JŪSŲ IDĖJOS KONKURSAMS

02. Jul, 01:25

Šioje temoje galėsime siūlyti įvairias idėjas konkursams. Tiek mamos, tiek tėveliai, tiek nėštukės ar netgi vaikučiai. Kiekvienas galės sugalvoti šaunių idėjų. Gal būt norisi konkurso vyresnėliams ? O gal tėveliai suskubs nenusileisti idėjomis mamoms ? Tad pirmyn ;) Redaktorei Eglutei bus lengviau ir visam MK įdomiau :)

18. Feb 2011, 08:57

www.eurokos.lt vyksta saunus konkursas - vaiku maudynes 😀

18. Jan 2011, 10:05

manlabai patiktu evelinos paisulytas konkurselis, nes pati nieko neesu gaminus tad pasisemciau is mamyciu 😀

08. Nov 2010, 22:14

siulau foto konkurseli- miegas su teveliu ar mamyte 😀

04. Nov 2010, 02:30

Kalėdinių patiekalų jau minėjus esu, kad būtų geras konkursas 😉

02. Nov 2010, 13:29

komiksiukų konkursui siūlau ,,mano draugas,, temą

02. Nov 2010, 13:29

komiksiukų konkursui siūlau ,,mano draugas,, temą

24. Sep 2010, 10:15

na zinok su tuo namu tai irgi kol brezinius suaipaisiau sunku tik buvo... o po to pagal juos sausainius iskepti ir sulipdyti juk paprasta 😀

24. Sep 2010, 10:14

man kai nekeista visada gaunasi tie kepiniai matyt karma 😃 kai valgyti daug negali tai ant zapadlo iseina 😃

24. Sep 2010, 10:13

tai juk kaledu stalui ir kokia idaryta vistuke tiktu ir tt 😉 sakau ,nebutinai saldzius pyragus 😉

24. Sep 2010, 10:11

oi zivile tik jau tau kuklintis ant maisto ruosimo,nebutinai saldu juk patiekaliuka gaminti 😃

24. Sep 2010, 10:08

galetumem padaryti dar konkursiuka skaniausias kaledu patiekalas 😃 ot skanumynu prisiziuretumem ...

24. Sep 2010, 10:03

Aš ir taip manau, tokia šventė, neįmanoma nepaminėti 😀

24. Sep 2010, 10:03

Aš ir taip manau, tokia šventė, neįmanoma nepaminėti 😀

24. Sep 2010, 10:01

Bet daugiau mamų gretas papildė, tad būtų šaunus konkursas kalėdoms, su dovanomis. Arba su kalėdiniais pateikalais, nemu 😃

24. Sep 2010, 09:53

aaaastaaaaa sauni ideja 👍 man tai patinka tokios dovaneles 😀 o ideju visada smagu pasisemti !
Aidar ideja apie drauga irgi gera,butu komiksiukams 👍

24. Sep 2010, 09:48

Kokios šaunios idėjos jūsų merginos 😉
Aš ir pasikartosiu savo idėjas - komiksam, arba pasakojimam, aš ir sesutė, ar broliška meilė, kažkas panašaus, ar su pusbroliais, puseserėm.
Rankdarbių konkursas - vaikų prisiminimam išsaugoti 😀

24. Sep 2010, 09:43

o aš siūlau konkursą "Kalėdines dovanas gaminame patys"... sakysit ką aš čia nusišneku, nes juk tos šventės dar toli, bet.... Būtų smagu pamatyti, kaip kitos mamytės gamina savo rankomis dovanėles ir kad kitos mamytės spėtų pasisemti idėjų ir pagaminti savo artimiesiems dovanas....

23. Sep 2010, 09:49

aidar gera tavo ideja😀

23. Sep 2010, 08:42

Siūlau konkursą ,,Gera turėti draugą'',net nežinau ar kurti komiksus šia tema ,ar rašinius su pristatymais ir ir savo mažųjų foto su draugais,draugas gali būt nebūtinai žmogus.

31. Aug 2010, 13:45

auksiuke puiki idėja😀

30. Aug 2010, 22:53

Vyksta konservavimo konkursas, bet gal nieko butu foto konkursas "Mano uzauginta neiprasta darzove". Pvz. neiprastu formu, labai dideles darzoves ir pan.

30. Aug 2010, 22:44

aha, 100%pritariu robkei😉 super ideja konkursiukui pacioms mamytemns..😀 ne stikiu, kad daug talentu cia pamatytume...

26. Aug 2010, 23:21

Visko po truputį, kaip ir visos, tad sakau nk ypatingo 😉 Talentas jau kur balsas neeilinis, groja žmonės, klausą gerą turi, nagingi, o aš tik mėgėja 😉
Manau būtų išties įdomus konkursas 👍 taip ir mamos vienas kitas pažintume kitoje amplitudėje 😀

26. Aug 2010, 15:08

Vaikučių talentus ir pratęst galėtų 😀 Matyt kirminas graužia, kad nėjo sudalyvaut, norėjos ir parodyt linksmų vaizdelių 😃
Šaunios idėjos jūsų 😉
Aš talentus turbūt praleisčiau, neturiu ypatingo 😀 Bet idėja tai super, daug atsirastų talentingų 😀

26. Aug 2010, 14:31

Tik gal vėliau galėtų būt, nes dabar naujas konkursas žiemai atims daug laiko, nors yra daug kur ir nedalyvaus tai gal šis būtų alternatyva 😉

26. Aug 2010, 14:30

Kilo idėja kaip įprasminti rankdarbių konkursą. Manau daug mamų yra, kurios mėgsta rankdarbius, o jei ir ne tai tokia tema turėtų "užkabinti" ir tik mėgstančias pažiūrėti, bet gal ir pačios ims ir sukurs ką nors vienetinio ir gražaus, o svarbiausia - prasmingo. O tema būtų išties nebloga - "Tau, mano mažyli", arba "Prisiminimų kraitelė", o rankdarbių pobūdis, kaip jau supratot susijęs su prisiminimų saugojimu, tai ir dėželės pirmiesiems dakteliams, galbūt skrebuku dekoruotas albumas, dantukų dėžutės, plaukų sruogelei, ir pan. Skirta būtų išsaugoti pačius gražiausius prisiminimus apie savo atžalas, ir jiems tai galėtų tapti kada nors šaunia dovana. Kaip manot ?
Gal idėja patiks ir jums. Juk vaikai taip greitai auga.

26. Aug 2010, 12:53

Šaunu 😉

26. Aug 2010, 12:40

Sveikos, merginos 😀 Prašau čia rašyti apie idėjas ir konkursus, o ne pulti viena kitą ir aiškintis asmeninius santykius, todėl ir ištryniau visus tuos dialogus, kurie "ne į temą". Trinti, patikėkite, nėra malonu, jei nebūtų įdomi tema, ją būčiau seniai pašalinusi, kad nereikėtų vargti trinant po vieną įžeidinėjantį komentarą.

Dešinėje portalo pusėje yra MK bendravimo taisyklės. Jei jų nesilaikysite, gausite įspėjimą. Pagarbiai, MK red. Eglė.

25. Aug 2010, 15:17

Gal ir bus kada ateity, nes kuo toliau tuo didesnė netvrka forume. Kas ilgiau čia tai pripratę, bet naujokės gali pasimest. Man patiko viens pasakymas, kai sako temoj apie maitinimą nukrypsta iki plaukų ant kojų, o kai mama kokia pasimetus palausia kur rasti apie tarkim čiužinius tai nukreipia į temą apie dar kažką kitą ten turėtų būt 😃

25. Aug 2010, 15:08

Na taip bendriau paieškoj išmeta ir atsirinkti eina. Bet prie gero greit priprantama tai ir noris naujovių vis 😀 Nors gerai ir taip

1 2 3 4