai. Kaip tik jų ir laikosi LENA - taip, jai spalva turi didelę reikšmę. Rožinių sūnui nepirks jokiu būdu.
Kaip mamos pasirinko pirmąsias sauskelnes dar nėštumo metu? Kai Inga laukėsi savo pirmojo vaikučio, sako, stengėsi išanalizuoti visus galimus ekologinių sauskelnių variantus, nes manė, kad jos geresnės. Nusipirko jas, bet į gimdymo metus įsidėjo ir Huggies Newborn. Nusipirko ir daugkartines sauskelnes, bet daug privalumų nerado. Karinai pirmąsias sauskelnes padovanojo, tad ir liko draugauti su Huggies. Lena mano, kad reklama dar ne viskas, reikia vadovautis ir mamų patarimais. Gaila, sako, kad parduotuvėse nėra galimybės pabandyti nors po vienerias sauskelnes kiekvienos pakuotės. Tada pasirinkimas būtų daug efektyvesnis. O kaip jūs atsakytumėte į visus šiuos klausimus? Su malonumu perskaitysime jūsų komentarus po šiuo straipsniu.

Šiuo metu prekyboje pasirodė naujosios sauskelnės, jos buvo patobulintos lyginant su ankstesnėmis. Viena - apie tai rašyti ir kalbėti, visai kas kita jas čiupinėti, realiai matyti ir išbandyti.

Kai kurios MK mamytės tai jau padarė. Tad jas pasikvietėme į studiją pasidalinti savo nuomone apie patobulintas sauskelnes Huggies® Ultra Comfort. Fotoreportažą, kaip visa tiai buvo, jūs jau matėte. Šiandien dalinamės mamų detalesnėmis įžvalgomis. Jei ir jūsų mažyliai išbandė šias sauskeles, pasidalinkite savo nuomone.

NAUJOS Huggies® Ultra Comfort

Mūsų pačios sausiausios sauskelnės mergaitėms ir berniukams*

Sauskelnių dydžiai:

3 dydis Midi 5-9 kg

4 dydis Maxi 8-14 kg

4+ dydis 10-16 kg

5 dydis Junior 12-22 kg

 
 
Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok