2011m. lapkritinukai-gruodinukai

07. Jun, 02:19

Sveikutės, būsimos mamyčiukės! Pirmiausia noriu pasveikinti su žinia ir dievo duota dovana būti nėštuke! Kviečiu visas susibūrti į vieną "krūvą" ir kartu padiskutuokime mums aktualiais klausimais! Pradėsiu nuo savęs: Laukiuosi pirmagimio (lyties dar nežinau), gymdyti turėčiau gruodžio 1d. (preliminariai), bet aš manau, kad teks lapkričio pabaigoje. O kaip Jūs?

29. Apr 2013, 12:19

tai cia daug kur taip..i universitetine isvis neina priskambint. Ryt vaziuosim i nefrida,tik dar neapsisprendziau pas kuria prasysimes.

29. Apr 2013, 12:13

o siaubas na tai tikrai tada.... na as apie savo nieko negaliu pasakyti kai tik pora kartu buvom,bet musu draugai pas ja tai atsiliepimai geri ziuresim kaip bus,ir man ji kolkas nieko😀o jei ka pas kita dar persirasysim irgi gera sitkuviene ar kaip tiklsliai nepamenu...tik mane nefridoj nervuoja registratura nes tik nuo 14 val atsiliepia o visa laika uzimta....

28. Apr 2013, 15:44

Ir siaip kai buvom skiepo kvapelis ejo nuo jos,tai nelabai galima pasitiketi tokia daktare.

28. Apr 2013, 15:44

Konsultuoja tik telefonu. Zodziu ten toks ivykis buvo,kad sake ateit nesiregistravus,nuejom,pralaukem su serganciu vaiku dvi valandas ir vistiek nepriejom.

28. Apr 2013, 12:25

nedave,gal buciau paklausus butu davus,net nezinau,o kodel nuvyle?

27. Apr 2013, 19:39

O ji duoda savo nr? Nu ta prasme paskambinti jei kas negerai,pasikonsultuoti. Mes ieskom kur prisirasyti,nes dabartine nuvyle..☹

27. Apr 2013, 15:49

oj černauskiene😀)))

27. Apr 2013, 15:48

sveika,pas šernauskiene,na man ji faina tokia nors tik pora kartu buvom😀

26. Apr 2013, 17:37

Varliuk,pas kokia daktare jus nefridoj prisirase?

25. Apr 2013, 12:31

sveikutes.😀 as taip pat nebeturiu kada prisest.😀 ruosiu vyra i kelione,tai tiek reikalu! vel liksim vienos 3men.☹ mes taip pat i lauka einam kasdien.😀 tik kieme lakstom,ant supyniu ar su masina,o teveliai truputi tvarkosi aplinka.😀 pavasaris jau atejo,tai ir kieme darbai prasideda.😀

Krisliukas Krisliukas 24. Apr 2013, 16:11

sveikos gyvos... vis neturiu laiko paskutiniu metu, nes ruošiuos vestuvių metinėm, atnaujinsim įžadus ir pan... mes irgi einam į laukutį..bet kadangi daugiau būnam miške, tad ir saulės nelabai gauna..stengiuos eit kai ji nori pietų miego..pamiega vežimuke

23. Apr 2013, 22:00

sveikos😀 mes gerai pas mus irgi vejuota patvoviai vejai.. bet vistiek keliaujame i laukeli,jau ir veideli esame idegusios😀kai siviesiau aprengiu tai man ji tokia i mulates nesa😃DDD

23. Apr 2013, 14:45

Labukas mamytes...jau visai nei viena mamyte cia nebeapsilanko,kaip Jus gyvenate ir Jusu mergytes...mes tai daznai buname laukiuke,daug zaidziame,valgome...tik,kad oras pas mus labai vejuotas jau kokia savaitele...

16. Apr 2013, 21:08

Atsinaujinome! www.vietaskelbimams.lt talpink neribota skelbimu skaiciu nemokamai!

15. Apr 2013, 15:56

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

13. Apr 2013, 20:01

oj mes balas irgi visas isbraidom.😃

Krisliukas Krisliukas 13. Apr 2013, 17:52

taip, iš Vilniaus 😀 mes buvom laukutyje, nerealus oras, pagaliau pavasaris, apsimovėm botus, tai galėjom brist per balas drąsiai

13. Apr 2013, 17:25

mes tai irgi visi sloguojam,gerai kad nieo rimciau.😀 as is palangos.😀 krisliuk,tu vilniete?😀

Krisliukas Krisliukas 13. Apr 2013, 16:36

siunčiuosi iš aliexpress.com... Vaida, nebuvom susitikusios, man rodos kad dauguma mamytės Klaipėdietes..nors..gal kitos ir buvo susitikusios 😀

13. Apr 2013, 15:32

vaje mane tos ligos pradejo nervuoti,niekaip neissikapstau nuo kosulio,jau ir visus vaistukus pabaigeme,ka buvau parsivezus is LT,o cia tik paraceto eina nusipirkti,pikta darosi net...siaip pagalvojau ir iskilo toks klausimelis,gal katros mamytes is cia bendravusiu buvote susitikusios realiai...

13. Apr 2013, 10:32

o per kur cia krisliuk siuntiesi?

Krisliukas Krisliukas 12. Apr 2013, 19:48

sveikos, mamytės..mes baigiam pasveikt..vėl ligų banga užėjus buvo, mažiukai nuo šeštadienio sirgo, temper 39, kosėjo, slogos..dabar jau viskas gerai, tik pakosti dar..užtat man sloga, matyt, nuo jų užsikrėčiau.. Varliuk, aš turiu dar kepurytę nuo rudens, bet dar siunčiuosi iš kinų vieną..įdomu kokia atkeliaus 😀

12. Apr 2013, 19:31

pavasarines kepurytes bet nerandu niekur tai teks jauciu turgui ziuretis😀)

12. Apr 2013, 19:30

sveikos😀 na mes tai gerai😀 kazkaip net nepamenu kada sirgome pfiu pfiu pfiu😀kai gripai siautejo musu mazyles nepaliete😀o jums linkiu pasveikti kuo greiciau siandien grazus oras klaipedoje buvo tik va ant vakaro pradejo lyti o siaip visa diena +15 buvo😀 tai ieskojau jau pavasarines kepury

11. Apr 2013, 23:20

Labukas mamytes,siame forume jau visai tylu...musu seima jau visa atkritusi,uzpuole ir mus gripas,liudna lb,o kaip Jus jauciates,kaip gyvuoja Jusu leliukai

05. Apr 2013, 13:24

siaubas....na tikekimes kad ggreitu laiku atsils ir persalimo ligos pabegs....

Krisliukas Krisliukas 05. Apr 2013, 10:07

sveikutės.. nežinau net ką pasakyt dėl tų ligų.. Kasparas jau nebeturi temperatūros, bet taip nieko nevalgo, visiškai..aišku koso labai ir sloga išlindus..Faustai šiąnakt buvo temperatūra VĖL.. nematavau, bet tikrai buvo..dabar ryte 37,4..juokingiausia, kad nusipirkau tą bekontaktį termometrą microlife..ir va taip bematuodama sužinojau kad visą savaitę aš turiu temperatūros nuo 37,2-37,6 ... nors tikrai nepasakyčiau kad turiu.. žodžiu linksmai gyvenam

04. Apr 2013, 21:07

mes gerai gyvenam 😀po truputi jau pradedam kalbeti😀 kate pasako vauvau(suniukas) ir siaip visokius skiemenis taria lyg nori pasakyti zody tai manau kad jau greitai kalbesim😀aciu dievui sveiki esam tik va kazko pavasaris nenori ateiti......na jau lyg ir nebesiacia bent as nieko negirdejau dabar😀

04. Apr 2013, 19:47

Labukas...niu ar pasveiko tavo krisliuk vaikiukai...mes gyvuojam gerai,isbunam laukiuke po 4valandas,maniskis kai bendrauja su braziliuku,o jis sneka norvegiskai,tai maniskis bando kartot jo visus zodelius pvz...nai,papa,gud cat ir t.t.net juokutis ima is jo,o lietuvisko zodelio dar negirdejau isskirus mama,niam,niam...mes planuojam su leliuku parskristi balandzio gale i LT,bet kiek per zinias maciau kad siaucia virusas,tad galvojame atideti kelione,bijau,kad neapsirgtumeme...

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2013, 17:26

kaip gyvuojat? kaip mažiukai? gal ką naujo išmoko? 😀

1 2 3 4 5 6 ... 127