Menstruacinė taurelė

28. Jan, 09:42

Kazkaip neradau temos apie ja.Noriejau paklaust ar yra gal tu kurios ja nauduojate?Jei taip,kokie jusu atsiliepimai apie ja butu? http://www.zebra.lt/lt/laikas_sau/sveikata/menstruacine-taurele-kas-tai-194913.html

17. Jan 2015, 15:25

Laba visoms. Ar kas dar naudojate taureles ir kur perkate? As tik ka uzsisakiau internetu is vokietijos, vadinasi MeLuna tai su siuntimu tik 20 euru gavosi. Cia lietuvoje didesnes tik nuo 30 euru. Ir dar ten 4 dydziu yra. Tai pasirinkau 3 dydi, nes cia LT tik 2 dydziu randu ir man 20 ml. per mazai. Dabar kuria turiu (pirkau pries 3,5 metu) tai tik nuo trecios dienos galiu isideti, nes kitaip lakstau ir lakstau tvarkytis. Kai gausiu nauja ziuresiu ar daug didesne. Tai va. Gal kas nors is ten pirkote ir galite pakomentuoti?

28. Apr 2013, 23:04

aisku lengvai 😀 nesijaucia visai

26. Apr 2013, 19:53

lengvai ismokai isideti? nesijaucia?

26. Apr 2013, 19:22

olenka kokia taurele turi? pavadinimas?

26. Apr 2013, 19:22

lietuvoj gal ir galima,o cia nzn

26. Apr 2013, 17:36

inga galima per akcijas nupirkti pigiau 😀

26. Apr 2013, 13:58

as vis ta taurele gundausi 😀 bet kadangi leliukas planuojamas,ir jai suplanuosim tai po gimdymo pirksiu

26. Apr 2013, 12:12

astrida eina sau,tu labiau pasitiki google negu daktarais 😃 google as irgi galiu daug informacijos pati prigalvoti 😃 man nera pienliges ir taurele nepakeiciamas dalykas 😃

25. Apr 2013, 15:41

Kartais nežinau, kodėl ginekologės taip nieko nežino ir nepataria. Gal 2 metus su besikartojančia pienlige vargau, vis kitų vaistų išrašydavo ir viskas. Diagnozė - pienligė, vaistų receptas ir viskas - varyk namo. Pati skaičiau, domėjausi ir atradau, kad pienligė - nes kas kita, kaip sutrikusi makšties flora. Jeigu laiku ją atstatysi, nepažeisi, tai ir nepuls pienligė. Paskaitykite antibiotikų pašalinius poveikius - pienligė, kontraceptikų pašaliniai poveikiai - pienligė, įvairios makšties infekcijos ir pan. Tamponai taip pat tikrai nepatariami toms, kurias nuolat pienligė kamuoja. Paieškokite google - tikrai rasite šią informaciją. Už tai ir nenaudoju pati jokių tamponų, menstruacinių taurelių, o apsiplaudinėju su specialiu prausikliu iš tos pačios Floragyn serijos

15. Nov 2012, 11:55

astrida nzn as kalbejau su savo gine man nesake nieko nauduoti,jokiu vaistu.Tai tada reikia ir su tamponais nauduoti,nes jie irgi i vidu isikisa 😃 ir su sperale pastoviai reikia tada nauduoti?negirdejau nieko.

15. Nov 2012, 11:47

Naudojant menstruacinę taurelę gydytojai pataria profilaktiškai panaudoti ovules makšties floros stiprinimui, pavyzdžiui, su laktobakterijų lizatais - http://mumsmoterims.lt/floragyn-ovuli/. Svetimkūnis viduje vis dėlto išreguliuoja organizmo įprastą darbą, o ovulės ir sudrėkina, ir prieš uždegimus visokius gerai

09. Aug 2012, 21:49

ali tai 90lt kazkur,bet galima ir su nuolaida per kartu ar kuponai surasti 😀

09. Aug 2012, 17:21

kokios siuo metu ju kainos? nzn nes ne lt gyvenu

08. Aug 2012, 22:07

tikrai ne butu baisu,nes as keiciu kas 2 val ir joje buna keli lasiukai 😀 o pilna kad prisipiltu,nei bent reikia visas man 3 dienas vaikscioti 😀 tu gali vaistineje pasitarti,nes ju yra keletas 😀 ir didziai ju skyriasi 😀 mano tai nemaza 😀bet jos nesijaucia 😀

08. Aug 2012, 16:12

tai jai pas mane mm gausios,tai tikriausiai nelabai gerai.kai naudoji paketus tai matai kada keisti reikia.o su sia taurele tada baisu butu.

08. Aug 2012, 15:58

tai jai pas mane mm gausios,tai tikriausiai nelabai gerai.kai naudoji paketus tai matai kada keisti reikia.o su sia taurele tada baisu butu.

08. Aug 2012, 11:43

ali as nauduojau 😀 bet kol kas 9 menesius nebenauduosiu😃 siaip geras daiktas,siaip mano isskyros negausios,tai man uztenka kas 2 val keisti,nors nakti visa nakti su ja ismiegu,ir nebuna jokiu avariju😀siaip man labai patogus daiktas ir beto nereikia iklotu pirkti,apsimoka 😃 bet jau po 2 metu reikia naujos😃

07. Aug 2012, 18:47

radau sena tema ir noreciau suzynoti,gal yra kas sia taurele naudoja? kokie atsiliepimai? kas kiek laiko reikia ja keisti?

11. Apr 2012, 15:08

As kontraceptini zieda naudoju jau 2m., dar nebuvo ne karto iskrites. O del taureles, tai man labai idomu, tik kol naudoju zieda mano menesines buna labai labai menkos, uztenka ikloteliu. Bet mano manymu geras daigtas.

07. Apr 2012, 21:59

nu man dar nebuvo iskrytes 😀

06. Apr 2012, 14:29

skaiciau kad tie ziedai iskrenta ☹

06. Apr 2012, 13:43

isimti lengva😀o kaip gi kontraceptiniai ziedai?man patogu ir geriau negu tamponai ir iklotai😀jokio siolo nera :-D

04. Apr 2012, 11:12

ne nepatinka man

03. Apr 2012, 17:25

as sios taureles dar nenaudojau taciau merginos pasakykit jei naudojote, kaip ja isimti? juk nera kazkokio siūlo ar dar kazko. i? ir jeigu per giliai ja ikisam galim nebeistraukti? labai noreciau pabandyti si produkta bet bijau su išėmimu..

22. Feb 2012, 21:58

siaip yra 2-ju dydziu,priklauso nuo metu ir ar pati gimdei.jei tau iki 30 metu ir vaiku neturi ,arba tau dare cezario tai reikia pirmo dydzio,jei tau virs 30,ir vaiku neturi,ar pati gimdei ar cezari dare vis tiek reikia 2 dydzio.Pirmo dydžio menstruacinės taurelės išmatavimai :

ilgis 67 mm
skersmuo 42 mm
talpa 25 ml
talpa iki saugos žiedelio 13 ml*

Antro dydžio menstruacinės taurelės išmatavimai:

ilgis 75 mm
skersmuo 47 mm
talpa 37 ml
talpa iki saugos žiedelio 25 ml*

*Teisingai įsidėjus, taurelė viduje būna šiek tiek pasvirusi, todėl tai yra saugus skysčio kiekis, kurį talpina taurelė.

22. Feb 2012, 10:53

as kai jai pati gimdziau,tai emiau 2 dydzio.

22. Feb 2012, 09:39

cia akcija, norincioms isbandyti pigiau 😉
o kokio dydzio Olenka pirkai ta taurele???

12. Feb 2012, 20:32

nu ka as jau po mm 😀 visas dienas nauduojau taurele,zinote likau patenkinta 😀 tikrai geras daiktas 😀dabar jokiu tamponu ir iklotu zadu nenauduoti!

1 2