Mano pirmas rankų darbo žaislas

Mamatest
Mamatest 11. Rugpjūtis 2017 14:04
458

Pirmąjį savo rankų darbo žaislą aš turbūt pagaminau dar savo vaikystėje. Tada pati sau siuvau lėlytes gyvūnėlius. Paskui pomėgis užsimiršo ir prisiminiau aš tokius rankdarbius tik kai laukiausi savo sūnelio. Prasidėjo viskas nuo tapukų mezgimo, bet labai norėjosi ne tik gražiai aprengti, bet ir sukurti kažką nepamirštamo ir brangaus. O žaisliukai, kaip žinia, vaikų atminty išlieka daug ilgiau ir ryškiau nei kojinės ar kelnės, kad ir su kokia meile jos būtų pagamintos.

Pirmasis mano blynas buvo minkštas žaidimų kūbas. Aišku, tinka jis ne naujagimiui. Bet gaminau "į priekį" ir įsivaizdavau, kaip mano sūnus su juo žais paaugęs.

20170811135819-86705.jpg

20170811135903-64999.jpg

20170811135939-86092.jpg

Na... mylimiausiu jis netapo, bet labai džiaugiuosi, kad sūnelis visgi įvertino ir karts nuo karto su juo pažaidžia. Pasukioja mašinytės ratukus - sagutes, atsega arba prisega gėlytę. O dar yra mažas laivelis, kuriame galima pakelti bures, katinas, kuriam galima užrišti kaspinėlį ir plunksnuota papūga. Vat ta papūga ir yra didžiausias mano žaisliuko minusas. Vaikas labai greitai išpešiojo jai plunksnas ir dabar ji atrodo negražiai. Gal ir nelabai saugu..  Bet visas detales stengiausi tvirtinti kruopščiai ir saugiai. Be to, niekada nepalieku sūnaus žaisti vieno. Maža ką sumąstys paragauti

Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
sun 6. Spalis 2017 07:32

(angel)(Y)

Produktai Huggies® - kiekvienam vystymosi etapui

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ir vaikščiotojams!

Sauskelnės-kelnaitės Huggies® Pants - mažiesiems ropotojams ...

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok