GRIKINAMĖS KARTU:)

04. Mar, 02:35 sun sun

kas su manimi:)? noriu isvalit organizma truputi po ziemos ir numest keleta kg.nereikalingu :)) GRIKIU DIENA pries metus kaip grikinomes man padejo ;) buvo -4kg.per savaite :)) pavasaris buvo sutiktas lengviau:))

tepleessee tepleessee 30. Oct 2021, 19:32

Liekninančios tabletės - http://acaiberry900.lv mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

11. Aug 2011, 07:55

vakar tiek nedaug valgiau,vakare tiesiog uzmigt negalejau,pilvas marsus grojo,o nukrito tik 100g☹na,aisku,nors tiek gerai,bet noretusi,kad greiciau kristu.

10. Aug 2011, 19:15

sugryzta jei toliau ryji 😀 kaip sakant jau visa gyvenimeli turi ziuret ka valgai 😉

10. Aug 2011, 18:21

na as grikiu dietos laikiausi 14dienu, padariau 1 savaites pertrauka ir pradejau laikytis menulio dietos, paskui baltymu dieta, laikiausi ir vaikules dietos, mano dietu maratonas tesesi 4 metus.Esu isbandziusi daug visokiu dietu, bet veliau nepadejo ilgam islaikyti to numesto svorio, tad dabar nusprendziau tiesiog sveikai valgyti ir sportuoti, nors ir letas bus kg metimas, bet sveikesnis organizmui😉

10. Aug 2011, 17:45

baisiausia ir yra tas priaugimas,man sunkiausia islaikyti numesta svori.na,siandien valgau dar tuos grikius,sia savaite istempsiu,o paskui imsiuosi viska valgyti tik mazomis porcijomis.Laukia mamos jubiliejus,bijau,kad po jo neuzsikabliuociau ant edimo😀man taip buna,jau kaip isivaziuoju,tai kokia savaite po baliu negaliu sustoti☹

10. Aug 2011, 17:19

na as kiek laikiausi visokiu dietu tai nukrisdavo nemazai,bet ir priaugdavau nemazai, cia gal kaip kam tie kg tirpsta😀

10. Aug 2011, 14:24

tu teisi ziezula,geriausia sveikai valgyti,visko po truputi,bet as tik pradziai sugalvojau pasilaikyti dietos,kad truputi skrandis susitrauktu😀

10. Aug 2011, 13:22

laikiausi ir sios grikiu dietos ir daug kitokiu dietu, bet svoris nukrito ir vel sugrizdavo,tad nusprendziau jokiu dietu geriau sveikiau valgysiu ir sportuosiu, mielosios negimet manikeniskos figuros tai ir nebusit manikenes, kokiu dietu besilaikytut, tik trumpam tas svoris nukris😀 o si grikiu dieta reikalauja daug psichologinio pasiruosimo

10. Aug 2011, 13:08

antra diena baigesi grikiu,bet jau sunkiai jie man lindo,vakare neiskenciau ir suvalgiau agurku su pomidoru,dar morkyte.nukrito 600g,tai jau labai apsidizaugiau😀gal man geriau atsisakyti tu grikiu,o minimaliai valgyti darzoves,mesytes truputi?

09. Aug 2011, 12:25

na,pagaliau ir as pasiziurejau spem dieta,tai truputi grieztoka,reiks daug valios😀linkiu sekmes,lauksim aprasymo kaip sekesi😀

09. Aug 2011, 10:17

bandziau isivesti si adresa,bet man kazkodel neatidaro☹gal gali mazdaug parasyti kas tai per dieta?po grikiu dietos zadu pasilaikyti japoniskos arba baltymu dietos,bet pirma reikia sita pabaigti,tada atsvesiu mamos jubilieju,ir jau tada imsiuos kitos,nes butinai reikia atsikratyti virssvorio.mano maziukui jau 2.5m.o dar vis visa storume☹

09. Aug 2011, 10:06

o as laikysios sios dietos http://edieta.mama.lt/dietos_a_z/s351/10-kg-per-12-dienu ji man mielesne 😀 nors grikiu dieta viena is efektyviausiu buvo is kuriu as laikiausi 😀

09. Aug 2011, 08:48

vakar pirma grikiu diena,puikiai issilaikiau,nenuvo taip sunku😀))tik vakare labai norejosi valgyti,suvalgiau pomodora☹bet gal nieko,pasisveriau ir 1.4kg nebera😀))tai dar didesnis stimulas siandien nepaluzti😀

08. Aug 2011, 15:35

grikiu galima kiek nori ziurek ankstesnius puslapiukus yra kiek galima gert😀 kefyro as negeriu

08. Aug 2011, 14:44

siandien pradejau ir as grikintis😀nes jau pasiektas super per didelis svoris,reikia kazko imtis.Nutariau isbandyti grikiu dieta//Gal galit merginos parasyti kaip sekesi?ar geret pauku?nes as uzsigeriu stikline kefyro valgydama grikius.Tiesa,o grikiu galima kiek nori?mano ugis 169cm,o svoris 78kg ☹ daugoka!

03. Aug 2011, 13:06

nu pirmom dienikem sunku o dabar kazkaip ir nesinori nebunu virtuveje kai vyras valgo tai ir atsispiriu😀 nera taip sunku tik reikia pasiryzti😀

27. Jul 2011, 11:15

nu visai nieko jau anta savaite pradejau tai visai saunu per savaite 6 kg😀))))))))))

19. Jul 2011, 11:05

siandiena pradedu meginti grikiu dieta😀

15. Jul 2011, 21:23

kiekviena diena minus po 1kg 😀

15. Jul 2011, 21:21

awrytea sa apie mesyte nei zodzio, as labiausiai trokstu kad ir lasinuku gabaliuka net baisu pagalvoti seile varva ☹ man sunkiausia vakarais pries einant gult taip noriu valgyt net nervas ima sukinejuosi ir tik maistas galvoj 😀

15. Jul 2011, 21:18

cia ne mano patirtis bet nukopinau is vieno puslapio 😀 sian jau ketvirta diena minus 1,100g liuks 😀

15. Jul 2011, 21:16


Laikantis šios dietos galima lengvai numesti 7 – 12 kg per vieną ar dvi savaites.

Grikiai suteikia sotumo jausmą ir tuo pat metu išvalo organizmą. Aš per 7 dienas sulieknėjau 7 kg, tačiau mano didžiausias džiaugsmas dėl to, kad pradėjo mažėti mano apimtys, ir, svarbiausia, jaučiuosi puikiai ir lengvai.

Taigi, grikių dieta lieknėjimui

Kaip paruošti grikius:

Imame įprastą grikių kiekį ir užpilame verdančiu vandeniu. Paliekame nakčiai. Grikių virti nereikia. Juos galime valgyti su 1% kefyro.

Dietos trukmė 1 – 2 savaitės. Po to reikėtų padaryti bent jau mėnesio pertrauką.

Grikius reikia vartoti be druskos ir prieskonių. Galima užpilti kefyru, jei nuobodu. Laikantis šios dietos, niekada nebuvau alkana. Laikausi jos apytiksliai 1 kartą per mėnesį. Grikių galima valgyti kiek norima, tačiau kefyro - tik vieną 1% pakelį per parą. Dieną galima gerti kiek norima paprasto arba negazuoto mineralinio vandens.

Nepageidautina, tačiau galima suvartoti 1 – 2 mažo riebumo jogurtus arba kelis vaisius. Negalima valgyti 4 – 6 valandas iki miego.

Jei kankina alkis, 30 – 60 min iki miego išgerti daugiausiai 1 per pusę skiesto stiklinę kefyro.

Garantuoju, kad po 2 savaičių tokios dietos - savęs neatpažinsite!
ZIEZULA prasom prisijunkti 😉

15. Jul 2011, 14:37

na taip, dietos laikytis ne vienai yra lengviau, nes atsiranda tas jausmas 'nenusileisiu' 😃
o dėl tos figūros... vis norisi sverti mažiau, bet vos nusprendi laikytis dietos, tepraeina valanda ir aš sau atrodau toookia kūdutė, kad pagalvoju 'kurių velnių man ta dieta' ir einu valgyt 😃 pfu, net išalkau berašydama, einu mėsyyytės užkąsti, o jum-skanių grikių merginos 😃 😃 😃

15. Jul 2011, 14:26

kaip ir dauguma rase tai reikia labai psichologiskai nusiteikti, as laikiausi sios dietos, tai numeciau 7 kg per 14 dienu, bet esu isbandziusi daug dietu, kol laikausi tai svoris krenta o kai tik nustoju vel viskas grizta i savo vezes, nors po to tikrai nedaug valgau

15. Jul 2011, 13:41

parasykite kokia tai dieta su grikiais meginciau as😀

14. Jul 2011, 18:52

na tiesa reikia daug valios, psichologiskai nusiteikti. as visus metus galvojau sios dietos laikytis, bet uzsiplikydavau grikiu o ryte vis suvalgydavau ko nereikia. bet uzsispyriau ikalbinau drauge laikytis, tai kazkaip negerai pasijausciau jei ji laikytusi ir isvertu sia dieta o, as ne, negaliu saves nuvilt. pagalvojau nieko neatsitiks jei nesuvalgysiu ka noriu, taip supratau po dienos kad nieko neatsitiko galima del saves ir savo kuno pasiaukot, kad saves negrausciau ir vis veidrodyje matydama save nenusivilciau. nes taip per dienas ir grauzia tie nereikalingi kg, nieko kito beveik negalvoju tik kaip gerai butu atsikratyti ju 😀 gana svajoti reik save myleti ir padaryti tai kad butum laimingesne siandien o ne rytoj !!! as jau savimi dziaugiuosi kad turiu stiprybes 😀 laikytis yra lengviau kai su drauge palikome viena kita super !!!

14. Jul 2011, 16:48

labai daug ką daro psichologinis pasiryžimas 😃 bandžiau ir aš tos dietos laikytis 😃 šiaip labai mėgstu grikius, bet vos tik nusprendžiau, kad laikysiuos jų dietos-viskas-silpna, mirsiu, nebegaliu, pykau ant savęs,kad negaliu valgyt nieko kito, rėkiau ant vyro, kad čia per jį aš badauju, nes jis manęs neatkalba 😃 ir ką jūs manot? ištempiau iki vakaro, neatsikračiau nė gramo,o vakare tiek prisišlamščiau už visą dieną, kad jaučiu tik pora kg priaugau 😃 vat reikia turėti stiprią valią... mesti valgyt baisiau, nei mesti rūkyti 😃

14. Jul 2011, 16:39

na sian jau trecia diena minus 2kg laikausi dar, gerai jauciuosi nei galva skauda nei silpna saunu tik sunku kai valgyt darau seimynai 😀 bet atsispiriu pagalvojus kad iskenciau tiek tikiuosi iskesiu tas 7 dieneles 😀 o kaip tau sekasi? kokie rezultatai?

14. Jul 2011, 14:06

kaip ta dieta laikomasi kas valgomas kas ne ir kas geriama aciu😀

1 2 3 4 ... 6