Mūsų paplūdimio lagaminas

Raudonas balionėlis
Raudonas balionėlis 10. Rugpjūtis 2017 20:00
173

Sveikos :)

Ruošiantis į paplūdimį rodos laukia du variantai: susikrauti nemažą kuprinę arba tiesiog įsimesti maudymosi kostimėlius.

Pastarasis variantas mūsų dažniausiai naudojamas kai norisi tiesiog greitai nusimaudyti netoli sodybos esančiame ežere. Per daug galvos nesuki - šoki į automobilį, o po pusvalandžio jau vėl esi ten iš kur pajudėjai. 

Ilgesnėms išvykoms, žinoma, reikalingas ir didesnis daiktų bagažas. O mūsiškis atrodo taip:

1.Maudymosi kostiumėliai. Sūnui šiemet pirkom specialius maudymosi šortus - su jais tikrai patogu. Tik jam pačiam reikėjo priprasti, kad galima būti ir su sušlapusiais šortukais braidant po vandenį :D Mažoji kostiumėlio dar neturi, juolab jai tikrai per šalta ežeruise ar jūtoje...bet baseinuose ar ten kur šilta puikiai tinka vienkartinės maudymosi kelnaitės :)

20170810195614-51205.jpg

2.Kepurės. Visada vaikams paimame kepures, nors dažniausiai stengiamės būti saulėtame pavėsyje, bet kartais tokios vietos nerandame, tad kepurės nepamainomos. Renkamės kepurę su snapeliu ir paprastą labai gerai kvėpuojančią kepurėlę...kad tik neprikaistų galvytės.

20170810195644-10762.jpg

3.Patiesalas. Patiesaliukas, žinoma, turi būti didelis, kad visi sutilptume. Esu mačiusi ir ketinu įsigyti patiesalą minkštą viršuj, o apačioj dengtą tokia tarytum folija. Ji neleidžia pereiti drėgmei, sulaiko šaltį. Na, o kolkas mūsiškis yra pats paprasčiausias, eilinis dekiukas. Kartu su juo paimu ir mažą vaikų dekutį, jei norėtūsi paguldyti dar minkščiau ar susukti atvėsus :)

20170810195705-54711.jpg

4.Rankšluosčiai. Paprasta - kiekvienam savo ir tiek :D

20170810195743-99132.jpg

4.Maistas. Ilgesnė išvyka visuomet reiškia ir gurgiantį pilvą, tad pasiruošiame ir maisto. Jį renkamės tokį, kad galėtume lengvai valgyti rankomis. Sotesniam valgiui tepame dvigubus sumuštinius - ant 2 batono riekių tepame sviestą ar kokį padažą, dedame kumpelį, sūrį, daržovių, salotą ir uždengiam antra rieke. Tokius sumuštinius pjaunam per pusę į trikampėlius ir susukam į popierinę servetėlę. Būna labai patogu valgyti. Dar įsidedame daržovių ir sūrio lazdelių, riestainėlių ar sausainių, vaisių skiltelių ar dar kažko, ko norisi tą akimirką.

20170810195805-22688.jpg

5.Gėrimai. Vanduo vanduo ir dar kartą vanduo. Jei labai norisi saldžiau, čiumpam sulos, bet apie jokius limonadus nė negalvojam. Vanduo ir sula yra sveikiausi ir geriausiai atgaivinantys gėrimai. O prie vandens būtent ir norisi atsigaivinti.

20170810195821-96240.jpg

6.Vaistinėlė. Visuomet piniginėje turiu, dezinfekuojančių servetėlių ir pleistriukų - jie tikrai pagelbėja jei netyčia nusibrozdini :) Daugiau jokių vaistinėlės reikmenų neimu, nes mažai bėdai visada vaistinėlė yra automobilyje, o didelei bėdai (tfu tfu tfu) jau vis tiek reikia keliauti pas gydytojus :) Na ir jei galim tai priskirti vaistinėlei - visuomet įsimetu gero drėkinančio kremo ar aliejaus. Juo yra gerai pasitepti 15min. iki daiktų kraustymosi. Sudrėkinta oda gražiai "laikosi" vėliau nesilupa, tad tai mums nepamainoma :)

20170810195841-66609.jpg

7.Veikla. Kad būtų kuo smagiau užsiimti, pasiimame smėlio žaislus, kamuolį. Na ir žinoma pasiimam savo fantaziją, su ja kiekviena akimirka būna įdomi ir pilna nuotykių. Jokių kitokių žaislų, o ypač vandens čiužinių, pripučiamų rankovių neimam...esu skaičiusi, o ir pati taip manau, jog tai daugiau pavojinga nei naudinga. Esą vienintelis saugus daiktas tai pripučiama liemenė prižiūrint tėvams. Tad lai tai būna ir mano rekomendacija :)

20170810195900-69591.jpg

Štai tokius daiktelius stengiamės susikrauti ilgesnėms išvykoms. Manau, kad daugumos krepšiai yra panašūs, bet gal atrasite ir ką naujo :)

Skaistė :)


Kad galėtum komentuoti, reikia prisijungti Рrisiregistruok
Raudonas balionėlis 10. Rugpjūtis 2017 22:46 Loreta_K

Puiku! :D

Loreta_K 10. Rugpjūtis 2017 21:52

Mūsų paplūdimio lagaminas atrodo labai panašiai!(Y);)

Kaip mes dalyvavome SUN365 sulčių DETOX programoje

Sulčių diena

Sulčių diena

Vienos dienos iššūkis su sultimis

Vienos dienos iššūkis su sultimis

Diena su SUN365 sultimis

Diena su SUN365 sultimis

Mamos ir mažyliai ragauja HiPPiS tyreles

Hippis - susižavėjimas iš pirmo žvilgsnio

Hippis - susižavėjimas iš pirmo žvilgsnio

HiPPiS - tai skanu ir sveika‼

HiPPiS - tai skanu ir sveika‼

HiPPiS - skanumėlis!

HiPPiS - skanumėlis!

Hippio užkandis Palangoje

Hippio užkandis Palangoje

ZOOMBOOK

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

FOTOKNYGA - tobulas prisiminimas

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Patricija: ZOOMBOOK - mūsų atradimas!

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Fotoknygoms užtenka ir nuotraukos telefonu

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Palinkėjimų knyga krikštynoms

Naujas „Mamyčių klubo“ sezonas

Socialinė akcija, renkant kūdikio kraitelį "Pasidalink meile!"

Socialinė akcija, renkant kūdikio kraitelį "Pasidalink meile!"

Pasiūlykite laidai savo temą!

Pasiūlykite laidai savo temą!

Susipažinkite su nauja vedėja

Susipažinkite su nauja vedėja

Nėštumo kalendorius

Norėdama sužinoti, kiek savaičių jau laukiesi ir apie tai paskaityti - įrašyk pirmąją paskutinių mėnesinių dieną.
Prisijunk norėdama pamatyti savo nėštumo kalendorių!
Рrisiregistruok