Kūrybiškai sudominti vaiką aplinka

Giedre_Mieliau
Giedre_Mieliau 9. Spalis 2017 14:26
466

Tik ką “iškeptiems” tėvams sunku susivokti kas, kaip, kodėl ir kur. Norisi viską žinoti, viską mokėti ir svarbiausia viską užfiksuoti: pirmą šypseną, pirmą apsivertimą, pirmą žingsnį. Na, bet patys nebuvau iš tų tėvų, kurie viską rašėsi į užrašų knygelę, tačiau telefono iš rankų nepaleisdavome. Ilgainiui ir tai pasikeitė. Norėjome tiesiog mėgautis vaiko augimu, saugoti viską savyje, viską matyti savo akimis, o ne per objektyvą, ne nuotraukose. Vaikas vystėsi taip natūraliai ir sparčiai, kad savo galvoje tik spėjome spaudyti objektyvo mygtuką. Stengdavomės nuolatos būti su vyresniais vaikais, kad jam būtų noras tobulėti matant kitus. Ranką prie širdies pridėjusi galiu pasakyti - SUVEIKĖ. Žinoma, buvo ir sunkių momentų, kai ašaros nesiliaudavo gerą valandą, nes atsistoti vis nepavyks, o mažylis regi, kad taip jau daro. Neramios naktys, dėl noro augti. Labai dėkoju sutiktai specialistei, kuri papasakojo apie vaikų sapnus susijusius su vystymosi etapais. Jie mokosi daug miegodami ir verkia naktį ne todėl, kad jiems baisu, o todėl, kad nubudę supranta, kad ropoti / atsisėsti / eiti dar negali. Supratę vystymosi etapus ramiau praleidome tas bemieges naktis.

20171009142349-47354.jpg

Padėti vaikui tobulėti įvairiais įrenginiais, kurių pilnos parduotuvės, nepasidavėm nei norui, nei reklamoms. Žiūrėjome į viską kūrybiškai, kūrėme pagalbines / skatinimo priemones iš to kas yra namuose: kartoninės dėžės, augintinių draugija ir pan. Noras buvo ne greitinti procesus atsistojimo, o sudominti vaiką aplinka pačiam tai padaryti.

20171009142422-37870.jpg

Tikriausia kaip ir visame gyvenime, tėvams svarbiausia  kūryba padedant vaikui tobulėti po truputi. Maži žingsneliai mums, vaikui septynmyliai žingsniai, tačiau jie tokie nuoširdūs ir nepakartojami. Saugokime juos širdyje ir padėkime augti kūrybiškoms asmenybėms.

20171009142625-48158.jpgKad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - aktyviems mažyliams!

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Naujo dizaino sauskelnės Huggies@ Elite Soft

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

Vandens linksmybės su Huggies® Little Swimmers®!

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje lovoje

DryNites® - vaikams, kurie pabunda šlapioje ...

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos priežiūrai

Huggies® drėgnos servetėlės - kūdikio odos ...

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok