Ar antras nėštumas lengvesnis už pirmą?

24. Jun, 09:42

pasipasakokite kaip jums sekesi su antruoju nestumu :) ar viskas daug lengviau nei su pirmuoju nestumu?:)

20. Nov 2013, 17:44

Antas nėštumas man tikrai sunkesnis, dar tik 10 sav., bet akivaizdžiai jaučiasi, nežinau kaip bus toliau.

30. Jun 2013, 14:53

Man terminas liepos pabaigoj, bet su pirmu virsijau termina tai nzn kaip si karta bus 😀 bet geras menesiukas ir jau turesiu antra leliuka 😀 o kiek tavo dukrytei metuku dabar ir kada tau gimdyt laikas ?

30. Jun 2013, 11:41

inviga kiek laiko laukies? 😀

30. Jun 2013, 11:40

man irgi idomu kaip reguoja ,bet turbut kiekvienas vaikas skirtingai maniske iki 2 metuku buvo labai pavydi negalejau nieko paimti ant ranku jokio kito vaiko ,paskiau 2 su puse kazkaip persilauze ,tik atsimenu kai mano sesuo pasigimde vaika ,ir atvaziavo ,jos dukrytei labai daug demesio skyre maniske tylei iselino is kambario nuejo pas mociute ,ir sako o jus mane mylit ? tada visi pradejo jei aiskinti kad labai ja mylim ir ji apsiramino , tai vat idomu kaip dabar bus seip laukia ji grazei sneka apie broliuka tik sese sake nenori ,nes reikes viskuo dalintis ,o seip ateina apkabina pilvuka ,pabuciuoja . na stengsiuos ,kad po gimdymo jei demesio netruktu ,nes girdejau ,kad paskiau gali vaikas pradeti elgtis kaip kudikis jei negaus pakankamai demesiuko ... ☺

26. Jun 2013, 09:45

sveikos mamytes 😀 man asmeniskai pirmas nestumas buvo lengvesnis, bet cia nuo daug ko priklauso tai gi tikrai nereikia gasdintis toms,kurios planuoja natra leliuka,gal jums bus atvirksciai...ar yra mamyciu,kurios jau turi du vaikucius kaip spejat padalinti meile ir laika dviems vaikuciams?kaip sutiko sesute ar broliuka pirmasis vaikelis?tarp maniskiu bus beveik 3 metu skirtumas,bet jau galvoju kaip cia bus,kaip sutiks mazaji didesnis vaikas 😀

20. Jun 2013, 22:38

man asmeniskai sunkesnis antras nestumas.pirma karta nei pykino nei ka,o stai per si nestuma kankinausi.dar tik 12savaite prasydejo,bet aciu D jau nebepykina

16. Jun 2013, 13:23

man asmeniskai viskas sunkiau. pradedant nuo fizines saviojautos iki tyrimu rezultatu nestumo metu

15. Jun 2013, 10:17

sveikinu Ugnyciukas ,labai dziugu ,beto labai grazus vardukas 😉 kai uzaugs turesi sau drauge ir padejeja 😀

13. Jun 2013, 11:20 jaunojimamyte21

Jaunoji mamyte viskas gerai 😀 Musu broliukas atsiunte i pasauli sesyte Aureja,kuriai penktadieni bus menuo. Guli mazoji vezimuke ir man kazka pasakoja 😀

13. Jun 2013, 10:54

Ugnyciukas,baisu nezianu kaip istverti toki dalyka reiktu kai po savo sirdim tiek laiko pranesioji savo tazala ,ir va .... tfu tfu tfu uzjauciu labai.... Mes su vyru 3 men is eiles bandeme pastoti ,bet nieko ,o va kai nesitikejom 4 men ir buvo pasirodo 😀 dabar 19-20 sav alukiuosi antro mazylio ,bet nestumas labai skiriasi nuo pirmojo ,labai daug pravemiau su situ mazyliu ,ir dabar problemu turiu su vaiskciojimu ,nes apacioi man kaulas prasiskyre o gyditoja pasake kad nuo to gydimo nera tik guleti lovoi ,tai kankinuosi tylei sukandusi dntis ,ir laukiu mazylio 😀 kolkas viskas puiku ,vaisius vystosi, juda ir gan neblogai jau jauciu judesiukus😀 ir anksti pajutau 14sav ,o 16 savaiciu jau labai aiskei jutau ,o dabar isviso ,net guziukai is isores matosi kai spiria😀

26. Jun 2012, 18:59

gal jau ir uzkibo koks zirniukas,neaisku,nes nuotaikos labai svyruoja,kad pati save pagaunu tai rekiancia del nieko,tai vel viskas gerai.valgyt uzeina noras vos ne po 5min,kad vel valgyt ieskau,buvo galva skaudejo kelias paras ko nebudavo,tai taip ir nezinau ar apsinuodijau ar kas.

26. Jun 2012, 18:46

labai linkiu jums kad greitai iseitu pastoti 😀nenuleiskit ranku 😀

26. Jun 2012, 18:07

na mes tai viska bandem,ziuresim ar pavyks kas ar ne.jei ne tai jau nebeplanuosim,kai bus tai bus.

26. Jun 2012, 17:56

na as pries pastojant antraji karteli irgi nesitikejau,nes kai nustojau gerti tabletes pastjau per3men kazkurtais.nezinau kaip cia mums taip greitai uzkibo,ir nevaisingos dienos buvo 😀bet kaip as sakau mus Dievulis pasveikino su vestuvmis,nes susituokeme gruodzio1aja,o pastojau gruodzio3iaja 😀

26. Jun 2012, 17:36

Aj dar dietos laikiausi, pora savaiciu pries pastojima, bet nezinau ar tai turejo itakos 😀

26. Jun 2012, 17:36

na as tai kiek ziuredavau pagal vaisingas dienas tai niekaip mes su vyru nesuguldavom 😃 arba jis pavarges budavo arba as ar isvis nekalbadienis budavo, o va kai pastojau ta menesi viena karta tik mylejomes, per pacia vaisingiausia diena

26. Jun 2012, 17:34

gerdusiux na mes bandom,si menesi net vaisingas dienas skaiciavau ko niekad gyvenime nedarydavau,kazkur buvau skaicius,kad po mmm myletis 4 diena,kad uzkimba,bandem ir tai,na as kaip skestantis griebiuosi siaudo. Pradejau gerti foli,pakeiciau ji kitais vitaminais su foliu skirtiems sportuojantiems,pradejau sportuot ir tikiuosi,kad si menesi taip laukiamu mmm ir nesulauksiu.

26. Jun 2012, 17:23

uzjauciu riesuteli jus labai ☹ gaila kad taip nutinka gyvenime...Man pvz po persileidimo pirmasis dabartinis vaikelis pakibo po 2menesiu kazkur 😀tad sakyciau gan greitai.Jei bandysit diena is dienos gal ir jums pasiseks greitai vel uzmegsti nauja gyvybe.

26. Jun 2012, 17:18

as rezultatus suzinojau birzelio 13d,nors jau po pirmu menesiniu leido bandyt kita,bet kazkodel nekimba. Bandem si men ir per vaisingas dienas ir per ovuliacija,tai nezinau kaip bus,ar sulauksiu menesiniu ar ne.

26. Jun 2012, 16:58

Riesuteli labai gaila ☹ na pas mus bus dvieju metu skirtumas, bet as ir nenorejau greiciau antro susilaukt, kazkada mano pazistamai kai buvo persileidimas, jai po sesiu savaiciu leido bandyt vel pastot 😀

26. Jun 2012, 16:50

Sveikos😀 norejau pasiteirauti po kiek laiko susilaukete antros atzalos? As tureciau vadintis mamyte,bet mano mazylis mire 38savaite mano pilvelyje, priezastis: pradejo nesivystyti placenta,ir aisku mazylis nustojo augti. Su vyru bandome kita mazyli,bet neaisku ar si menesi pavyks,nes nelaime ivyko balandi,ir neaisku ar mano organizmas pasirenges kitai gyvybei ar ne.

26. Jun 2012, 16:42

Na del pieno tai negaliu nieko pasakyt, nes man taip nebuvo, baigus maitint gal per keturias dienas dingo ir jokiu skausmu nebuvo man krutineje 😀 na mano dukra ir nelabai patenkinta kai ja sukuoju, bet jos niekas neklausia kai reikia sukuotis 😃

26. Jun 2012, 16:19

aisku ,linksma jums😀 o man dabar toks idomusivikis nutiko maitinima nutraukiau pries metus ir keturismkazkur men o va siandien vakar kazkaip maude krutis siandien issinse skaudzios ir pienukas bego ,tai va kai nutraukiau mitinima tai ps mane oho krutys buvo guzai snueja verkiau kas dares bet paskui per kelias dienas perdege tas pienukas bet sumazejus krutim pienukas nepasibaige soustelejus dar begdavo taciau nespaudizau krutu ir nemaise😃DD bet va dabar kai pats islasa tai jau man idomu kas cia daros? gal cia kas negerai su pieno liaukom o gal taip veikia ,nes ovuliacija man 30 turetu buti ,na nesuprantu padekit man kvailute😀 ai deiviuke a ir dar kvaila kai reikalas buvau ,bet tfu tfu tfu prasimuiau uzsiauginau ir vai vai vai kaip man dabar gerai su ja 😀 dukryte labai gerai tik svajone pynti kasytes neisipilde per didiziausius riksmus kasyte susipinam ir palukus pasukuojam tik per asaras net neinau ka daryt ir giala bet ir reikia nes palaukuciai garbanoti laai veliasi 😀

26. Jun 2012, 11:55

Na as sakydavau, kad noriu vaiku arba 18 arba kokiu 26 tai taip ir gavosi 😀 18 manau dar buvau per kvaila vaikams, bet cia as tik sau taikau 😀 mes manau dar negreit suzinosim ka turesim, nes tik 14 savaitele mum dabar 😀

26. Jun 2012, 11:39

lytis mum jau 100% patvirtinta,nes pries savaite turejome paskutini echoskopa ir pasake kad tikrai mergyte bus 😀turesim porele 😀

26. Jun 2012, 11:30

hmm sveikinu gerdusiux lauksim po gimdymo ziniu ar pasitvirtins lytis leliaus😀 beja sekmes 😉 deiviuke na gal ir nesudaro ,bet kuo vyresne pagimdo tuo geriau paciai pvz as kai pagimdizua man buvo 17 tai man taip sunku buvo kad oho uz tai ir depresija ir viskas nes dar nelaikas matyt buvo ,bet dabar viskas ok as laimynga jauna mamyte turiu labai gera drauge dukryte ir kolkas viskas ok 😀pavyduole mano sunku isivaizduoti jei musus gyvenime atsirastu kitas leliukas 😀 as labai noreciau ,bet dukrai butu sokas juk visas demesys nuplauktu mazesnem o ji gi lepunele dabar visu 😃

26. Jun 2012, 10:25

kaip tik kuo vyersnes tuo sunkiau pastoti girdejau is sawo daktares 😉 su pirmuoju pastojau 21,o dabar man 23 ir lelius gims uz2men 😉

25. Jun 2012, 17:40

Man tai 28, pirmakart buvo 26, tai kai antras gims bus jau 29. nemanau, kad amziuje yra esme 😀

25. Jun 2012, 16:58

jus mamytes nesupykite uz toki klausima ,bet kieks jums metuku ? na gal jauensnem sunkiau kazka suplanuoti😃

25. Jun 2012, 16:56

kaip jums faina mamytes😀 as ir noreciau leliuko savo mazajai princesei draugo😃

1 2