2011m. lapkritinukai-gruodinukai

07. Jun, 02:19

Sveikutės, būsimos mamyčiukės! Pirmiausia noriu pasveikinti su žinia ir dievo duota dovana būti nėštuke! Kviečiu visas susibūrti į vieną "krūvą" ir kartu padiskutuokime mums aktualiais klausimais! Pradėsiu nuo savęs: Laukiuosi pirmagimio (lyties dar nežinau), gymdyti turėčiau gruodžio 1d. (preliminariai), bet aš manau, kad teks lapkričio pabaigoje. O kaip Jūs?

30. Oct 2013, 16:14

tai jau tikrai...ne vienos mamytes negirdet.😀 mano mergyte taip pat truputi sirguliuoja,bet nieko baisaus.😀 o darzeli einasi puikiai nuo pat pirmos dienos.😀 eina noriai,patinka..😀 labai dziaugiuosi.😀

Krisliukas Krisliukas 23. Oct 2013, 18:58

numirė mūsų temelė... ech... kaip jūs mamytės gyvuojat? kaip sekasi tiem, kurie lanko darželį? mano mažiukai ką tik persirgo vėjaraupiais..palyginti lengvai, be temperatūros..tik Fausta buvo labia išberta

08. Sep 2013, 23:29

oi, cia ne i ten isokau siek tiek, soriukas 😀))

08. Sep 2013, 23:27

Aš irgi norėčiau čia padiskutuoti 😀 gyvenu ne Lietuvoje, todėl daugiau sužinau apie nėštuma iš forumų nei iš savo daktariukės, nežinau ar tai kalbos barjeras ar charakterio būdas, bet taip gaunasi, kad sunku man su ja susisnekėti (ji tikrai garbaus amžiaus, daug rūkanti portugalė) 😃 Aš su draugu (lietuviu) gyvenu Portugalijoje, man 30m, laukiuosi pirmagimio, anot daktares tai berniukas 😀 tad būtų smabu čia su jumis pasiplepėti, nes vyras apie tokius dalykus neišmano, o kalbos nemoku, tad liekat jūs merginos 😉🌷

04. Sep 2013, 09:52

sveikos mamytes.😀 ir kaip jums sekasi?gal kas jau i darzeli einat? mes jau antra diena einam,sekasi neblogai..jau pusdieniui palieku iki pietuku.😀 aukletoja sake,kad nejaucia ar yra Teja ar ne.😃 tikiuosi taip ir toliau bus,nes siaip daug verkianciu yra.😀

08. Aug 2013, 12:11

mes taip pat...😀

07. Aug 2013, 21:39

Mes ir dar nedraugaujam su puodu..

Krisliukas Krisliukas 07. Aug 2013, 21:13

pasodinu ant puodo, bet jai dar tas pats... mes dar su pampiais 😀

07. Aug 2013, 20:08

kaip smagu😀 manajai dabar pagrindinis kausimas (kas cia) kas sia😃dar taip uzsaukia mama !kas sia?😃D mes tik po zodi siaip sakome,buna atkartoja buna kad neiseina,bet kad sakiniais dar ne😀o su puodu kaip? mes tai vargstam dar su pampiais vaikstom..😀

07. Aug 2013, 12:06

Teja irgi dabar tik mano mano...ir dar pasikavoja uz nuaros jei ka turi..😃

Krisliukas Krisliukas 07. Aug 2013, 11:56

labai patinka kai broliui ji sako "tyliai" (jeigu jis rėkia ar šūkauja) arba "miegok"..bet tokiu balsu, kad mirk iš juoko

Krisliukas Krisliukas 07. Aug 2013, 11:54

aš baigiau lietuvių filologiją, dirbau pagal specialybę, bet jau bus 4 metai kai nieko neveikiu, tik vaikus auginu..tad galvojau eisiu pasitobulint į redagavimo kursus, susiradau tokius..dar noriu ir į kitus kursus - dokumentų tvarkymo..visko noriu 😃
maniškė irgi nemažai šneka, kartais po kelis žodžius jungia: čia mano, tete aaa pupa, lyja lyja lietus..pagrindinis žodis dabar yra "mano"..dabar jau sunku visus žodžius surašyt, bet jų tikrai daug

07. Aug 2013, 11:38

sveikos.😀 manoji tai kazkokia alergine slogele turi,tai ir akytes traiskanoja..mano mergina jau sakinukais sneka.😀 sako mano,batai,kamuoliukas(ukas),lialia papa,niam niam,einam ,cia,sesiu,ziurek,dede,tete,dzi dzi,auau,kate ir dar daugiau.😀 mes tai jau rudeni i darzeli eisim.😀 tai kazkaip jau pradedu nerimaut,kaip cia kas bus.;D dar lenda iltiniai dantukai,tai baisiai nevalgo...bet pasiulyk kokiu ledu,tai ir akys nusvinta vaikui.😃

05. Aug 2013, 22:13

Mano tai dar visai mazai.. O i kokius kursus? As studijavau taikomaja matematika,bet visad norejau buti buhaltere,tai ten ir perstojau😀 O tai brolis jau visai nemazas,mano sesers berniukui 11metu,tai jau ir mergaites skambineja😀

Krisliukas Krisliukas 05. Aug 2013, 21:27

Agnyte, jei ne paslaptis, į kokią specialybę perstojai? 😀 aš irgi mąsčiau apie mokslus, bet apsistojau tiesiog ties kursais..apie gimtadienį dar nemąstau..pirmiausia reiks suplanuot vyriausio brolio 10-ąjį 😀 ar daug žodžių šneka jūsų pypliukai? 😀

05. Aug 2013, 20:11

SVEIKOS 😀 PJU PJU PJU MES IR DAR KAZKAIP NESIRGOM VALGOM DAUG DAUG LEDU IR SVEIKI😀)mes irgi gudrejam protingejam su kiekviena diena😀o del darzelio tik nuo kitu metu eisim 😀as jau po truputi ruosiuosi gimtaideniui😀 na tiksliau ziurinejuosi internete puosima stalo apranga kokia ir pan😀

03. Aug 2013, 15:57

Sveikutes😀 mes ir gerai,Aiste neserga,puikiai auga,viska supranta tik dar kalba labai mazai. Pries pora savaiciu atsventem krikstynas,viskas labai puikiai pavyko ir oro mums nepasykstejo😀 dabar nekantriai laukiam foto😀 As tik vis negaluoju,jau pradedu galvoti,kad man sie 2013m uzkeikti... Pasigirsiu,po dvieju metu pertraukos perstojau i kita specialybe(jau seniai svajota). 😀 Mamos,nepastebesim,o jau antra gimtadieni turesim planuoti,kaip greitai..Kartais noris,kad tas laikas sustotu.. Gal kuri jau vesit savo atzalele i darzeli?

Krisliukas Krisliukas 02. Aug 2013, 22:16

Oj,net pamiršau kad tokia tema buvo..mes neblogai,augam,gudrėjam,šokdinam visus,mušamės..tiesa,neseniai grįžom iš ligoninės,užkilo Faustai temperat ir traukuliai prasidėjo.pragulėjom tris dienas,jokio gydymo negavom tik ibufeną..šiandien jau aš negaluoju..kaip kitos mamytės,visos dingusios,atsiliepkit 😀

02. Aug 2013, 22:13

kaip sekasi?😀

02. Aug 2013, 22:13

kur visos dingusios?😀

01. Aug 2013, 14:00

as cia. pati senokai buvau uzsukusi 😀

01. Aug 2013, 09:22

kaip cia tylu😀 aaaaUUUUUUUUUUUUUUU kur mamytes dingusios?😀

28. Jun 2013, 16:15 emskas

parasiau jums.😀

28. Jun 2013, 13:18

o kaip fainai, bet as vaziuosiu i Sventaja. susirasom gal Gmail'e. man el.p.- juditukea13@gmail.com 😀

28. Jun 2013, 11:16

sveikos.😀 mes tai pas mano mama dar atostogaujam.😀vis dar laukiam tetes.😀 emskas,mes gyvenam netoli palangos.😀

27. Jun 2013, 20:55

Labutis, gal kas sia savaite vaziuojate prie juros? 😀

23. Jun 2013, 10:23

tikekis kad jau viskas bus😀

23. Jun 2013, 10:23

prasom prasom 😀 tik jau kazkaip retai cia prisijungia mamytes😀)o krisliuk saunuole😀smagu kad turejai tokia kelione😀

22. Jun 2013, 01:19

sveikos mamytes, mes taip pat gruodinukes tik 2012m. 😀
mielai noreciau prisijungti prie jusu, jei cia dar bendraujat. 😀

Krisliukas Krisliukas 21. Jun 2013, 22:58

sveikutės..jėtau , prisiminiau, kad dar ir tokia tema buvo..visai jus apleidau..mes tai neblogai, jau pagaliau baigiau maitint..išvažiavau į Siciliją savaitei, faustą palikau mamai...bet ji žinokit nepamiršo tų papų.. grįžom namo,tai ji vėl susirangė į savo maitinimo pozą ir sako "papo papo".. tai ką, teko vakare eit į lauką, kad tik ji pamirštų... bet išmiega visa naktį, nors toks pliusas.. o burbulas, storulė kokia pasidarius, seneliai gerai nupenėjo.. kažkur dingo ta liekna mergaitė, kuriai vis svorio trūko 😃

1 2 3 4 ... 127